sadsad x
asdasd

Blog

EKLENME TARİHİ: 27 Mayıs 2024

Genç odaları, kişiliklerini ve zevklerini yansıtabilecekleri özel alanlar olarak büyük önem taşır. Etkileyici bir genç odası tasarımı için, işlevsellik ve estetiği harmanlamak şarttır. İşte bu yolda size yol gösterecek bazı temel öneriler:

EKLENME TARİHİ: 21 Mayıs 2024

Salonunuz evinizin kalbi ve sosyal yaşamınızın merkezidir. Bu alanın dekorasyonunda kullanacağınız aynalar, hem estetik bir unsurdur hem de mekanın hissini ciddi anlamda dönüştürebilir. Evgör Mobilya olarak, salonunuz için doğru ayna seçiminin nasıl yapılacağına dair profesyonel ipuçları sunuyoruz.

EKLENME TARİHİ: 16 Mayıs 2024

2024, mobilya ve iç mekan tasarımı dünyasında yenilikçi akımların ve sürdürülebilir çözümlerin öne çıktığı bir yıl olarak şekilleniyor. Evgör Mobilya olarak, bu trendleri evlerinize taşıyacak ve yaşam alanlarınızı dönüştürecek modern tasarımlar sunuyoruz. Bu yazımızda, yılın en gözde mobilya trendlerini ve bu trendlerin nasıl entegre edilebileceğini sizlerle paylaşacağız.

EKLENME TARİHİ: 03 Nisan 2023

Geçmişin esintilerini günümüze taşıyan Retro tarzı günümüzde dekorasyonda da yerini bulmuş durumda. Modası geçen eşya ya da herhangi bir stilin yeniden trend haline gelmesini anlatan Retro tarzın dekorasyondaki yansımalarını kavramak ve yaşam alanlarında Retro bir dekorasyona imza atmak için öncelikle kelimenin kökenine inmek gerekiyor.

EKLENME TARİHİ: 03 Nisan 2023

İlerleyen teknoloji ve insan nüfusunun artması ile son yıllarda geri dönüşüm fikirleri her alanda benimsenmeye başlandı. Gelecek nesilleri de düşünerek ortaya atılan yaratıcı geri dönüşüm fikirleri hepimizin evlerinde gerçekleştirebileceği, çevreye faydalı bir etkinlik. Hobi olarak da düşünülebilecek bir fikirleri hayata geçirerek bizden sonraki nesillere daha iyi bir dünya bırakabiliriz. Bunun için önce geri dönüşümün ne olduğu anlamak ve evde yapılabilecek geri dönüşüm fikirleri hakkında bilgi sahibi olmak son derece önemli.

EKLENME TARİHİ: 30 Mart 2023

Çağımızın popüler dekorasyon akımları arasında yer bulan rustik nedir? Kelime anlamından yola çıktığımız bu sorunun karşılığını “köy evi, kırsal” olarak buluyoruz. Gerçekten de rustik dekorasyon kırsalı ve doğal yaşamı çağrıştıran bir stil formunda kendini gösteriyor. Rustik stil kent yaşamı içinde sıkışan insanın doğaya olan özleminin yaşam alanlarına yansımasıdır.

EKLENME TARİHİ: 30 Mart 2023

Ev dekorasyonunda en son yılların favori akımı minimalizm. Minimalist dekorasyon temelini modern stilden alan ve orijinin sadelik olan bir anlayış. 20. yüzyılın ikinci yarısında 1960’larda doğan bu dekorasyon anlayışı diğer stiller gibi bir sanat akımının yansımasıdır. Zamanla ev dekorasyonuna da hâkim olan minimalizm bir yaşam felsefesi olarak da benimsedi. Zaten bu benimseyişin ardından zihinlerde ettiği yer dekorasyona somut biçimde yansıdı.

