facebook

Blog

Bayramda Evinizi Yenileyin

08 Haziran 2018

Mobilya seçerken zevkinize ve bütçenize en uygun tasarımı bulmanız artık zor değil. Sizde bu bayram misafirlerinizi birbirinden şık yeni mobilya takımlarında ağırlayabilir ve evinize taze bir yaz havası katabilirsiniz.

Oturma odası dekorasyonu nasıl olmalı?

25 Nisan 2018

Hem sıcacık hem de samimi bir ortam için ferah bir oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır. İşte bir kaç oturma odası dekorasyonu. Mobilyalarınızı orta sehpanın etrafına yerleştirin ve kitap okumak için bir köşe hazırlayın. Bu köşe de bir yer minderi yeterli olabilir.

Şık Kanepe Modelleri

25 Nisan 2018

Günümüzün değişen koşulları ve ev boyutlarının küçülmesi ile pek çok aile oturma odasına alacakları mobilya seçiminde yataklı kanepelere yöneldi. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ise çok modern ve birçok fonksiyona sahip yataklı kanepe modelleri üretilmeye başlandı. Bu kanepelerin bir kısmı yalnızca yatak olma özelliği taşırken, kimi modellerde şekilden şekle girebilme özelliğine sahip oldu.

Stil Sahibi Country Yatak Odaları

25 Nisan 2018

Country tarzı; geleneksel kültürü yansıtan kırsaldan esinlenmiş bir tarzdır. Evinize yaşanmışlık hissi katan bir romantizme sahiptir. Tüm evinize yansıtabileceğiniz bu tarzı country yatak odası takımları ile yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz. Doğada gördüğünüz her rengin pastel tonlarını kullanarak yaratacağınız bu yatak odaları krem beyaz ve kahverenginin eskitilmiş görüntüsüyle, stil sahibi yatak odaları yaratıyor.

Gri Koltuklara Uygun Perdeler

25 Nisan 2018

Gri koltuk takımınızı tamamlamak için birden fazla perde rengi seçeneğiniz var. Koltuk renginin dışında duvarın rengi veya aksesuarların rengi seçimi de perde rengini etkiler. İsterseniz evdeki her şeyle uyumlu olabilecek krem, açık bej, beyaz gibi renkleri bir perde de kullanabilirsiniz

Pembe Mobilya Kullanmaktan Korkmayın

25 Nisan 2018

Salonlarımızın dekorasyonunda genel olarak fazla aşırıya kaçmıyor bildik, güvenilir çok karşılaşılan renkleri tercih ediyoruz. Kısaca riske girmekten hoşlanmıyoruz. Oysa son yıllarda gözde olan tozpembe ya da pudra rengi salon takımları bildik kalıpları yıkmaya kararlı.

Neden Tv ünitesi Kullanmalısınız ?

25 Nisan 2018

Televizyon seyretmenin keyfini çıkartmak isteyen kişiler değişik tarz ve tasarımlardaki TV ünitelerini tercih etmektedir. Önceden televizyon sehpası ve televizyon dolabı kullanılan alanlarda günümüzde modern dizayn edilmiş televizyon TV üniteleri yer almaktadır.

Köşe koltuk kullananlar için dekorasyon önerilerimiz

25 Nisan 2018

Son dönemde yeni evli çiftlerin tercih ettiği trend mobilyalar olan köşe takımları dekorasyon için harika bir alternatif oluyor. Sıcak ve samimi ortamların kaynağı olabiliyor. Kalabalık misafirliklerde rahat ve işlevsel yönleriyle sizi bazen kurtarabilir.

Gümüşlükler ve Vitrinlerde Zevklerinizi Ortaya Çıkarın

25 Nisan 2018

Kişisel farklılıklarınızı ve zevklerinizi ortaya çıkarmaya yarayan en önemli öğeler yemek odanızdaki gümüşlükler ve vitrinlerdir. Küçük dekorasyon malzemelerini kullanabileceğiniz bu aksesuarlar yemek odanızda sizin imzanız gibidir. Gümüş takımlarınız, renkli seramikler, ahşap öğeler gibi dekorasyonunuzu tamamlayabileceğiniz tüm bu objeleri vitrininizde sergileyebilir.

Rüyada Mobilya Görmek

25 Nisan 2018

Rüyada mobilya görmek iyiye işarettir diyebiliriz. Mobilya seçtiğini görmek iş için tartırşmaya gireceğine ve işin tatlıya bağlanacağına işaret eder. Mobilya satılması ise aile içinde başlayan huzursuzluğun iyi sonuçlanacağını gösterir. Bekar kadınların evlenmesi, orta yaş yetişkinlerin iş hayatının düzene girmesi demektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.