facebook
Sevgililer Gününe Özel Ekstra %14 İndirim - Sevgililer Gününe Özel Ekstra %14 İndirim

Şubat’ta “Evet” diyenler, mobilya alışverişlerini avantajlı fiyatlara yapıyor.

 14 Şubat’a özel ekstra yüzde 14 indirim!

 

Evgör Mobilya’nın bu yılki Sevgililer Günü kampanyasında, sürpriz avantaj var. Hayatlarını Şubat’ta birleştireceklere yönelik uygulama kapsamında tüm çiftler, bu ay içinde yapacakları seçili düğün paketi alışverişlerinde yüzde 20, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ise o güne özel ekstra yüzde 14 indirim hakkı kazanacak.

Evgör Mobilya, birbirine sevdalı çiftlere yönelik çok özel bir 14 Şubat kampanyası düzenliyor. Firma, Şubat ayında “evet” diyen çiftlere, yeni kuracakları yuvalarının mobilya alışverişlerini indirimli yapma fırsatı sunuyor. Evgör Mobilya’nın 2017 koleksiyonundaki “Yemek Odası”, “Yatak Odası” ve “Oturma Grubu”ndan oluşan seçili düğün paketlerinden satın alan çiftler, 14 Şubat günü ekstra yüzde 14 indirimden yararlanıyor.
Kampanya içerisinde yer alan düğün paketlerimiz; 
(Esamir Modern Düğün Paketi - Rameno Country Düğün Paketi - Tuğrahan Klasik Düğün Paketi - Nevora Lüks Düğün Paketi
)

İstanbul’daki çiftleri Çamlıca, Beyoğlu, Dudullu ve Tuzla mağazalarına davet eden Evgör Mobilya, diğer illerdeki müşterilerini de Türkiye’nin en büyük online mobilya mağazası www.evgor.com.tr adresine bekliyor.

 Türkiye’nin her noktasına teslimat ve montaj hizmeti sunan Evgör Mobilya’nın, Sevgililer Günü özel kampanyası hakkında detaylı bilgi için www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

gogle

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.