EKLENME TARİHİ: 30 Mart 2023

Günümüzde ev dekorasyonunda birçok farklı tarzın tercih edildiğini görmemiz mümkün. Bu stiller genellikle modern tarz mobilyaların çeşitli versiyonları ile klasik ve modern öğeleri sentezleyen tasarımlardan oluşuyor. Ayrıca geçmiş esintileri barındıran ya da doğaya dönüşü simgeleyen çizgiler ile modern stili birleştiren dizaynlara ev dekorasyonunda son yıllarda çokça rastlanıyor. Fakat çağının ötesinde vurguları, konforu ve farklı tarzı ile tüm bu dekorasyon anlayışlarından sıyrılmayı başaran başka bir stilde karşımıza çıkıyor; avangart stil mobilyalar. Peki, mekanlara ayrı bir stil katan vedeğişik tasarımları ilemobilya trendleri arasında öne çıkanavangart mobilya ne demek?

EKLENME TARİHİ: 29 Mart 2023

Yaz ayları ile birlikte rahat bir uyku çekmek için yorganları kaldırıp pike ve pike takımlarını çıkarırız. Peki konforlu bir uyku deneyimi sağlayan pike nedir? Uyku sırasında terlememizin önüne geçen ama üşümememizi de sağlayan pike, yaz aylarında en çok tercih edilen tekstil ürünlerinden biridir. Yaşam alanlarındaki ısıya göre bahar aylarında da işlev gören pikeler tamamıyla pamuklu kumaşlardan üretilir.

EKLENME TARİHİ: 29 Mart 2023

Mobilya sektöründe sık sık adını duyduğumuz masif yaşam alanlarımızda kullandığımız birçok ahşap eşyanın ana maddesidir. Tümüyle doğal malzemelerden üretilen, çevreye zarar vermeyen ve dayanıklılığı ile bilinen masif ahşap ürünler kaplama ya da doldurma yapılmamış saf ürünlerdir. Doğru bir bakımla zaten uzun ömürlü olan masif materyallerin kullanım süresi daha da uzatılabilir.

EKLENME TARİHİ: 29 Mart 2023

Mobilya yapımında en çok tercih edilen ağaçlardan biri dayanıklı ve sert yapısı ile bilinen gürgen ağacı olmaktadır. Mobilya seçiminde aranan nitelikleri tam olarak karşılayan ve kaliteli ahşap üretiminin hammaddesi olan gürgen ağacı özellikleri nelerdir? sorusuna yanıt verelim.

EKLENME TARİHİ: 28 Mart 2023

Koltuk temizliği, üzerine sürekli bir şeyler dökülen ve rengi değişen koltuklarla ilgili en önemli çözümlerden bir tanesidir. Koltukların daha kullanışlı ve hijyenik bir özelliğe kavuşmasında rolü tartışmasız olan koltuk temizliğini aşama aşama değerlendirmek istemez misiniz? Üstelik sizlerle paylaşılan farklı temizleme yöntemleri sayesinde size en uygun olanı tercih ederek başarılı bir sonuca ulaşabileceğinizi de unutmamalısınız.

EKLENME TARİHİ: 28 Mart 2023

Yeni nesil halıların en önemli özelliklerinden biri anti-bakteriyel yapıları. Bu sayede kiri tutmaz ve içerisine hapsetmez. Ancak her halı bu kadar şanslı bir özelliğe sahip olmadığında kan lekesine karşı tüm gardını indirir.

EKLENME TARİHİ: 27 Mart 2023

Mum lekesi uzman temizleyici yardımı bazı durumlarda gerekli olabilir. Giysiler için kuru temizleme aracılığı ile bu işlemler yapılabilirken mobilyalar için de koltuk temizleme firmaları ya da halı yıkma firmalarından profesyonel destek alınabilir.

EKLENME TARİHİ: 27 Mart 2023

Ada mutfak, mutfak alanının her iki tarafından çalışma tezgahı barındıran ve ortada bir boşluğu olan bir mutfak tasarımıdır. Bu boşluk, yemek hazırlarken veya yemek servisi yaparken hareket özgürlüğü sağlar.

