Blog

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

25 Haziran 2018

İlham verici fikirler ve özgün dokunuşlarınızla Eğlenceli ve Rahat Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri ile çocuk odasını sihirli bir alana dönüştürebilirsiniz. 
Bebek odalarından, genç odasına kadar Çocuk Odası için heyecan verici pekçok fikir bulunmaktadır. Çocuk Odası Dekorasyonunda istediğiniz her türlü fikri uygulayabilir, eğlenceli tasarımlara imza atabilirsiniz çünkü çocuk odaları hayal gücünün en geniş olduğu dekorasyon alanlarıdır. Çocuğunuzun oyun oynadığı, zamanının çoğunu geçirdiği yeri hem güvenli hem oldukça eğlenceli bir hale dönüştürmek için çocuğunuzu iyi tanımanız gerekir. Nelerden hoşlandığını öğrendikten sonra onun hoşlandığı şeyleri mobilyadan, aksesuara, aydınlatmaya, duvar kağıdına kadar her türlü malzemeye yansıtabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu Fikirleri

25 Haziran 2018

Şık ve Kullanışlı Banyo Dekorasyonu İçin Yaratıcı Fikirler
Mükemmel banyo tanımı oldukça açık uçlu bir konu aslında, her zevk birbirinden farklı olduğu için tasarımlarda farklı olacaktır haliyle. Yeni bsnyo tasarlarken kafanız karışabilir ama öncelikle alanı iyi tanımalı ve Banyo Dekorasyonu ona göre yapmalısınız. Şık bir banyonuz olsa bile kullanışı olmayan bir banyoyu kim ister ki. Ne istediğinize karar verin, banyo sizin huzur bulabildiğiniz bir alan mı olmalı yoksa yaratıcılığınızın arttığı bir kaçış alanı mı?

Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır

22 Haziran 2018

Kadınların en çok muzdarip olduğu, şık olmasına rağmen temizlik konusunda sıkıntı yaşadıkları bir konu ile ilgili yazımız. Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?  Çok rahat olmasına rağmen hassas bir mekanizması olduğu için Nelere Dikkat Etmeli? 
Günümüz ev dekorasyonunda oldukça kullanışlı bir yere sahip olan Stor Perde kumaşı, çoğunlukla %100 polyesterden üretilmektedir. Bazı ürünlerde ise bu oran pamuk ve keten karışımı olarak uygulanabilir. Kumaşa uygulanan apre kaplama stor perdenin daha sert kalmasını sağlar. Üzerinde kullanılan aprenin kalitesine bağlı olarak Perde Temizliği 3-5 yıl gerekmez. Fakat Stor Perde Temizliği bir yerden sonra gerekli olur. 

Koltuk Temizliği & Bakımı

20 Haziran 2018

Koltuk Temizliğinin Püf Noktaları Nelerdir?
Evimiz bizim için değerlidir, evimizdeki her bir eşyaya fazlasıyla önem veririz. Evimizin en önemli eşyalarından olan koltuk takımlarımız ise sık kullanıldığı için zaman içerisinde en çok kirlenen yerlerden birisidir. Gün içerisinde çok sık kullanılması, kullanım anındaki dikkatsizlikler, üzerine dökülen yiyecek ve içecekler, çocukların boyaması gibi pek çok sebepten dolayı kirlenir. Koltuklarını temizlemesine rağmen kirli görünümden bir türlü kurtulamayanlar için, koltuk takımı temizliğinde bilinmesi gereken detaylar yazımızda.

Bayramda Evinizi Yenileyin

08 Haziran 2018

Mobilya seçerken zevkinize ve bütçenize en uygun tasarımı bulmanız artık zor değil. Sizde bu bayram misafirlerinizi birbirinden şık yeni mobilya takımlarında ağırlayabilir ve evinize taze bir yaz havası katabilirsiniz.

Oturma odası dekorasyonu nasıl olmalı?

25 Nisan 2018

Hem sıcacık hem de samimi bir ortam için ferah bir oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır. İşte bir kaç oturma odası dekorasyonu. Mobilyalarınızı orta sehpanın etrafına yerleştirin ve kitap okumak için bir köşe hazırlayın. Bu köşe de bir yer minderi yeterli olabilir.

Şık Kanepe Modelleri

25 Nisan 2018

Günümüzün değişen koşulları ve ev boyutlarının küçülmesi ile pek çok aile oturma odasına alacakları mobilya seçiminde yataklı kanepelere yöneldi. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ise çok modern ve birçok fonksiyona sahip yataklı kanepe modelleri üretilmeye başlandı. Bu kanepelerin bir kısmı yalnızca yatak olma özelliği taşırken, kimi modellerde şekilden şekle girebilme özelliğine sahip oldu.

Stil Sahibi Country Yatak Odaları

25 Nisan 2018

Country tarzı; geleneksel kültürü yansıtan kırsaldan esinlenmiş bir tarzdır. Evinize yaşanmışlık hissi katan bir romantizme sahiptir. Tüm evinize yansıtabileceğiniz bu tarzı country yatak odası takımları ile yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz. Doğada gördüğünüz her rengin pastel tonlarını kullanarak yaratacağınız bu yatak odaları krem beyaz ve kahverenginin eskitilmiş görüntüsüyle, stil sahibi yatak odaları yaratıyor.

Gri Koltuklara Uygun Perdeler

25 Nisan 2018

Gri koltuk takımınızı tamamlamak için birden fazla perde rengi seçeneğiniz var. Koltuk renginin dışında duvarın rengi veya aksesuarların rengi seçimi de perde rengini etkiler. İsterseniz evdeki her şeyle uyumlu olabilecek krem, açık bej, beyaz gibi renkleri bir perde de kullanabilirsiniz

Pembe Mobilya Kullanmaktan Korkmayın

25 Nisan 2018

Salonlarımızın dekorasyonunda genel olarak fazla aşırıya kaçmıyor bildik, güvenilir çok karşılaşılan renkleri tercih ediyoruz. Kısaca riske girmekten hoşlanmıyoruz. Oysa son yıllarda gözde olan tozpembe ya da pudra rengi salon takımları bildik kalıpları yıkmaya kararlı.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.