sadsad x
asdasd

Düğün Paketi Mobilya Çeşitleri

Evlenenlerin, ev kuranların ve evlerini yenilemek isteyenlerin tercihi olan düğün paketleri; yatak odası takımları, koltuk takımları, yemek odası takımları, sehpalar ve TV üniteleri gibi ürünleri içerir. Bir evin neredeyse tüm mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilen düğün paket mobilya çeşitleri, hem birçok farklı mobilyaya aynı anda sahip olabilmeyi hem de ekonomik avantaj sağladığı için yıllardır tercih ediliyor. Aynı zamanda mobilyada düğün paketleri ile evinizde bütünsel bir estetiği ve uyumu yakalamanız da mümkün. Evinize ve bütçenize en uygun düğün paketi mobilya modellerini piyasada birçok markada bulabilirsiniz ancak bu düğün takımı çeşitleri arasında doğru seçimi yapmanız ve en iyi markaların ürünlerini tercih etmeniz için önce mobilya paketleri ile ilgili bilgi sahibi olmanız işinizi kolaylaştırır.

Düğün Paketlerinin İçinde Neler Bulunur?

Evlenme, taşınma ve ev yenileme gibi vesilesi ne olursa olsun sıfırdan bir ev kurma işine girişirken evinizde gereksinim duyacağınız bütün mobilyaları içeren bir paket almanız en doğru seçimdir. Bunun için düğün seti mobilya çeşitleri ile komple düğün paketi modellerine yönelmek uygundur.

Düğün paketleri, içerdikleri mobilyalara ve eşyalara göre sınıflandırılır. Mobilya düğün paketi, oturma grupları ve yemek odaları ile salonlarda gereksinim duyulan mobilyalar ile yatak odalarının döşenmesini sağlayan mobilyaları içerir. Mobilya çeyiz paketi olarak da bilinen bu setler oturma odası, salon, yemek odası ve yatak odalarının tüm mobilyalarını barındırabildiği gibi kısmi mobilya ihtiyaçlarının giderilmesini sağlayacak biçimde de satın alınabilir. Örneğin oturma grubu çeyiz paketi içinde yemek masası ve sandalyeleri bulunmayan bir seçim yapabilirsiniz. Bu seçimi tamamen sizin ihtiyaçlarınız belirler. Fakat genellikle düğün mobilya paketi modellerinde genellikle belli mobilyaları bulunması aranan özelliktir. Dolayısıyla en çok tercih edilenler üçlü düğün paketi çeşitleri olmaktadır. 3’lü düğün paketi modelleri evin temel alanları olan salon, yemek odası ve yatak odası için gerekli mobilyaları barındırır. Yani üçlü düğün paketlerinde yemek odası takımları, oturma grupları ve koltuk takımları ile yatak odası takımları yer alır.

Komple düğün paketleri ise evlilik paketi mobilya modellerinden farklı olarak evlerin tüm mobilya ihtiyacına cevap vermekle kalmaz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve özellikle mutfaklarda kullanılan diğer küçük elektronik ev aletlerini de set içinde barındırır. Bu çok kapsamlı ve büyük düğün paketlerinin yanında belli mobilyaların bulunduğu oturma grubu düğün paketi çeşitleri de küçük çeyiz paketi mobilya modelleri arasında yer alır.

Her Şey Dahil Düğün Paketleri

Kuracağınız eve uygun düğün paketleri edinirken küçük, midi ve komple düğün takımı seçenekleri ile karşılaşırsınız. Bu geniş alternatifler arasında seçim yapmak tamamen istekleriniz ve gereksinimleriniz baz alınarak belirlenmelidir. Mini bir düğün paketi mobilya seti içerdiği oturma grupları ve yemek takımı modelleri ile salon ve oturma odası gibi evinizin ana mekanlarını dekore etmenizi sağlar. Bu setler, az eşya içerdikleri için uygun fiyatlı düğün paketleri olarak da bilinir. Midi bir evlilik mobilya paketi ise yatak odası takımlarını da barındırdığı için daha geniş kapsamlıdır. Her şey dahil düğün paketlerinde iki çeşit set bulmak mümkündür. Bunlardan biri komple düğün paketleri olmaktadır ve bu paketler sadece mobilyaları değil bir yaşam alanında gerekli olan tüm beyaz eşyalar ile elektronik aletleri de içermektedir. Her şey dahil düğün setlerini mobilya düğün paketi şeklinde edinmek de mümkündür. Sadece mobilya içeriği bulunan bu paketler oturma grupları, yatak odası takımları, yemek odaları gibi büyük mobilyalar ile sehpalar, dolaplar, TV üniteleri ve diğer küçük dekoratif mobilya parçalarını içererek dekorasyonunuzu tamamlamanıza olanak tanır.

Düğün Paketlerinde Değiştirme İmkânı Var Mı?