EKLENME TARİHİ: 24 Mart 2023

Tüm yaşam alanlarında tercih edilen mobilyaların başında gelen berjer koltuklar, konumlandırıldıkları mekâna şıklık ve konfor getiren ürünlerdir. Fransa’da saray mobilyası olarak ortaya çıkan berjer, arkalığı yüksek, oturma alanı geniş ve iki tarafında kolluk bulunan taht benzeri tekli koltuklara verilen gelen addır. “Berjer” kelimesinin kökeni ise bu mobilyanın doğduğu yer olan Fransa’dan gelir.

EKLENME TARİHİ: 24 Mart 2023

Çoğunlukla klasik mobilyalar ile son dönemde çok popüler olan ve konfor ile klasiğin güzelliğini bir arada barındıran luxury mobilyalarda gördüğümüz altın renkli süslemeler, mobilyanın ihtişamlı ve şık görünümünün doruklara ulaşmasını sağlar. Bu süslemeye altın varak adı verilir. Peki, eklendiği mobilyanın estetik değerini artıran ve mobilyanın bulunduğu mekânda çarpıcı bir görünüm elde edilmesini sağlayan altın varak nedir?

Anahtar kelimeleri kalın yapmak herhangi bir katkı sağlamayacaktır. Bundan sonraki içeriklerde anahtar kelimeleri kalın yapmayabilirsiniz.

EKLENME TARİHİ: 24 Mart 2023

Uzun ömürlü bir kullanım ve sağlıklı bir uyku için gerekli olan yatak temizliği yapmanın belli aşamaları ve yöntemleri vardır. Profesyonel yardım almadan uygulayabileceğiniz bu yöntemlerle evinizdeki tüm yatakları hijyenik hala getirebilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin sağlığını garantiye alarak tertemiz bir ortamda uyumalarına olanak yaratmış olursunuz. Bu doğrultuda yatak nasıl temizlenir sorusunu sizler için yanıtladık.

EKLENME TARİHİ: 23 Mart 2023

Yatak odalarımız için yatak seçimi yaparken ilk kriterimiz yatağın ölçüleri olmaktadır. Yatak ölçüleri hem kullanıcı sayısına göre hem de yatağın yerleştirileceği odanın büyüklüğüne göre belirlenir. Bu ölçülerdeki öncelikli ayrım yatağın tek ya da çift kişilik olmasına bağlı olarak yapılır. Tek ve çift kişilik yatak ölçüleri standart ölçülere sahip olabildiği gibi standardın dışında da boyutlarda olabilir.

EKLENME TARİHİ: 23 Mart 2023

Yaşam alanlarını dekore etmenin temel koşulunu mobilyalar oluşturur. Evinizin mimari özellikleri ve yaşı ne olursa olsun mobilya seçiminiz yaşam standartlarınızı arttıracak ve rahat etmenizi sağlayacak unsurdur. Dolayısıyla mobilya seçimini estetik zevkleriniz ve kişiliğiniz ile konforunuzu baz alarak yapmanız son derece önemlidir. Bu doğrultuda mobilya seçerken nelere dikkat edilmeli? sorusunu sizler için yanıtladık.

EKLENME TARİHİ: 23 Mart 2023

Yaşam alanlarına anlam ve zevk katan ürünler olan mobilyalar, hayatımızda düşündüğümüzden çok daha büyük bir yer kaplıyor. Mobilyalar sadece mekanların döşenmesi ve alanlara işlevsel kullanım sunmaları ile değil, estetik mana katmaları ile de bir gereklilik.  Bu bağlamda mobilya nedir? sorusuna cevap bulmakbu ürünleri tüm yönüyle anlamak ve doğru şekilde seçim yapmak için anlamlıdır.

