sadsad x
asdasd

Blog

Kapuçino rengi mutfaklar son zamanlarda en ilgi çeken modeller arasında görülüyor. Bu yazıda ise piyasada bulunan mutfak modellerini değil onun yerine kapuçino rengi nasıl bir renktir, bu renk hangi renkler ile yakışır gibi ayrıntılara yer vermek istedim. Kısaca tarif etmek gerekir ise kapuçino, üzerinde yoğun bir köpük ile servis edilen, az süt ile yapılan kahvedir ve bu renk dekorasyonda açık bir kahverengi tonu olarak yer alır

Ev aydınlatmasında teknolojinin etkisi çok fazla görülmeye başlandı. Farklı tarzdaki aydınlatma sistemleri ev dekorasyonunu tamamlayan en önemli aksesuarlar arasında. Asma tavan modellerinin çeşitlenmesiyle birlikte asma tavanlara özel aydınlatma sistemleri çok tercih edilmeye başlandı.

Salon dekorasyonu oldukça önemlidir. Evin en çok kullanılan bölümlerinden biri olan salonlar için aksesuar seçimine dikkat etmek gerekir. Salon aksesuarlarının doğru bir şekilde kullanılması salon dekorasyonunda en önemli kurallar arasındadır.

Klasik mobilyalar ile evinizi dekore etmeyi düşünüyorsanız mobilya rengi ve model seçimi konusunda dikkatli davranılmalıdır. Klasik mobilyalarda ağırlıklı olarak gri, beyaz, kahverengi, siyah ve gold renkleri ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Tercihini klasik mobilyadan yana kullananlar siyah ve beyaz renginin uyumunu çok fazla kullanmaktadır. Kahverengi klasik mobilyanın vazgeçilmez renkleri arasında yer almaktadır.

Koltuk takımları bir evin olmaz olmaz ihtiyaçları arasında yer alır. En güzel sohbetlerin ve sıcak muhabbetlerin yaşandığı bölüm salon takımları modellerinin yer aldığı salonlar ve oturma odalarıdır. Misafirlerinizi ağırladığınız koltuk takımları, farklı model ve renklerle evinizi tamamlıyor. Gösterişli salonlara sahip olmak istiyorsanız koltuk takımı seçimini doğru yapmak önemlidir.

Şık ve lüks yemek odası takımı arayanlar için son dönemin modası mermer yemek masaları çok tercih edilmektedir. 2018 tasarımının öne çıkan modellerinden mermer yemek masası ve yemek odası takımları alanlarınıza şık bir görünüm katarken tasarımı ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır.

TV üniteleri oturma odaları ve salonlarda kullanılan dekoratif ürünlerdir. Sizlerde ev dekorasyonunuzu tamamlarken tv ünitelerini tercih ederek odalarınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Son derece dekoratif ve şık TV Üniteleri sayesinde odalarınızı zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Yatak odası evin en özel bölümlerinden biridir. Günün yorgunluğunu attığınız, dinlendiğiniz ve her sabah yeni bir güne hazırlandığınız odalardan biridir. Bu nedenle yatak odası takımı seçerken enerjinizi yükseltecek, size kendinizi iyi hissettirecek bir dekorasyon hazırlamanız gerekir.

Çocuklarınız da sizin gibi yeni renklerle ve yeni tarzlarla tanışsın diye yeniliklerimizi onları da düşünerek yaptık. Şimdiki çocukların trendlere ve yeniliklere daha eğilimli olduğunun farkındayız ve yeni yıla onlar da yeni renklerle girsin diye genç odalarımıza daha rahatlatıcı ve daha ilham verici renkler katıp trendlere uygun modeller ve tarzlar ekledik.

Bizler, yeni yılda evlerinizin en güzel köşesinde konforu, kaliteyi ve hayal dünyanızı yansıtacak köşe takımları sunuyoruz. Sizler de evlerinize özel fiyat avantajlarından faydalanmak ve odalarınızı canlandırmak istiyorsanız, köşe koltuk takımları modellerimiz ile yaşam alanlarınıza rengi Evgör Mobilya köşe takımları ile katmalısınız.

1 2 3 .... 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.