Evinizi yeniden kurmanın ve sıfırdan bir ev dekorasyonu yapmanın en kolay ve en uygun yolu olan düğün paketleri içeriklerinin değiştirilmesi mümkündür. Çünkü düğün paketleri bir modelin farklı mekanlar için uyarlanmış mobilyalarından ve mobilya aksesuarlarından oluşur. Yani evlilik ve çeyiz setlerinde yemek odası, salon ve oturma grubu ile yatak odaları aynı mobilya modelinin farklı varyasyonları şeklindedir. Dolayısıyla bu setlerin içindeki mobilyaları ihtiyacınıza, stilinize ve zevkinize uygun olacak şekilde değiştirme, ekleme ve çıkarma yapmanız mümkün olmalıdır. Örneğin salon oturma grubu aldıysanız ve yemek masası ile sandalyesine ihtiyacınız yoksa set içinden bu ürünleri çıkarabilirsiniz. Ya da düğün paketleri dahilinde yatak odası takımı tercihini başka bir modelden yana yapmak istiyorsanız setin bu parçasını değiştirebilirsiniz. Seçtiğiniz evlilik mobilya paketi çeşidi ihtiyaçlarınıza tam karşılık veremiyorsa başka mobilyaları da paket içine dahil ederek seti büyütebilirsiniz.

Düğün Paketi Almanın Avantajları Nelerdir?

Özellikle dünya evine girecek çiftler ve ev kurmak üzere olanların tercih ettiği düğün paketleri avantajları ile bilinmektedir. Evlilik arifesinde işinizi kolaylaştıracak olan düğün paketi mobilya çeşitleri evinizdeki pek çok mekânı dekore etmenin en basit yolunu sizlere sunar.

Düğün Paketleri ile Zaman Kaybetmezsiniz: Evlilik paketleri içinde tercih yapmak süre kaybı yaşamanızın önüne geçer. Çünkü düğün paketi alarak tek tek mobilyalara karar vermek yerine bir defada pek çok ürünü seçmek sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Zaman tasarrufu sadece söz konusu paketlerin alımında değil sevkiyatı, taşınması ve montajında da kendini gösterir. Evinizin dekorasyonunda paket halinde alacağınız mobilyaların zaman açısından sağladığı avantajı mobilyaların tek seferde sevk ve teslim edilmesi konusunda da görürsünüz. Takım halindeki mobilyalar belirlenen günde evinize ulaşır ve ürünleri teslim almak için ayıracağınız vakit parçalara bölünmeden tek güne sığdırılabilir. Aynı zamanda mobilyaların kurulumu ve montajı için de fazla zaman ayırmanız bu paketler sayesinde gerekli değildir.

Düğün Paketleri Ekonomik Bir Alışveriş Sunar: Mobilya seçiminizin kısa sürede gerçekleşmesine olanak tanıyan düğün paketleri, aynı zamanda bütçe dostudur. Yani bu paketler mobilyalarınız için ayırdığınız bütçenizi en doğru şekilde kullanmanızı sağlar. Paket içerisindeki mobilyaları tek tek aldığınızda çok daha yüksek bir ücret ödeyeceğiniz kesindir. Ekonomik olarak sizi rahatlatacak olan bu setler ile daha kârlı bir mobilya alışverişi yapmanız ve uygun fiyatlara evinizi döşemeniz mümkündür. Bunun nedeni, bir alışverişte birçok ürünü edinerek bir nevi toptan bir satın alma gerçekleştirmiş olmanızdır. Bu büyük alışverişin bir diğer avantajı da taksit seçeneklerinin artmasıdır.

Düğün Paketleri Evinizde Ahenk Yaratır: Düğün paketi almanın bir diğer avantajı da bu setlerin evinizde uyum yaratmanıza olanak tanımasıdır. Çeyiz paketi olarak bilinen evlilik paketleri markalar tarafından hazırlanırken ahenk yakalayan ürünler bir araya getirilir. Bu uyum da seçiminizi kolaylaştırarak evinizin daha estetik ve şık bir dekorasyona sahip olmanızın anahtarı konumundadır. Dolayısıyla düğün setleri mobilya alırken karar vermenizi kolaylaştırır ve evinizin her yerinde stilinizi yansıtmanızı mümkün kılar. Böylece yatak odalarınız, yemek takımlarınız ile oturma gruplarınız tamamıyla seçtiğiniz tarzı yansıtır.

Düğün Paketi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni yaşam alanınızı kurarken kararınızı düğün paketi satın almaktan yana verdiyseniz, bu mobilya setlerini edinmeden önce dikkat etmeniz gerekenler noktaları düşünmenizde fayda var. Eviniz için gereksinim duyduğunuz tüm temel mobilya ve mobilya parçalarını içeren çeyiz paketi mobilya modellerini edinmeden önce mutlaka ihtiyaç listesi yapmanız gerekir. Mobilya ve diğer ev eşyası ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra sevdiğiniz tarzınızı belirlemeniz ve hangi markanın ürünlerinin stilinizi yansıtabileceğine karar vermeniz önemlidir.