EKLENME TARİHİ: 22 Mart 2023

Dinlenmek ve konuk ağırlamak için ideal olan oturma odası ve salonlardaki koltuklar rahatlık sağlamalı ve ev sahibinin tarzını tam olarak yansıtmalıdır. Ancak, bu mekanların dekorasyonunda kullanılacak koltukların konforu ve estetiği kadar kolay temizlenebilir olması da ciddi bir gerekliliktir. En sık işlev gören mobilyalar olan koltukların tüm diğer eşyalar gibi belirli zamanlarda temizlenmesi koltuk nasıl silinir ve temizlenir? sorusunun ayrı bir ehemmiyet kazanmasına neden olmaktadır.

EKLENME TARİHİ: 22 Mart 2023

Son yıllarda yaygın olarak ev dekorasyonunda yer bulan aksesuarlardan biri dresuarlar. Peki, artık hemen her evde rastladığımız dresuar nedir? Ahşap materyallerden imal edilen,ayaklıkları bulunan ve genellikle eni dar şekilde tasarlanmış yüksek sehpa biçiminde tanımlanan dresuar, geçmişten gelen ve günümüzde karşılık bulan bir mobilyadır. Modern akımın ergonomi ve işlevsellik ilkelerini karşılayarak ortamlara estetik katan bu aksesuarlar 18. yüzyıldan beri kullanılıyor.

EKLENME TARİHİ: 22 Mart 2023

İç mekân dekorasyonunda son yılların en popüler aksesuarlarından biri bench modelleri olmaktadır. Benchler işlevsel birer mobilya ve estetik ev aksesuarları olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Bench nedir? sorusunun cevabı ise arkalığı olmayan, ayaklı oturma platformu olarak verilebilir. Oldukça pratik mobilyalar olan benchleri her mekâna adapte etmek kolaydır. Kullanıcıyı sınırlamayan bench modelleri yatak odaları, salonlar, oturma odaları, yemek odaları, mutfaklar ve hatta banyolar için ideal mobilyalardır.

EKLENME TARİHİ: 21 Mart 2023

Mobilya sektöründe sıkça kullanılmasının yanında ayakkabı, kemer ve trençkot gibi giyim ürünlerinin yapımında da yararlanılan nubuk kumaş derinin işlenmiş hali olarak bilinir. Özellikle sandalye ve koltuk döşemlerinde işlev gören nubuk kumaşın bir yüzü zımparalanarak pürüzsüz hale getirilir. Bu işlem nubukun kadifemsi bir doku almasına olanak tanır. Yumuşaklığın yanında nubuk dayanıklı, sağlam ve temizlenmesi kolay bir dokuma kumaş türüdür.

EKLENME TARİHİ: 21 Mart 2023

Yatak odalarının tamamlayıcı mobilyalarından biri olan şifonyerler genellikle bel hizasından biraz daha yüksek, yatay biçimde tasalanmış dolaplardır. Şifonyerin en önemli özelliği birbirine paralel birden çok çekmecesi bulunmasıdır. Bu çekmeceler şifonyerin genişliğine göre birçok nesneyi muhafaza etmek için kullanılır.

EKLENME TARİHİ: 21 Mart 2023

Ahşap mobilya seçiminde stil ve tasarımın yanında tahta renkleri de büyük önem taşıyor. Ahşap renkleri ise ahşabın cinsine göre değişiklik gösteren bir olgu. Geniş bir yelpazede alıcılara sunulan ahşap mobilya renkleri arasında seçim yapabilmek için renklerin çeşitlerini ve özelliklerini bilmek gerekiyor.

EKLENME TARİHİ: 29 Mayıs 2022

Özellikle kışın son günlerinden ve baharın başlamak üzere olduğu dönemlerden itibaren bir yenilenme hissi ile mekanlarımızın doğanın yeniden canlanmasına ayak uydurmasını isteriz. Bu canlanma hissini evlerimizin tüm alanlarında olduğu gibi mutfaklarımıza da yansıtmayı arzularız. Yazın sembolü güneşin mutfaklara doğması ve mutfakta daha doğal bir hava yakalanması için önerilerimizi okuyabilirsiniz.

