facebook

Yemek Odası Takımları

Mobilyaların başında gelen yemek odası takımları ile en özel misafirleriniz için şahane ortamlar oluşturabilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte hoş sohbetler eşliğinde mobilyalarınızın şıklığı sayesinde unutulmaz bir akşam yemeği geçirebilirsiniz.  Şahane 2018 Yemek Odaları Estetik ve özel figür uygulamaları sayesinde sizlerde yemek odaları tercihlerinizi evgörden yana yapabilirsiniz. İhtişamlı bir ortamda damaklarda unutulmaz tatlar bırakan yemekler bir ömür boyu unutulmayacak anlara sahne olmaktadır. Sizlerde evgör yemek odaları ile unutulmayacak onlarca özel an yaşayabilirsiniz.
Yemek Odalaları ile benzersiz tasarımlarıyla sofralarınızda iştah açıyor. Muhteşem renk uyumunu farklı stil ve tarzlarla bir araya getiriyoruz. Kullanışlı ve işlevsel özellikleri sayesinde yemek odası takımları evinizde yer kaplayan bir ürün değil sürekli kullanılan pratik bir ürün haline gelecektir. Hayal ettiğiniz yemek odası takımlarını evinize taşıyoruz. Ailenizle birlikte keyifli kahvaltıların dostlarınızla birlikte muhabbet dolu akşam yemeklerinin tadına varacaksınız.  Yemek odası kampanya fırsatları ile evlerinizin dekorasyonu artık çok daha kolay olacak!
Evgör yemek odası takımları en başta seçkin görünüşleriyle öne çıkıyor. Oymalı klasik yemek odası modellerin yanında, modern çizgilerin daha ön planda olduğu takımlar da var.  Dört kişilik olarak başlayan ve takımın merkezini oluşturan yemek masaları bazı modellerde çok kişinin bir arada yemek yiyebileceği şekilde büyüyebilir. Mobilyacılıkta çok tercih edilen kahverengi ise takımlarda kırık beyaz, açık yeşil, uçuk mavi, mat sarı veya krem gibi yumuşak renklerle dengelendirilmiştir.  Sandalye grupları takımın genel havasına uygun şekilde kolçaklı veya düz olarak tasarlanmıştır. Büfe tipi servis dolapları ise geniş enli veya aynalı yüksek dolap olarak yemek takımlarını tamamlamaktadırlar.
Yemek odaları kendi ailenizin bir araya geldiği sıcak mekanlardan başka, misafirlerinizi ağırladığınız, dostlarınızla yemeklerinizi paylaşıp uzun sohbetler ettiğiniz hatta daha resmi havadaki davetleri düzenlediğiniz yer olabilir. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın Evgör yemek odası takımları size son derece zarif bir dekorasyon, seçkin bir zevk ve rahatlık sunacaktır.
Sizleri Modern Yemek Odaları, Country Yemek Odaları ve diğer kategorilerimizdeki uygun fiyat çok çeşit avantajları detaylı incelemeye davet ediyoruz.
Farklı renk tonlarıyla hazırlanan damarlı mermer yemek masaları farklı büyüklerde sizinle buluşuyor. Evinizin büyüklüğüne uygun olarak mermer yemek masaları tercih edebilirsiniz. Minimal dekorasyon dokunuşlarıyla birlikte kullanacağınız mermer yemek masaları ortama sıcaklık katmaktadır. Evgör Mobilya’nın birbirinden farklı mermer yemek masalarını inceleyerek alanlarınızda farklı dekorasyon fikirleri ortaya çıkarabilirsiniz. Fonksiyonel yemek masası modelleri ile salonlarınızda çok fazla alan kaplamadan dekorunuzu oluşturabilirsiniz, hem daha rahat mekanlar oluşturabilir hemde kalabalık misafirlerinizi daha rahat ağırlayabilirsiniz. 6 kişilik görünümlü yemek masasını 12 kişilik yemek masası haline dönüştürmek fonksiyonel ürünlerimiz ile çok daha kolay.

Yemek Odası Modelleri


Yemek Odası Fiyatları

devamını oku...
kapat...
yemek odalari
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.