sadsad x
asdasd

2019 Mobilya Modelleri ve Trend Renkleri

28 Kasım 2018
Bir evi baştan sona dekore etmenin yolu mobilyalardan geçiyor. Oturma odasından mutfağa, salondan yatak odasına kadar evin her bölümüne özel mobilya modelleri bulunuyor. Her bir model farklı tasarımlar ve renkler ile birlikte istenilen dekorasyonu yapabilme imkanını sunuyor. 2018 yılının yerini 2019' a bırakmaya başladığı bugünlerde eski modeller de yerini yenilerine bırakıyor.
Her yeni yıl kendiyle yenilikler getirir. Bu yıl da mobilyalara yeni dokunuşlar ile tasarlanan modelleri beraberinde getiriyor. 2019 mobilya modelleri eski mobilyalarını yenilemek isteyene de evine ilk kez mobilya alacaklara da hitap ediyor. Bu modellerde özgün tasarımlar kullanışlı detaylar ile bir araya gelerek göz dolduruyor.

2019 moblilya trendleri

2019 Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Koltuk takımları, yemek masaları, yatak odası takımları, berjerler, TV üniteleri, genç odaları yeni yılı hazır bir şekilde bekliyor. Şık ve modern görünümden taviz veremeyenlere modern koltuk takımları, geleneksel görünüm isteyenlere klasik koltuk takımı modelleri hitap ediyor. İhtişamlı duruşlarıyla avangarde koltuk takımı modellerine, country koltuk takımları eşlik ediyor.
Koltuk takımlarına uyum sağlayacak ve bütünlük katacak yemek masası takımları, TV üniteleri ve tekli berjerler yenilikler ile geliyor. Gençlerin keyifle kullanacakları genç yatak odası takımları, yılın trend renkleri ve tasarımları ile buluşuyor. Gardırop, şifonyer, komodin, yatak ve yatak başlığı göz alıcı dizaynlara kavuşuyor. Evin her bölümüne ayrı bir hava katacak 2019 mobilya modelleri uygun fiyat seçeneklerini, indirim fırsatlarını ve kampanyaları da içeriyor. Fiyatlar takım halinde veya ayrı ayrı alınmasına göre değişkenlik gösteriyor. Her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları sayesinde mobilya almak kolaylaşıyor. Yeni yılda evlenecek çiftler için düğün paketleri de yerini alıyor.

2019 Mobilya Modellerinde Trend Renkler Hangileri

2019’da yeşilin hakimiyeti devam ediyor. Ancak bu defa yeşilin canlı tonları yerini daha yumuşak, griyle karışık bir yeşil renge bırakıyor. Daha soft olan bu grimsi yeşilin açık ve koyu tonlarını özellikle de oturma gruplarında göreceğiz. Geçen sene yine popüler olan gri ve tonlarını yine 2019 mobilya modellerinde sık sık görmeye devam edeceğiz. Özellikle modern dizayn edilmiş mobilya modellerine gri tonlarının kombinasyonu oldukça trend olduğundan yine birçok kişinin tercih ettiği bir renk olacak. Abartı ve gösterişten uzak mobilyaların tercih edilmesiyle birlikte renkler de daha çok nude tonlardan oluşuyor. Canlı renklerin pastel ve sade renklerle olan uyumu bu sezonda oldukça popüler olacak.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.