sadsad x
asdasd

Blog

Günümüzün değişen koşulları ve ev boyutlarının küçülmesi ile pek çok aile oturma odasına alacakları mobilya seçiminde yataklı kanepelere yöneldi. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ise çok modern ve birçok fonksiyona sahip yataklı kanepe modelleri üretilmeye başlandı. Bu kanepelerin bir kısmı yalnızca yatak olma özelliği taşırken, kimi modellerde şekilden şekle girebilme özelliğine sahip oldu.

Country tarzı; geleneksel kültürü yansıtan kırsaldan esinlenmiş bir tarzdır. Evinize yaşanmışlık hissi katan bir romantizme sahiptir. Tüm evinize yansıtabileceğiniz bu tarzı country yatak odası takımları ile yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz. Doğada gördüğünüz her rengin pastel tonlarını kullanarak yaratacağınız bu yatak odaları krem beyaz ve kahverenginin eskitilmiş görüntüsüyle, stil sahibi yatak odaları yaratıyor.

Gri koltuk takımınızı tamamlamak için birden fazla perde rengi seçeneğiniz var. Koltuk renginin dışında duvarın rengi veya aksesuarların rengi seçimi de perde rengini etkiler. İsterseniz evdeki her şeyle uyumlu olabilecek krem, açık bej, beyaz gibi renkleri bir perde de kullanabilirsiniz

Salonlarımızın dekorasyonunda genel olarak fazla aşırıya kaçmıyor bildik, güvenilir çok karşılaşılan renkleri tercih ediyoruz. Kısaca riske girmekten hoşlanmıyoruz. Oysa son yıllarda gözde olan tozpembe ya da pudra rengi salon takımları bildik kalıpları yıkmaya kararlı.

Televizyon seyretmenin keyfini çıkartmak isteyen kişiler değişik tarz ve tasarımlardaki TV ünitelerini tercih etmektedir. Önceden televizyon sehpası ve televizyon dolabı kullanılan alanlarda günümüzde modern dizayn edilmiş televizyon TV üniteleri yer almaktadır.

Kişisel farklılıklarınızı ve zevklerinizi ortaya çıkarmaya yarayan en önemli öğeler yemek odanızdaki gümüşlükler ve vitrinlerdir. Küçük dekorasyon malzemelerini kullanabileceğiniz bu aksesuarlar yemek odanızda sizin imzanız gibidir. Gümüş takımlarınız, renkli seramikler, ahşap öğeler gibi dekorasyonunuzu tamamlayabileceğiniz tüm bu objeleri vitrininizde sergileyebilir.

Rüyada mobilya görmek iyiye işarettir diyebiliriz. Mobilya seçtiğini görmek iş için tartırşmaya gireceğine ve işin tatlıya bağlanacağına işaret eder. Mobilya satılması ise aile içinde başlayan huzursuzluğun iyi sonuçlanacağını gösterir. Bekar kadınların evlenmesi, orta yaş yetişkinlerin iş hayatının düzene girmesi demektir.

Modern ve kaliteli malzemelerden üretilmiş koltuk takımı seçerken kişiler kumaşın kalitesi, rengi ve desenlerinin güzel olmasına dikkat etmektedir. Göze hoş görünen üzerine oturulduğu andan itibaren kişilere huzur veren Koltuk Takımı tercihi her zaman ilk sırada gelmektedir.

Mevsim geçişlerinde evinize taze bir hava katmak istiyorsanız, ya da evlendiğiniz için yeni bir koltuk takımına ihtiyacınız varsa, seçim yapmadan önce 2018 koltuk takımlarında moda olan renkleri de gözden geçirmeyi unutmayın.

Her yemek odasının merkezinde yemek masası vardır. Yani yemek odalarının odak noktası yemek masalarıdır. Odada oldukça fazla bir alanı kaplar ve tüm odanın tonunu oluşturur. Bir yemek masası seçerken, yalnızca ebadına ve stiline değil aynı zamanda odanızda nasıl bir ortam ve ruh hali yaratmak istediğinize de karar vermelisiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.