sadsad x
asdasd

Düğün Paketleri

Hayatımızın en özel anlarından biri olan düğünümüzde her şeyin kusursuz olmasını isterken aynı özeni yaşam alanımıza da yansıtmak isteriz. Birçok yoğunluğu ve yeniliği beraberinde getiren evlilikler aynı zamanda ortak karar alma sürecidir. Her konuda ortak bir nokta bulmayı kolaylaştıran Evgör Mobilya ile hem yaşam alanınızın düzenini kolaylaştırabilir hem de düğününüze çok daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Evgör Mobilya düğün paketleri her evin olmazsa olmaz parçalarını bir araya getirerek evlilik hazırlığı içinde olan çiftlere kolaylıklar sunuyor.

2021 Yılı Düğün Paketleri

Evlenenler ve evini yenileyenler için birçok ihtiyacı bir arada bulunduran düğün paketleri sayesinde mobilyadan ev dekorasyonu ürün çeşitlerine kadar pek çok ürünü tek bir düğün paketi içerisinde veya birkaç paket içerisinde uygun fiyatlardan satın alma imkanınız bulunuyor. Düğün ve ev paketleri içerisinde genellikle salon takımları, yatak odası takımı, çocuk odası takımı, oturma grupları, yemek masası ve konsollardan oluşan ürünleri içeriyor. Bu düğün paketleri sayesinde birçok ürünü aynı anda topluca alabildiğiniz gibi aynı zamanda daha uygun fiyatlardan da ürünlere sahip olma imkanınız bulunuyor. Bu amaçla birçok firma 2021 yılı sezonu için özellikle düğün paketlerinde düğüne hazırlık amacıyla pek çok mobilya ürününü bir paket halinde sizlere sunuyor. 2021 yılının moda renkleri ve tasarımları ile bulabileceğiniz bu paketler sayesinde sizde pek çok ürünü tek bir paket içinde uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. İsterseniz düğün paketlerini İstanbul mağazalarımızda ziyaret edebilir isterseniz online alışveriş sitemizde düğün mobilya paketlerinizi hazırlayabilirsiniz.

Düğün Paketlerinin İçinde Neler Var?
Düğün paketlerinin içinde genellikle oturma grubu ile yemek masası veya yatak odası takımı ile yemek odası takımları paketleri bulunur. Eviniz için gerekli mobilyaları bu paketler sayesinde daha kolay seçebileceğiniz gibi daha cazip fiyatlardan da alabilirsiniz. Özellikle county düğün paketleri oturma grubu ve salon takımı paketlerinin içinde firmanın tercihine göre paketin içine çeşitli ev dekorasyonu ürünleri de konulabilir. Yeni baştan ev döşeneceği zaman muhakkak yatak odası, salon takımı ve yemek masası mobilyalarının bulunması gerekir. Bu sebeple düğün paketleri genellikle bu üç ürün üzerinden oluşturulur. Ayrıca düğün paketlerinin içinde TV ünitesi, orta sehpa, vitrin takımı, gardırop ve halı gibi diğer ev ürünlerini de görebilirsiniz. Düğün paketlerinin içindeki ürünlerin neler olabileceği firmalara göre değişiklik göstermektedir. Ancak genellikle yatak odası oturma grubu ve yemek takımı üzerinden düğün paketleri oluşturulur

Düğün Paketi Almak Avantajlı Mı?
Yeni evlenenlerin bir sürü ihtiyacı olacağı için özellikle pahalı mobilya takımları alabilmek bütçeyi biraz zorlayabilir. Ev için birçok gerekli eşyanın bir arada alınması bütçeleri zorlayabilecek gibi aynı zamanda istenilen ürünleri bir arada bulmak da zor olabilir. Bu sebeple en gerekli eşyaları bir arada uygun fiyata sunan düğün paketlerini tercih etmek avantajlı olacaktır. Mağaza mağaza gezmek yerine tek bir yerden eviniz için gerekli hem mobilya takımlarını hem yatak odası takımlarını hem de masa ve sandalye takımlarını bulabileceğiniz düğün paketleri sayesinde yorulmadan düğün alışverişinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda paket tercih ederek fiyat avantajından da yararlanabilirsiniz. Aradığınız ürünleri tek bir paket içerisinde bir arada bulmak ve oluşturulan paket seçeneği sayesinde indirimli fiyattan yararlanmak düğün paketlerini daha avantajlı hale getirir.