EKLENME TARİHİ: 26 Mayıs 2022

Son yıllarda adını sıklıkla duyduğumuz Montessori mobilyalar çocuk odalarının dekorasyonu için ideal ürünler olarak biliniyor. Pedagojik bir yöntemden beslenen Montessori dekorasyon çocukların sağlıklı kişilik gelişimleri ile öğrenme yetilerini geliştirir. Çocuklar Montessori mobilyalarla kendilerini özgür ve bağımsız hissederler.

EKLENME TARİHİ: 26 Mayıs 2022

Salon ve oturma odalarının en kullanışlı mobilyalarından biri orta sehpalardır. Orta sehpaların işlevli birer mobilya olmalarının yanında dekoratif özellikleri de bulunmaktadır. Mekanlara şıklık ve estetik katan bu parçaların dekorasyonu için ise ayrı bir özen gösterilmesi daha güzel bir salon ya da oturma odası yaratmanıza yardımcı olacaktır.

EKLENME TARİHİ: 20 Mayıs 2022

Yemek odası takımlarınız ne kadar şık ne kadar gösterişli olsa da tamamlayıcı ürünlere ihtiyaç vardır. Yemek odalarınızda aynalar ve konsollar ile dresuarlar başta olmak üzere aydınlatmalar, saatler, raflar, çerçeveler ve tablolar gibi duvar aksesuarlarının yanında perde ve halılar kullanarak dekorasyonunuzun bütünlüklü bir havaya kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

EKLENME TARİHİ: 19 Mayıs 2022

Özenle dekore edilen çocuk odalarında hiçbir noktayı eksik etmemek ve çocuklara uygun mobilya ve dekorasyon tercihleri yapmak için anne ve babalar zaman zaman bir rehbere ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu doğrultuda önerilerimiz çocuğunuzun zevklerine göre döşediğiniz odanın işlevsel ve konforlu mobilyalarla döşenmesi, odada geniş bir alan yaratılması ve tüm ürünlerin doğal malzemelerden seçilmesi olacak.

EKLENME TARİHİ: 19 Mayıs 2022

Ev dekorasyonunda asaletin simgesi olan Chester koltuklar, göz dolduran modelleri ile her dönem moda olma özelliğini koruyan mobilyalardır. Modern ile lüksün birleştiği bu koltuk takımlarını alırken tarzınıza uygunluğunun yanında kumaşına, işçiliğine, süngerinin kalitesine ve koltuğun rengine dikkat etmeyi atlamayın.

EKLENME TARİHİ: 13 Mayıs 2022

Dünya evine girerek yeni bir ev dekore etme amacını güden gelinler, mobilyalarının hem tarzlarını ve kişiliklerini yansıtmasını hem de konuklarının beğenisini almasını arzu ederler. Bu arzu doğrultusunda yeni gelinler için en önemli nokta evlerin konuk ağırlanan alanları olan solanların estetiği oluyor. Ayrıca ihtiyaçlara göre bir salon dekorasyonu yapılmak da yeni bir ev kuracak olanların atlamaması gereken detaylar arasında yerini alıyor.

EKLENME TARİHİ: 11 Mayıs 2022

Evlerin en özel alanları olan yatak odaları, hem yorgunluğumuzu atıp dinlendiğimiz hem de huzur bulduğumuz mekanlardır. Dolayısıyla yatak odası dekorasyonunda evin diğer odalarından daha çok konfor aradığımız yadsınamaz bir gerçek. Konfor arayışının yanında ihtişamı ile de ruhumuzu okşayan ve kalitesi sayesinde vazgeçemeyeceğiniz 10 yatak odası takımını sizlere öneriyoruz.

EKLENME TARİHİ: 09 Mayıs 2022

Evlerimizi dekore ederken öncelikli olan kriter dekore edilecek alanın ölçülerine göre ürün seçmektir. İkinci olarak dikkat edilmesi gereken ise tarzı belirlemektir. Renk seçimi de dekorasyonun bir diğer önemli unsurudur. Evlerimizdeki her oda ve her alan için farklı renk seçimleri yapmak doğru bir dekorasyon gerçekleştirmek için anahtar rolü oynar.

