sadsad x
asdasd

Blog

Annelerimizin büyük mobilyalarla döşeyip sonra da kimse kullanmasın, misafir gelince açılacak deyip kapısını sıkıca kapattığı salonları, yemek odalarını hatırlıyor musunuz, çocuklar içeri girmeye bile korkarlardı.

Evgör Mobilyalar'ı da Sonbahar – Kış sezonuna uygun renklerle vitrinlerdeki yerini aldı. Sonbaharla birlikte doğada yaşanan renk ve desen değişimleri mobilyalara da yansıdı. Farklı tonlarda toprak renginin ağırlıkta olduğu oturma grupları, berjer koltuk takımları, dinlenme koltukları, köşe takımları ve tamamlayıcı aksesuarları, doğanın dinginliğini evlere taşıyor.

Her yıl koltuk trendleri değişir ve bazı trendlerin geçerliliği uzun sürer. Bunlardan biri de Chester koltuk takımı 2018 koltuk takımları trendin de yerini alıp uzun sürede bu trendi koruyacak gibi gözüküyor. Chester olarak adı geçen takımın asıl ismi chesterfield koltuk takımıdır. Genel olarak karşımıza sarı, kahverengi, yeşil, kırmızı, bordo gibi retro renkler baskın olsa da bir çok renk ve desen seçeneğine sahiptir.

Emanet sistemimizden yararlanabilirsiniz, Düğün paketlerimizi oluştururken genelde mobilyaların birbirleriyle olan uyumunu ilk sırada düşündük. Örnek olarak size sunulan fotoğraflara baktığınızda bu uyumu hemen hissedeceksiniz.

2018’in mobilya modellerini gördünüz mü? Eğer henüz görmediyseniz 2018 yılı için hazırladığımız trend mobilya modelleri makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

Şüphesiz ki evinizde en çok kullanılan yaşam alanı salonunuzdur. Burada ailenizle bir arada olabileceğiniz sıcak köşelerden başka misafirlerinizi mutlulukla ağırlayabileceğiniz son derece şık ve rahat bir dekorasyon yaratmak istediğinizde aklınıza hemen Evgör koltuk takımları gelsin.

Yemek odası takımları seçiminde salonda yemek odasına ayrılan alanın büyüklüğü çok önemlidir. Alanın kaç metrekare olduğu ölçülmeli ve bu alana uygun mobilyalar seçilmelidir. Yemek masası, sandalyeler, konsol, büfe, vitrin ve gümüşlüğün rahat yerleşmesi ve hareket alanının kalması gerekir.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.