sadsad x
asdasd

Avangarde Mobilya

15 Ekim 2020

Avangarde Mobilya

Avangarde mobilya seçimi yaparak birbirinden özel tasarımlardan yararlanmak ister misiniz? Evgör olarak birbirinden özel mobilya çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik mobilya konusunda yapacağınız tercihleri daha da kaliteli hale getirmek adına sadece ürün sunmuyoruz. Aynı zamanda dekorasyon önerileri sayesinde daha başarılı kompozisyonlar ortaya çıkarabileceksiniz. O halde gelin hem bu harika mobilyalara hem de sizi memnun edecek mobilya dekorasyon önerilerine bir göz atalım!

Avangarde mobilya ile alakalı öneriler sunmadan evvel bu mobilya çeşidinin özelliklerine odaklanmak gerekiyor. Avangarde modelleri aslında klasik mobilya modellerine çok benzeyen seçeneklerdir. Bu seçeneklerin ayırt edici özelliği oyma detaylarının çok fazla olmamasıdır. Özellikle aşırılığı uç noktalarda yaşamak istemeyenler için bir geçiş modeli kabul edilebilecek olan Avangarde; klasik mobilyalara nazaran daha küçük boyutlara sahiptir. Siz de tarzınızı baştan yaratmak ve Avangarde seçimi ile ön plana çıkacak tercihler yapmak istiyorsanız aşağıdaki önerilerimize kulan verebilirsiniz!

Avangarde Mobilya Önerileri

Avangarde kullanırken seçeceğiniz sadece mobilya seçenekleri olmayacaktır. Çünkü mobilyaların yanı sıra kullanılabilecek aksesuar ve dekoratif ürünler de tamamlayıcı nitelikler taşır. Birbirinden değerli ve her biri seçiminizi bir adım daha kusursuzluğa taşıyan önerilere yakından bir göz atmanın tam zamanı!

Halı Seçimi

Avangarde ürünler seçerken tercihinizi klasik bir koltuk takımı ve halı olarak düşünmemelisiniz. Çünkü bu ürünleri kombinleyerek kusursuz bir görsellik ortaya çıkarmak çok önemlidir. Mobilya tasarımcılarının özel çalışmaları neticesinde ortaya çıkan mobilyalarınızın tamamlanması noktasında tercih edeceğiniz halı modelleri nelerdir?

Halı seçerken dokuma seçeneklerine odaklanabilirsiniz. Zira dokuma halıların en çok yakıştığı koltuk ve mobilya çeşitlerinin başında avangard gelir. Bütçenize uygun bir şekilde dokuma halılar satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz halıların çok büyük olmamasına önem vermelisiniz. Çünkü halılarınız yere basmanıza engel olmak amacı ile kullanılıyor olsa da mobilyanızın önüne geçecek kadar da dikkat çekici olmamalıdır. Halıların rengi konusundaysa tercihinizi mobilya seçeneklerine uygun bir seçim yapmalısınız. Koyu mobilyalar için açık renkli halılar açık renkli mobilyalar için ise koyu renkli halılardan yararlanmanız doğru olacaktır. Renklerin uyumunu yakaladığınızda ev dekorasyonunuzun daha başarılı seçenekleri ortaya çıkaracaktır.

Avize Seçimi

Avangard ürünlerle eşsiz bir ahenk oluşturacak aksesuarlardan bir tanesi de avizelerdir. Ev aydınlatması konusunda oldukça değerli bir seçenek olan avizelerin nasıl tercih edileceği konusunda geniş bir biriminiz yoksa bu noktada da Evgör ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Avize tercihinizi gerçekleştirirken dikkate alacağınız konuların başında oda büyüklüğü geliyor. Çünkü çok büyük bir oda için küçük avize seçmek ne kadar yanlışsa çok küçük bir oda için de büyük bir avize tercih etmek doğru olmayacaktır. Büyüklüğü bir kenara bıraktığınızda avangard mobilyalar için en doğru seçim cam avizeler olacaktır. Camın ihtişamı bir hafif klasikliğin uyumu sizi ve tüm görenleri memnun etmeyi başaracaktır. Gün ışığı ile aydınlatmanız halinde bu avizeler odanın kusursuz bir tasarıma sahip olmasına katkı sağlayacaktır.

Perde Seçimi

Avangard mobilyalarınız ile uyum yakalayacak dekoratif ürünlerden bir tanesi de hiç şüphesiz perdelerdir. Çünkü perdelerin mobilyaların tamamlayıcısı olduğu kabul edilir. Peki, avangarde mobilya seçerken ne tür perdeler tercih etmeniz gerekir?

Perdelerinizin tül ve fon olmak üzere 2 kısımda ele alındığını söyleyebiliriz. Bu durumda perdelerin tül kısmının gösterişten uzak ve sade olmasına çok önem vermelisiniz. Bunun yanı sıra fonlar ile tül perdelerin birbiri ile de uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Peki, fonlar ile ilgili nasıl bir seçim yapmanız gerekir?

Fon seçerken perdelernizde bu kısımların daha dikkat çekici olmasına önem vermelisiniz. Mobilya renginiz ile aynı olmasa da uyum sağlayacak bir seçim yapmak sizin adınıza çok kaliteli tercihler yapılmasına katkı sağlayacaktır. Evgör, tüm bu ayrıcalıkları yaşayacağınız seçimlerle sizlere destek oluyor.

Evgör ile Başarılı Seçenekleri Yakalayın!

Evinizde kusursuz tasarımlar ortaya çıkarırken birbirinden değerli seçimler yapmanıza da imkan sağlıyoruz. Mobilya alışverişlerinizde en çok önemsediğiniz dayanıklılık, işlevsellik ve kaliteyi yakalamayı hedeflerken aynı zamanda bütçe dostu seçimler sunmayı da önemsiyoruz. O halde gelin Evgör kalitesini yaşayarak birbirinden değerli seçenekleri inceleyin. Evinizin kusursuz bir şekilde dekore edilmesi için Avangarde mobilya şıklığının yanında diğer pek çok seçeneklerden birini kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.