EKLENME TARİHİ: 06 Mayıs 2022

Mutfaklar, her gün en sık kullanılan alanlar olarak evlerin dekorasyonu işlevsel olması gereken mekanlarındandır. Küçük mutfaklarda ise depolama ve çalışma alanları yaratmak ve yemek yiyecek bir masa ile sandalyeleri de buraya yerleştirmek dekorasyonda bazı pratik yöntemlerin kullanılmasını gerektirir. Dar mutfakları daha işlevsel hale getirmek için önereceğimiz 7 dekorasyon fikrini deneyebilirsiniz.

EKLENME TARİHİ: 05 Mayıs 2022

Konuklarımızı ağırladığımız ve günde en az bir kez ailelerimizle bir araya geldiğimiz mekanlar olan yemek odalarının dizaynı için konfor ve estetiğin yanında işlevselliğin de ön plana alınması gerekir. Bunun için evinizde en doğru alanı seçmek esastır. Ayrıca yemek yiyeceğiniz mekânın dekorasyonunda tercih edeceğiniz mobilyalar hem diğer mobilyalarla uyumlu olmalı hem de yerleştirileceği alanın ölçülerine tam uygunluk göstermelidir.

EKLENME TARİHİ: 28 Nisan 2022

Mobilyada avangarde tasarımlar, daha çok klasik stili yansıtan ürünlerin yeni bir anlayış ile dizayn edilmesi şeklinde yorumlanıyor. Zira avangarde mobilyalar, klasik mobilyalardan farklı olarak modern ve minimalist çizgiler de taşıyor. Bu doğrultuda avangarde stile uygun şekilde dizayn edilmiş koltuk takımı ve yemek masası gibi büyük mobilyalar ile TV ünitesi, sandalye ve sehpalar gibi tamamlayıcı mobilyalar Osmanlı esintileri taşıyan modellerden minimal ve sade modellere kadar çeşitlenebiliyor.

EKLENME TARİHİ: 27 Nisan 2022

Düğün paketleri, kapsadıkları ürünlere göre her şey dahil komple setler ile mobilya düğün paketleri olarak sınıflanır. Her şey dahil paketler kapsamlı setler olup mutfak malzemelerinden elektronik aletlere ve beyaz eşyalara kadar tüm ürünleri içerir. Mobilya içeren düğün setleri ise oturma odaları, salonlar, yemek odaları ve yatak odalarının mobilya ihtiyaçlarına cevap verecek biçimde tasarlanır.

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2022

Modern bir salon tasarımı yapmak istiyorsanız mobilyaların yanında stilinize uyum sağlayacak bazı dekoratif ürünleri kullanmanız şarttır. Bunun için modern salon dekorasyonu için seçeceğiniz ürünlerin ve bu dekoratif parçaların tasarımda nasıl yer alması gerektiği üzerine bilgi sahibi olmanız doğru bir tasarıma imza atmanızın anahtarıdır.

EKLENME TARİHİ: 21 Nisan 2022

Koltuk takımları küçük ya da büyük, klasik ya da modern her ev dekorasyonunda mutlaka yer alan ürünlerdir. Koltuk takımlarında aranan özellikler ise konfor ile estetik olmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin uzun ömürlü bir kullanım sunması da beklenir. Bahsi geçen tüm özelliklere sahip olan koltuk takımlarını bulabileceğiniz adres ise Evgör’den başkası değildir.

EKLENME TARİHİ: 20 Nisan 2022

Verimli bir uyku uyumak için oda koşulları ve yataklar kadar yastık seçimi de önem arz eder. Yastık seçimi yapmadan önce hangi pozisyonda uyuduğunuzu, vücut ısınızı, yatağınızın sertliğini ve ihtiyaçlarınızın ne olduğunu belirlemeniz gerekir. Bu noktaları belirledikten sonra iyi bir uyku çekmek için yastık çeşitleri arasında doğru seçimi yapabilirsiniz.

