sadsad x
asdasd

Blog

19 Ekim 2020

2021 mobilya modelleri konusunda dikkat çeken tercihlerde bulunmak istiyor ancak seçiminizi neye göre şekillendireceğinizi bilmiyor musunuz? Evgör olarak sadece mobilya satışı değil siz değerli müşterilerimizin mobilya seçimlerini de oldukça önemsiyoruz. O halde gelin mobilya seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine bir bakalım!

19 Ekim 2020

Ev dekorasyonunuzun ayrılmaz parçalarından bir tanesi de yemek odası olur. Zira salonun en önemli parçalarından bir tanesi kabul edilen bu dekorasyon ürünlerinin sadece yemek için değil aynı zamanda dekoratif seçimler için de kullanılabildiğini söylemek gerekir. Peki, bu tercihi yaparken nasıl bir yol haritası izlemeniz gerekir?

Mobilya satın alırken dikkat etmeniz gereken birbirinden önemli detaylar vardır. Özellikle her akşam üzerinde harika dakikalar yaşayabileceğiniz yemek masalarının ne tür özelliklere sahip olması gerektiğini iyice belirlemelisiniz. Aksi takdirde satın aldığınız yemek odası kısa sürede bir hayal kırıklığı olarak çıkacaktır karşınıza! O halde Evgör olarak bir yemek masası ve takımı aldığınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere açıklayalım!

19 Ekim 2020

Mobilya, sadece mekanınızın alanını doldurmak için kullandığınız bir şey değil aynı zamanda kişinin kişiliğinin uzantısı olarak bilinir. İnsanlar evinizi ziyaret ettiklerinde sizin estetik anlayışınızı mobilyalarınız ile çok iyi anlayabilirler. Dünyada olup bitenlerden habersiz değilseniz, geleneksel klasik ve modaya uygun modern mobilyaları daha önce mutlaka duymuşsunuzdur. Şimdi asıl soru şu; klasik mobilya veya modern mobilya türlerinden hangisi sizin için daha uygun.

15 Ekim 2020

2020 yatak odası trendleri ile birbirinden değerli modelleri seçerken yatak odanızı baştan yaratabileceğinizi biliyor muydunuz? O halde trendlerini takip ederek görsel açıdan kusursuz bir tasarım ortaya çıkarmaya hazır olun. Evgör olarak birbirinden değerli modelleri seçiyor ve sizlere sunuyoruz.

Yatak odaları; evlilik hazırlığı yapan hemen her çiftin en çok özendiği konulardan biridir. Çünkü yatak odasının uzun ömürlü ve dayanıklı olması mobilya değiştirme durumu ile karşı karşıya kalınmaması halini ortaya çıkaracaktır. Peki, evinizin bu en değerli bölümlerinden biri olan yatak odalarını seçerken nasıl bir yol izlemelisiniz? 2020 yatak odası seçiminizi belirleyecek olan kriterler nelerdir? Gelin hep birlikte bir göz atalım!

15 Ekim 2020

Avangarde mobilya seçimi yaparak birbirinden özel tasarımlardan yararlanmak ister misiniz? Evgör olarak birbirinden özel mobilya çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik mobilya konusunda yapacağınız tercihleri daha da kaliteli hale getirmek adına sadece ürün sunmuyoruz. Aynı zamanda dekorasyon önerileri sayesinde daha başarılı kompozisyonlar ortaya çıkarabileceksiniz. O halde gelin hem bu harika mobilyalara hem de sizi memnun edecek mobilya dekorasyon önerilerine bir göz atalım!

19 Mart 2020

Yaşam alanlarımızın temizlik ve hijyeni bizleri için her zaman öncelikli konuların arasında yer almıştır. Fakat, gerek dünya gerekse ülke olarak içinde bulunduğumuz dönemde, kişisel temizlik ve hijyenimiz kadar yaşam alanlarımızın temizliği de bir kat daha öne kazanmış durumda.

Cvovid-19 virüsü hepimizin malumu, Çin’in Wuhan kentinden ortaya çıkmasının ardından kısa bir süre sonra Avrupa’ya sıçrayan geçtiğimiz hafta itibari ile ülkemizde de tespit edilmiştir. Gerek sağlığımız gerekse sevdiklerimizin sağlığı için riskler taşıyan bu hastalığa karşı hepimiz üzerimize düşen görevleri eksiksiz olarak uygulamaktan kaçınmamalıyız.

18 Şubat 2019

Yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olan koltuk takımları köşe şeklinde kullanıldığında daha kullanışlı olmaktadır. Modern ve şık tasarım çeşitleriyle görsellik sunan köşe takımları modaya uygun renklerde tasarlanmaktadır. Detayların bilinmesi, doğru şekilde kombinlenmesi de son derece önemlidir. Modern tarz dekorasyon her dönem popülerliğini devam ettirmketedir. Eski dönemlerden beri var olan köşe takımları farklı, modern tarzlarda karşımıza çıkıyor. Gösterişli ve kullanışlı olması da tercih edilme sebepleri arasındadır.

13 Şubat 2019

Son yıllarda ev dekorasyonuna olan önem hızla artmaya devam etmektedir. Tv üniteleri de dekorasyon da önemli rol oynamaktadır. Uzun süre eskisi gibi kalabilen, yeni şekilde duran, şık ve kaliteli televizyon konsolları dekorasyonda önemli yer almaktadır. Televizyon sehpası alışverişlerinde de aynı durum geçerlidir..

11 Şubat 2019

Yeni evlenenler ve evini yeniden dizenlerin mobilya seçimleri uzun süre alabilmektedir. Çeşitli seçenekler de pek çok ürün bir araya geldiğinde düğün paketleri oluşabilmektedir. Düğün paketlerinde geniş renk skalası mobilyaların hepsine yansımaktadır. Mobilya, ev dekorasyonu, ürün çeşitliliği önemli noktalar arasında yer almaktadır. Uygun düğün paketleri arasından indirimli fiyatlara almak mümkün olmaktadır. Ev ve düğün paketleri içinde salon takımları, çocuk odaları, yatak odaları, oturma grupları, konsollar ve yemek masaları çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. Herşey dahil düğün paketleri her daim tercih edilmektedir. Uygun fiyata alınan düğün paketleri çeşitli bütçelere de hitap etmektedir.

09 Şubat 2019

Ev içinde duruşu, estetiği belirleyen yemek odası takımları son moda çizgilerden oluşmaktadır. Mobilya seçiminde de doğru tercihler yapmak salonun havasını değiştirecektir. Yemek odalarının salon takımları ile uyumlu renklerden oluşması gerekmektedir. Evin hangi köşesi olursa olsun en önemli etken sağlam ve dayanıklı olmasıdır.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.