sadsad x
asdasd

TESLİMAT VE MONTAJ

Evgör Mobilya' da KARGO, TESLİMAT ve MONTAJ Ücretsiz !
Türkiye’nin internetteki en büyük mobilya mağazası Evgor.com.tr adresinden ya da Evgör Tuzla mağazasından İstanbul'a gönderimi yapılacak 10.000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, siparişleriniz ÜCRETSİZ olarak kapınıza geliyor ve kurulumu yine ÜCRETSİZ olarak gerçekleştiriliyor.
Evgör Mobilya' da KARGO, TESLİMAT ve MONTAJ
Şehir Dışı Siparişlerde Teslimat ve Montaj
Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinen Evgör Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki siparişlerini, konusunda uzman kurumsal iş ortaklarının lojistik desteğiyle kapınıza kadar getirerek kurulumunu yapıyor. İstanbul dışında diğer şehirlerinden yapacağınız 150.000 TL üzeri tüm alışverişlerde ise Nakliye ve Montaj Hizmeti Ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Mobilyalarınız Taşınırken de Kurulurken de Güvende!
Teslimler, İstanbul bölgesinde Evgör Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer noktalarına ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firmaları aracılığıyla SİGORTALI olarak taşımaktadır.
Fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda mobilya siparişleriniz, bilginiz ve onayız dahilinde belirtilen adrese en yakın merkezi noktaya bırakılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.