EKLENME TARİHİ: 18 Nisan 2022

Yaşam alanlarında konfor ve estetiği bir arada yakalamak son yıllarda ev dekorasyonunda en çok aranan kriterlerinden biri haline geldi. Dinlenme alanlarımız olan oturma odalarında şıklık ve rahatlığın simgesi ise köşe takımları olmakta. Köşe takımları hemen her mekân için kurtarıcı mobilyalar. Çünkü bu ürünler hem ergonomik bir kullanım sunuyor hem de farklı modelleri ile oturma odalarında estetik bir hava yakalamaya olanak sağlıyor.

EKLENME TARİHİ: 14 Nisan 2022

Dekorasyonda yaşam alanlarının tüm odalarında olduğu gibi salonlarda da renk seçimi büyük önem taşır. Ev ve iş yeri gibi iç mekanların dekorasyonunda son yılların trend rengi ise gridir. Hem modern hem de klasik salonlarla ahenk yaratan gri renk, mobilyaların ve dekoratif ürünlerin kombinlenmesi oldukça kolaydır. Ayrıca gri rengin salonlarda sıklıkla kullanılmasının nedeni nötr bir renk olmasına bağlı olarak rahatlığı simgelemesidir.

EKLENME TARİHİ: 11 Nisan 2022

Dünya evine girmek üzere olanlar ve yeni bir ev kurmak isteyenler yıllardır düğün paketlerini tercih ediyor. Ev kurmak yolunda ideal olan mobilyaya yönelik düğün paketleri içinde yatak odası takımları, koltuk ve oturma takımları ve yemek odası takımları gibi pek çok ürün bulunmakta. Son derece ekonomik bir seçenek sunan bu paketlerde tek tek belirleyeceğiniz mobilyaları bir arada bulabilmeniz mümkündür.

EKLENME TARİHİ: 08 Nisan 2022

Orta sehpalar; salon ve oturma odaları ile ofis, iş yeri, otel ve hastanelerde yer alan bekleme ve görüşme odalarında mutlaka bulunması gereken küçük mobilyalar ya da mobilya takımlarının parçalarıdır. Orta sehpa alırken dikkat etmeniz gereken ise sehpanın mekâna uygunluğu ve diğer mobilyalarınızla ahenk yaratmasıdır. Ayrıca bu ürünlerin kaliteli materyallerden üretilmiş olması ve güvenilir markalardan edinilmesi de önemlidir. Bu doğrultuda Evgör’ün 10 orta sehpa modelini sizlere öneriyoruz.

EKLENME TARİHİ: 06 Nisan 2022

Yaşam alanlarımız için tercih ettiğimiz mobilya ve aksesuarların sadece ihtiyaca yönelik kullanımı ve mekanlarımızda az eşyanın yer alması son yıllarda çok popüler olan bir yaklaşımın benimsenmesine neden oldu. Bu minimalist yaklaşım özellikle günün yorgunluğunu atmamızı sağlayan ve konuklarımızı ağıladığımız yerler olan salonların sade ve şık bir dekorasyona sahip olması isteğini de beraberinde getiriyor.

EKLENME TARİHİ: 04 Nisan 2022

Aynı mekânda birçok ihtiyacımızı gidermemiz için gerekli olan salon eşyalarının, mekânı daraltmadan ve boğucu bir alan yaratmadan küçük bir salona sığdırılmasının bazı püf noktaları bulunuyor. Bu püf noktaların başında salonunuzu daha da küçültmeyecek koltuk, yemek masası ve TV ünitesi seçimini yapmak gelir. Ayrıca sehpa, halı, perde ve duvar rafı gibi tamamlayıcı parçaları da salonunuzu ergonomik hale getirecek ürünler arasından belirlemek de önemlidir.

EKLENME TARİHİ: 02 Nisan 2022

Sadece yemek hazırlamak için değil, güne başlarken kahvaltılarımızı yapmamızı ve öğlen ile akşam yemeklerimizde de sofraları paylaşmamızı sağlayan alanlar olan mutfakların dekorasyonuna da evin diğer alanları gibi özen gösteririz. Mutfakların temel mobilyaları ise mutfak masalarıdır. Mutfaklarınız için en güzel ve en özgün mutfak masası tasarımlarını Evgör’de bulabilirsiniz.

