facebook

Blog

Ev Dekorasyonunda Avize Seçimi

15 Şubat 2018

Ev aydınlatmasında teknolojinin etkisi çok fazla görülmeye başlandı. Farklı tarzdaki aydınlatma sistemleri ev dekorasyonunu tamamlayan en önemli aksesuarlar arasında. Asma tavan modellerinin çeşitlenmesiyle birlikte asma tavanlara özel aydınlatma sistemleri çok tercih edilmeye başlandı.

Salon Takımı Aksesuarları

13 Şubat 2018

Salon dekorasyonu oldukça önemlidir. Evin en çok kullanılan bölümlerinden biri olan salonlar için aksesuar seçimine dikkat etmek gerekir. Salon aksesuarlarının doğru bir şekilde kullanılması salon dekorasyonunda en önemli kurallar arasındadır.

Klasik Mobilya da Renk ve Model Seçimi

08 Şubat 2018

Klasik mobilyalar ile evinizi dekore etmeyi düşünüyorsanız mobilya rengi ve model seçimi konusunda dikkatli davranılmalıdır. Klasik mobilyalarda ağırlıklı olarak gri, beyaz, kahverengi, siyah ve gold renkleri ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Tercihini klasik mobilyadan yana kullananlar siyah ve beyaz renginin uyumunu çok fazla kullanmaktadır. Kahverengi klasik mobilyanın vazgeçilmez renkleri arasında yer almaktadır.

Koltuk Takımı Döşerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

23 Ocak 2018

Koltuk takımları bir evin olmaz olmaz ihtiyaçları arasında yer alır. En güzel sohbetlerin ve sıcak muhabbetlerin yaşandığı bölüm salon takımları modellerinin yer aldığı salonlar ve oturma odalarıdır. Misafirlerinizi ağırladığınız koltuk takımları, farklı model ve renklerle evinizi tamamlıyor. Gösterişli salonlara sahip olmak istiyorsanız koltuk takımı seçimini doğru yapmak önemlidir.

En Zarif Mermer Yemek Masaları Nasıl Dekore Edilebilir?

17 Ocak 2018

Şık ve lüks yemek odası takımı arayanlar için son dönemin modası mermer yemek masaları çok tercih edilmektedir. 2018 tasarımının öne çıkan modellerinden mermer yemek masası ve yemek odası takımları alanlarınıza şık bir görünüm katarken tasarımı ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır.

TV Ünitesi Renkleri

16 Ocak 2018

TV üniteleri oturma odaları ve salonlarda kullanılan dekoratif ürünlerdir. Sizlerde ev dekorasyonunuzu tamamlarken tv ünitelerini tercih ederek odalarınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Son derece dekoratif ve şık TV Üniteleri sayesinde odalarınızı zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı

15 Ocak 2018

Yatak odası evin en özel bölümlerinden biridir. Günün yorgunluğunu attığınız, dinlendiğiniz ve her sabah yeni bir güne hazırlandığınız odalardan biridir. Bu nedenle yatak odası takımı seçerken enerjinizi yükseltecek, size kendinizi iyi hissettirecek bir dekorasyon hazırlamanız gerekir.

2018 İmob Mobilya Fuarı Başlıyor

13 Ocak 2018

Dünyanın en büyük mobilya fuarı olarakta kabul görülen İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 23-28 Ocak tarihleri arasında başlıyor.

Yeni Yılda Çocuklarınızın Hayatına Yeni Renkler Katın

04 Ocak 2018

Çocuklarınız da sizin gibi yeni renklerle ve yeni tarzlarla tanışsın diye yeniliklerimizi onları da düşünerek yaptık. Şimdiki çocukların trendlere ve yeniliklere daha eğilimli olduğunun farkındayız ve yeni yıla onlar da yeni renklerle girsin diye genç odalarımıza daha rahatlatıcı ve daha ilham verici renkler katıp trendlere uygun modeller ve tarzlar ekledik.

Evinizin En Güzel Köşe Takımları

03 Ocak 2018

Bizler, yeni yılda evlerinizin en güzel köşesinde konforu, kaliteyi ve hayal dünyanızı yansıtacak köşe takımları sunuyoruz. Sizler de evlerinize özel fiyat avantajlarından faydalanmak ve odalarınızı canlandırmak istiyorsanız, Köşe koltuk takımları modellerimiz ile yaşam alanlarınıza rengi evgör mobilya köşe takımları ile katmalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.