Düğün Paketleri

Hayatımızın ne özel anlarından biri olan düğünümüzde her şeyin kusursuz olmasını isterken aynı özeni yaşam alanımıza da yansıtmak isteriz. Birçok yoğunluğu ve yeniliği beraberinde getiren evlilikler aynı zamanda ortak karar alma sürecidir. Her konuda ortak bir nokta bulmayı kolaylaştıran Evgör Mobilya ile hem yaşam alanınızın düzenini kolaylaştırabilir hem de düğününüze çok daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Evgör Mobilya düğün paketleri her evin olmazsa olmaz parçalarını bir araya getirerek evlilik hazırlığı içinde olan çiftlere kolaylıklar sunuyor. Düğün paketi, bir diğer adı ile evlilik paketi uygun fiyatlarla pek çok mobilya takımını aynı pakette sunuyor. Aynı zamanda çeyiz paketi olarak da adlandırılan bu mobilyaların içinden dilediğinizi de satın alabilirsiniz. Çoklu düğün paketi mobilyalarında; koltuk takımları, yemek odası takımları ve yatak odası takımlarının her biri uyum içinde olup, zevkinize hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Düğün için hazırlık yapmak çok heyecanlı olmakla beraber aynı zamanda son derece de yorucudur. Huzurla içinde yaşamak isteyeceğiniz yaşam alanınız için her zaman en kusursuz olmasını ve en iyisini istersiniz. Bu amaçla en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünü bulmak istersiniz. Yaşam alanı için alınan her mobilya için ayrı bütçe ayırmak gerekirken Evgör Mobilya’nın ekonomik düğün paketi modelleri tercihinizi kolayca yapabilir, bütçe planlamanıza uygun evlilik paketini satın alabilirsiniz.

Mobilya Düğün Paketleri


Hem yeni evlenecek çiftlere hem de yaşam alanını yenilemek isteyenlere kaçırılmaz fırsatlar sunan Evgör Mobilya, farklı ve bol alternatifli düğün paketlerini en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Zevkinize uyan düğün paketlerinden birini tercih edebilir hatta dilerseniz kendi düğün paketinizi dahi oluşturabilirsiniz. Evlilik hayatımızdaki en önemli dönüm noktalarından biridir. Stresin, heyecanın, tatlı bir telaşın bir arada yaşandığı bu özel an ile ilgili herkesin farklı bir hayali vardır. Yeni evlenecek olan çiftler yaşam alanlarını belirlemeden önce mobilyalarını almayı tercih edebilirler. Bu durum her ne kadar ilk başta sorun olarak görülse de Evgör Mobilya’nın ergonomik ve uyumlu mobilya tasarımları ile ortadan kalkıyor. Yemek odası, yatak odası ve oturma odası takımlarının bir arada bulunduğu düğün paketlerinde zevkinize uygun her tarz mobilyalar bulunuyor. Yaşam alanınız göre köşe takımı modelleri tercih edebilir ya da L koltuk modelleri ile spor şıklığı yaşayabilirsiniz. Hem spor hem de klasik düğün paketi alternatiflerinin yanında spor şıklığı da içinde barındıran smart casual modellerde bulunuyor. Dilerseniz düğün paketi seçiminizi bu şıklığa uygun yapabilir, Belek Lüks Düğün Paketi’ ni tercih edebilirsiniz. Eğer tercihiniz klasik şıklıktan yana ise Alesta Lüks Düğün Paketinin, Softale Avangarde Düğün Paketinin ve çok daha fazlasının sizin zevkinize hitap ettiğini görebilirsiniz. Aynı zamanda rahatlığından asla ödün vermek istemeyen çiftler için köşe takımı modelleri ve L koltuk modelleri 2018-2019 tasarımları ise çok uygun fiyatlarla Evgör Mobilya’da. Birbirinden tarz ve rahat mobilyaların yer aldığı düğün paketleri farklı alternatifleri bir araya getiriyor. Birden fazla renk seçenekleri ile kaliteli mobilyalardan oluşan düğün paketlerini satın alabilirsiniz. Yatak odası takımında şifonyer, dolap, karyola ve komodin temel parçalar olarak yer alıyor. Bazı seçeneklerde yatak odası takımlarının özelliklerine bağlı olarak yer alan ürünler değişkenlik gösterebiliyor. Yemek odası takımlarında konsol, ayna, masa ve sandalyeler yer alıyor. Koltuk takımlarında ise hem rahat hem kaliteli hem de şık tasarımları bir arada bulabilirsiniz. Her biri özenle tasarlanmış köşe koltuk modelleri ve L koltuk modelleri 2018-2019 modelleri ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Düğün Paketi Fiyatları


Yaşam alanının her odasını ayrı mobilyalar ile dilediğiniz mobilyalar ile dizayn etmek çoğu son derece maliyetli olabiliyor. Evgör Mobilya, yeni evlenecek olan ya da eşyalarını yenilemek isteyen çiftlerin yanında yer alarak düğün paketi kampanya çalışmaları yapmakta ve ekonomik düğün paketleri hazırlamaktadır. Yemek odası takımı, yatak odası takımı ve oturma odası takımının yer aldığı bu üçlü ve son derece güçlü düğün paketlerine en uygun fiyatlarla Evgör Mobilya’dan sahip olabilirsiniz. Ucuz düğün paketleri, yeni evlenecek çiftler için son derece kârlı olup, en uygun fiyata kaliteli ürün almalarına yardımcı olan bir sistemdir. Aynı zamanda en ucuz düğün paketleri ve kampanya çalışmaları ile satın alınan mobilyaların eş zamanlı olarak teslimatının ve kurulumunun da yapılması hem maddi hem de zaman açısından kâr sağlamaktadır.
devamını oku...
kapat...
dügün paketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.