Tarzınıza Uygun Seçimler Yapın: Dekorasyonda mobilya seçimi aslında kişiliğinizin yaşam alanınıza yansıtılmasıdır. Bu nedenle mobilya alırken düşünmeniz gereken ilk nokta stilinizi evinizde ne şekilde ortaya koymak istediğinizdir. Özellikle paket halinde mobilya alacaksanız mutlaka stilinize uygun şekilde dizayn edilmiş düğün paketlerini tercih etmeniz gerekir. Çünkü düğün paketleri genel olarak içerdiği tüm mobilyalarda aynı stili öne çıkarak biçimde üretilir ve stilinize uygun olmayan bir set seçtiğinizde daha sonra dekorasyonunuzdan memnun olmamanız yüksek olasılık taşır. Bu da paket halinde aldığınız tüm eşyaların değiştirilmesi zorunluluğunu beraberinde getirir.

Evinize Uygun Paketleri Almaya Dikkat Edin: Kuracağınız ev için mobilyada düğün paketleri tercih ediyorsanız evinizin ölçülerine uygun setleri almaya özen gösterin. Küçük bir eviniz varsa düğün paketleri içerisinde mini setleri edinmeniz uygun olacaktır. Yaşam alanlarınızda kullanıma en uygun paketleri seçin. Bu paketlerin evlerinizdeki mekanları daraltmamasına ve evinizi ferah göstermesine dikkat edin.

Kaliteyi Daima Ön Planda Tutun: En ucuz düğün paketi çeşitlerine ulaşmak kaliteden ödün vermenizi gerektirmez. Mobilya paketleri alırken kaliteli malzemelerden üretim yapan markaları tercih etmeniz büyük önem taşır. Çünkü mobilyalar kolay değiştirilebilen ürünler değildir ve yıllarca kullanılması beklenir. Kalitesi ile bilinen markaların ürünleri ise uzun ömürlü bir kullanım sunar. Kaliteli seçimler yapmak aynı zamanda konforu da beraberinde getirir ki mobilya seçiminde estetiğin önüne geçen kriter rahatlıktır. Yaşam alanlarınızda rahat etmeniz ise mobilya tercihinizle mümkündür. Bu nedenle mobilya paketi alırken tüm evinizi kaliteli markaların ürettiği mobilyalar ile dekore etmeniz tavsiye edilir. Bu markaların içinde öne çıkan ise Evgör’ün ürünleridir. Yıllarca kullanacağınız ve bu nedenle ekonomik anlamda ciddi avantaj sağlayacak en kaliteli hizmeti almanızı sağlayan Evgör, kampanyalı düğün paketleri seçeneklerini sizlere sunmaktadır.

Düğün Paketi Fiyatları

Düğün paketlerinin kullanıcıya sağlığı en büyük avantaj fiyattır. Çünkü bu paketlerdeki ürünler tek tek alındığında ciddi bir fiyat farkı ortaya çıkar. Dolayısıyla düğün paketi mobilya fiyatları ayrı ayrı alınan mobilyaların fiyatlarından çok daha uyguna gelmektedir. Bu doğrultuda kampanyalı düğün paketleri seçeneklerini sizlere sunan Evgör’de stilinize ve zevkinize uyan birçok modeli bulabilirsiniz. Kalitesine oranla en ucuz düğün paketleri edinebileceğiniz Evgör’ün mobilya setlerine mutlaka göz atın.

Evgör’ün 2023 Düğün Paketleri

Ev kurmanın ve ev yenilemenin en ekonomik ve basit yolu olan düğün paketleri, Evgör farkı ile sizlerin olabilir. Evgör’ün son trendlerden esinlenerek oluşturduğu 2023 düğün paketleri içinde her tarza hitap eden ürünler yer alıyor. Modern, klasik, lüks ve avangarde düğün paketi seçeneklerini bulabileceğiniz Evgör’ün mobilya setleri yatak odası takımları, oturma grupları ve yemek odası takımlarını içeriyor. Evgör’ün bütçenize ve evinize en uygun düğün paketleri arasında seçim yaparken gösterişli luxury modelleri ile ihtişamlı klasik çeşitlere göz atmayı unutmayın. Konforu ile chester düğün paketi modellerini ve L koltuk düğün paketi çeşitlerini sitemizde bulabilir ve bu ürünlere fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz. Markamızın üretimi olan üçlü düğün paketi modelleri içinde değişiklik yapabilir ve istediğiniz mobilyayı set içinden çıkararak, dilediğiniz parçayı sete ekleyebilirsiniz. Düğün paketi çeşitleri içinde doğru tercihi yapmak ve kalite ile konfora ulaşmak için sizler de seçiminiz Evgör’ün ürünlerinden yana yaparak evinizin tüm mobilya ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
Mobilya Düğün Paketi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.