sadsad x
asdasd

Özel Tasarım Koltuk Takımı Modelleri

Ev dizayn ederken evinize yapacağınız en büyük yatırımlardan biri şık ve gösterişli bir koltuk takımı satın almaktır. Evinizde dikkatleri üzerinize çekecek ilk eşya koltuk takımlarıdır. Diğer eşyalar seçeceğiniz koltuk takımına göre şekillenmektedir. Evinizi hangi tarzda döşemek istediğinize karar verdikten sonra sipariş edeceğiniz koltuk takımına uygun mobilyalar seçmek ev dekorasyonunun olmazsa olmazıdır. Peki koltuk takımı seçerken nelere dikkat edilmeli gelin birlikte inceleyelim.

Koltuk Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evin en gözde mobilyası koltuk takımlarını seçerken nelere dikkat edilmeli, hangi konular üzerinde durulmalı gelin birlikte inceleyelim.

  • Koltuk takımları yıllarca kullanılan ev eşyaları olduğu için seçeceğiniz takımın kumaş kalitesine çok önem vermelisiniz. Koltuk ne kadar şık ve gösterişli olursa olsun, eğer üzerine oturduğunuzda rahat edemiyorsanız, o koltuk size göre değil.
  • Çok büyük koltuk takımlarını seviyor olabilirsiniz. Ya da daha minimal mobilyalardan hoşlanıyor olabilirsiniz. Buradaki kritik nokta, bu koltukları yerleştireceğiniz oda ile alacağınız koltuk takımının boyutlarının orantılı olması. Küçücük bir salona dünyanın en güzel büyük boyutlarda koltuk takımını sığdırmaya çalışmanız görüntü olarak hiç iç açıcı olmayacaktır.
  • Açık renk mobilyalardan hoşlanıyorken, leke göstermemesi için koyu renk mobilyalara yönelebilirsiniz. Bu açık renkten hoşlanan kişiler için son derece zararlı bir tercih olacaktır. Çünkü mobilyalar kolay değiştirilen ürünler olmadıkları için sevmediğiniz bir mobilyaya uzun süe katlanmak zorunda kalarak, kendi evinizden sıkılabilirsiniz.
  • Koltuklar evin en çok kullanılan mobilyalarından biri olduğu için, seçeceğiniz koltuğa verilen garanti süresine dikkat etmelisiniz. Uzun yıllar kullanacağınız mobilya seçeneklerinde garanti süresi çok önemlidir.
  • Ev dekorasyonunun şık görünmesini istemek en doğal hakkınız. Ancak buradaki önemli nokta alacağınız mobilyanın sizin ihtiyaçlarınıza ne ölçüde cevap vereceği. Siz siz olun, kullanışlı olmayan hiçbir eşyayı sırf görüntüsü nedeniyle tercih etmeyin.
  • Yastıklar koltuk takımlarının olmazsa olmaz parçalarıdır. Seçeceğiniz mobilyada emanet duran yastıklar varsa ya o mobilyayı tercih etmeyin, ya da fdaha kalitel yastıkları takımınızla bütünleyin.

Özel Tasarım Koltuk Takımı Seçenekleri Nelerdir?

Koltuk takımı seçmek demek, neredeyse bütün evin dekorasyon tarzına karar vermek demektir. Evinizde yer alacak koltukları seçerken özel tasarım koltuk takımı seçeneklerini incelemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Evgör mobilyanın özel tasarım koltuk takımları seçeneklerinden beğendiğiniz modelleri evinizin ölçülerine göre farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Seçeceğiniz özel yapım koltuk takımları ile herkesi evinize ve dekorasyonunuza hayran bırakacaksınız. Evgör Mobilya’da yer alan ve görenlerde hayranlık uyandıracak olan tasarım koltuk takımı seçeneklerini gelin birlikte inceleyelim;

  • Özel tasarım köşe koltuk takımları denildiği zaman akla gele en güzel seçenekler Jensa köşe takımı, Lisyum köşe takımı, Tris koltuk takımı seçenekleridir. Evinizi hangi tarz dekore ederseniz edin, bu seçeneklerden biri mutlaka evinizin konseptine uyacak.
  • Özel tasarım oturma grupları denildiği zaman Evgör Mobilya’da yer alan ve görenlerin hayranı olacağı tasarımlar Eskel koltuk takımı, Comy deri koltuk takımı, Lerenzo koltuk takımı, Reta koltuk takımı, Pandev koltuk gibi ve daha niceleridir.
  • Özel tasarım koltuk modelleri içerisinde en dikkat çeken seçeneklerin başında, yensar koltuk takımı, Vasina klasik koltuk takımı, Linero klasik koltuk takımı gibi seçenekler gelmektedir.

Özel tasarım salon takımları ile evinizin havasını en güzel şekilde değiştirebilir, evinize gelen misafirlerinizi yaptığınız dekorasyona hayran bırakabilirsiniz. Özel tasarım salon koltuk takımları istediğiniz ölçülerde ve boyutlarda size özel hazırlanabilmektedir.

En Güzel Özel Tasarım Koltuk Takımları Evgör Mobilya’da!

Özel tasarım koltuk takımları ve fiyatları sorusu akıllara geldiği zaman genel olarak pahalı ürünler olduğu düşünülmektedir. Ancak Evgör Mobilya’dan satın alacağını bu mobilyaları piyasaya göre uygun fiyatlarla elde edebilir, evinizi harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
özel tasarım koltuk takımı
Prepared by  T-Soft E-Commerce.