sadsad x
asdasd

Özel Tasarım Köşe Takımları

Tasarım köşe takımı ile kendi zevkinize uygun bir mobilyaya kolayca sahip olabilirsiniz.  Köşe takımları, salonlarda ve oturma odalarında rahatlık, konfor ve şıklık için tercih edilen ürünlerin başında gelir. Tek başına birçok kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olan bu mobilyaların hazır tasarımlı modelleri arasında zevkinize hitap eden bir seçenek bulamadıysanız, özel tasarıma yönelebilirsiniz. Köşe koltuk tasarımlarında ebat ve model açısından pek çok alternatifi bulmanız mümkündür. Kişiye özel ürünler ise tamamen sizin zevkinizi yansıtır. Aynı zamanda kullanım alanında bulunan detaylar da nasıl bir modele karar vereceğinizi belirler. Duvar renkleri, kullanım alanında yer alan aksesuarlar ya da farklı bir ayrıntı özel tasarım köşe takımlarının son halini almasında belirleyici rol oynar.

Evgör'ün Özel Tasarım Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımı tasarımlarında renk ve desen seçimi noktasında özgürce hareket etme şansınız vardır. Hayalleriniz sizi nereye sürüklüyorsa koltuklarınızı ona uygun bir biçimde şekillendirebilirsiniz. Odanız çok geniş değilse Evgör iç mimarları dar alanlara özel olarak geliştirdiği çözümlerle ortamı daraltmadan ferah bir kullanım imkânı sunar. Özel tasarım l koltuk; geniş alanlarda, farklı mobilyalarla beraber güzel bir görüntü oluşturur. Köşe takımının yanına ekleteceğiniz tekli ya da ikili koltuklar ile geniş alanlar kullanışlı bir şekilde değerlendirilir. Tasarım köşe koltuk çeşitlerinde ayak yüksekliğini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Temizlik sürecini daha kolay gerçekleştirmek için yüksek bir ayak tasarımını iç mimarlarımızdan talep edebilirsiniz.

Özel Tasarım Köşe Takımları Fiyatları

Tasarım köşe takımında her bütçeye uygun fiyatlar Evgör tarafından sunulur. Ebat, üründe kullanılan kumaş türü ve diğer detaylara göre şekillenen fiyatların uygun seviyelerde olması, gönlünüzden geçen modele sahip olmanızı kolaylaştırır. Yeni evlenenler, evinde birtakım değişiklikler yapmak isteyenler ya da eskiyen köşe takımlarını yenilemek isteyenler Evgör fırsatlarından yararlanarak hayallerindeki ürüne sahip olabilir. Duvarlarınızın rengine ya da evinizdeki diğer detaylara göre renk ve desen seçiminizi yapabilir ya da her ayrıntıyı alanında son derece tecrübeli iç mimarlarımıza bırakabilirsiniz. Bizimle hemen iletişime geçerek sipariş sürecinizi bir an önce başlatın.

devamını oku...
kapat...
özel tasarım köşe koltuk
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.