sadsad x
asdasd

İç Mimar Hizmeti

Yaşam alanlarınızı, ilham verici yepyeni fikirlerle renklendirmek ister misiniz?
Evgör Mobilya’nın tecrübeli ekibi, yaşam alanlarınızı daha kullanışlı, şık, konforlu ve estetik hale getirmek için zengin ürün koleksiyonumuz arasından zevkinize uygun, size özel çözümler sunuyor.
Dilerseniz, iç dekorasyona yönelik trend renkler, kumaşlar ve mobilya seçimi konusunda müşteri temsilcilerimizden fikir alabilir ya da isterseniz, evinize işlevsel yaşam alanları katmak ve görsel ambiyansı sağlamak üzere kendinizi uzman ekibimizin sihirli ellerine teslim edebilirsiniz.
Ad Soyad:
Telefon:
Açıklama:

Tasarım & Proje ÇizimiEvgör Mobilya’nın tecrübeli ekibi, istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve hayalleriniz doğrultusunda yaşam alanlarınızı en ince teknik ayrıntısına kadar detaylandırıp projelendiriyor ve uygulamaya hazır hale getiriyor.
DanışmanlıkYeni aldığınız evinizi dekore etmek istediğinizde ya da yuvanızda değişiklik yapmayı planladığınızda, renk uyumu, mobilya seçimi, küçük sihirli dekoratif dokunuşlar, fonksiyonel fikirler ve çok daha fazlası hakkında uzman ekibimize danışabilirsiniz.
Uygulama & ÜretimUzman ekibimiz, hayallerinizi gerçeğe dönüşterecek tasarımları projelendirdikten sonra, Evgör Mobilya’nın zengin ürün koleksiyonu içinden beğeninize ve bütçenize en uygun alternatifleri sunuyor. Kullanılacak mobilya ve dekorasyon öğelerinin seçimi sonrasında bunların üretimini ve montajını yaparak projenin anahtar teslim uygulamasını gerçekleştiriyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.