Düğün Paketlerini Değiştirme İmkanı Var Mı?
Yeni evlenenler için pek çok ev ihtiyacı bulunur. Özellikle mobilya takımları bir evin olmazsa olmaz parçaları olduğu için düğün paketlerinin içinde mobilya değiştirilemez parça olarak yer alır. Her düğün paketi ihtiyaca göre üçlü veya dörtlü parçalardan oluşmaktadır. Her ihtiyaca uygun olarak hazırlanan farklı düğün paketleri olduğu için bir pakette ihtiyacınız olanı diğer paketteki ürünle değiştirme veya ekleme imkanı bulunmaktadır.

Düğün Paketi Fiyatları


Yaşam alanının her odasını ayrı mobilyalar ile dilediğiniz mobilyalar ile dizayn etmek çoğu son derece maliyetli olabiliyor. Evgör Mobilya, yeni evlenecek olan ya da eşyalarını yenilemek isteyen çiftlerin yanında yer alarak düğün paketi kampanya çalışmaları yapmakta ve ekonomik düğün paketleri hazırlamaktadır. Yemek odası takımı, yatak odası takımı ve oturma odası takımının yer aldığı bu üçlü ve son derece güçlü düğün paketlerine en uygun fiyatlarla Evgör Mobilya’dan sahip olabilirsiniz. Ucuz düğün paketleri, yeni evlenecek çiftler için son derece kârlı olup, en uygun fiyata kaliteli ürün almalarına yardımcı olan bir sistemdir. Aynı zamanda en ucuz düğün paketleri ve kampanya çalışmaları ile satın alınan mobilyaların eş zamanlı olarak teslimatının ve kurulumunun da yapılması hem maddi hem de zaman açısından kâr sağlamaktadır.

Evlenmeye karar vermiş çiftlerin hayatında tatlı bir telaş başlar. Mobilyaların seçimi ve evin yerleştirilmesi bu tatlı telaşın bir parçasıdır. Yıllardır mobilyacılık sektöründe güvenilir firma olarak hizmet veren Evgör Mobilya bu heyecanlı günlerde yanınızdadır. Size özel olarak hazırladığımız düğün paketleri ile evinizi istediğiniz gibi döşeyebilirsiniz. Söz konusu mobilya paketlerimiz yatak odası, koltuk takımı ve yemek odası olarak yapılan mobilyaların ya tek grup olarak ya da parça parça seçilerek yeni bir kombin oluşturulmasına dayanmaktadır. Böylece tamamen ihtiyacınıza göre bir düğün mobilya paketi alışverişi yapmış olacaksınız. Bu da düğün ve yeni ev bütçenizi daha hesaplı yapmanızı sağlayacak.
Herşey Dahil Düğün Paketleri
Evgör mobilya Düğün paketlerinin içinde oturma, yemek, köşe, yatak odaları gibi herşey dahil pek çok mobilya bulunmaktadır. Bütçesi az olanlar için de bu paketler oldukça iyi imkanlar sunmaktadır. Ekonomik fiyatlarla istediği ürünleri almak isteyenler istedikleri mobilyaları seçenekler arasından rahatlıkla bulabilir. Düğün paketi fiyatları 2021 senesinde de değişmektedir. Toplu mobilya alımları daha uygun fiyatlarla alıcılarını beklemektedir. Toplu alımlarda az kar gelirleri ile evin tüm mobilyalarına sahip olunabilir. Çeşitli tarzlarda mobilyalar düğün paketinde yer aldığında eşsiz kombinler oluşturmaktadır.
devamını oku...
kapat...
Düğün Paketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.