facebook

Yatak Odası Takımları

Evimizin en kişisel bölümü olan yatak odalarında rahatlığı, konforu ve şıklığı yaşayabilmeniz için Evgör yatak odası takımları beğenilerinize sunuldu. Sağlıklı bir uyku mekanı olmasından başka bu takımlarla birlikte yatak odanız son derece zarif bir hava kazanacak. Country yatak odaları, lüks yatak odaları, avangard yatak odaları ve klasik yatak odaları modeller göz dolduruyor, özellikle klasik modellerde kendinizi saraylarda uyur gibi hissedeceksiniz. Cibinlikli yatak odaları ise lüks çizgilerin ve fonksiyonelliğin bileşimini sunuyor. Bütün takımlarda seçilen stile uygun yatak başları görünüşü zenginleştiriyor.
Yatak odası atmosferine uygun olarak mobilyaların üretiminde tercih edilen pastel renkler ortama gereken yumuşak havayı en zarif biçimde sağlıyor. Genellikle ahşapla kombinlenen bu pastel renklerle birlikte yatak odalarının favori rengi beyaz da sık sık göze çarpıyor. Geniş aynalı ve bol fonksiyonlu gardıroplar takımın genel havasına uygun olarak tasarlanmış başucu etajerleriyle tamamlanıyor. Bazı modellere dinlenme pufları da eklenmiştir. Bu odaları döşeyecek olan tamamlayıcı pastel veya beyaz renkli yatak takımları ve uygun aydınlatmalarla son derece seçkin ve rahatlatıcı bir yatak odanız olabilir.
Yatak odanızda çarpıcı bir ortam yaratmak, şıklığa ve kaliteye en hesaplı fiyatlarla sahip olmak için 2018 yatak odası modellerimizi mutlaka inceleyin.

Yatak Odası


Yatak Odası Fiyatları

devamını oku...
kapat...
yatak odalari
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.