EKLENME TARİHİ: 30 Mart 2022

Her gün mutlaka kullandığımız mekanlar olan banyoların zevke göre döşenmesi ve bu alanlarda rahat olmamızın sağlanması banyo mobilyaları ve aksesuarları ile olanaklı hale gelir. Banyo dekorasyonunun ana parçaları banyo dolapları, aynalar, alt ve üst modüller ile mermerlerdir. Banyo takımları, duş başlıkları ve banyo tekstil ürünleri de bu dekoratif banyo ürünlerinin tamamlayıcıları olmaktadır.

EKLENME TARİHİ: 22 Mart 2022

Salonların, oturma ve bekleme odalarının vazgeçilmez mobilyaları haline gelen TV üniteleri, ev ve ofis dekorasyonunda aranan parçalar. Televizyon üniteleri alırken ise konumlanacağı odaya uygun olup olmadığı, hangi işlevlerinin bulunması gerektiği, stilinizi ne kadar yansıttığı ve kalitesi gibi pek çok noktaya dikkat etmeniz gerekiyor.

EKLENME TARİHİ: 10 Mart 2022

Evinizi güzelleştirmek, yaşam alanlarınızda estetiği ve konforu birlikte yakalayabilmek için berjer kullanmak harika bir seçimdir. Berjer koltukların evin her odasına uyum sağlayan çeşitleri de mevcuttur ancak her mobilya gibi berjer alırken de dikkat edilmesi gereken hususları bilmek bu seçimin kolayca yapılmasını sağlayacaktır.

EKLENME TARİHİ: 19 Ekim 2020

Ev dekorasyonunuzun ayrılmaz parçalarından bir tanesi de yemek odası olur. Zira salonun en önemli parçalarından bir tanesi kabul edilen bu dekorasyon ürünlerinin sadece yemek için değil aynı zamanda dekoratif seçimler için de kullanılabildiğini söylemek gerekir. Peki, bu tercihi yaparken nasıl bir yol haritası izlemeniz gerekir?

Mobilya satın alırken dikkat etmeniz gereken birbirinden önemli detaylar vardır. Özellikle her akşam üzerinde harika dakikalar yaşayabileceğiniz yemek masalarının ne tür özelliklere sahip olması gerektiğini iyice belirlemelisiniz. Aksi takdirde satın aldığınız yemek odası kısa sürede bir hayal kırıklığı olarak çıkacaktır karşınıza! O halde Evgör olarak bir yemek masası ve takımı aldığınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere açıklayalım!

EKLENME TARİHİ: 19 Ekim 2020

Mobilya, sadece mekanınızın alanını doldurmak için kullandığınız bir şey değil aynı zamanda kişinin kişiliğinin uzantısı olarak bilinir. İnsanlar evinizi ziyaret ettiklerinde sizin estetik anlayışınızı mobilyalarınız ile çok iyi anlayabilirler. Dünyada olup bitenlerden habersiz değilseniz, geleneksel klasik ve modaya uygun modern mobilyaları daha önce mutlaka duymuşsunuzdur. Şimdi asıl soru şu; klasik mobilya veya modern mobilya türlerinden hangisi sizin için daha uygun.

EKLENME TARİHİ: 19 Mart 2020

Yaşam alanlarımızın temizlik ve hijyeni bizleri için her zaman öncelikli konuların arasında yer almıştır. Fakat, gerek dünya gerekse ülke olarak içinde bulunduğumuz dönemde, kişisel temizlik ve hijyenimiz kadar yaşam alanlarımızın temizliği de bir kat daha öne kazanmış durumda.

Cvovid-19 virüsü hepimizin malumu, Çin’in Wuhan kentinden ortaya çıkmasının ardından kısa bir süre sonra Avrupa’ya sıçrayan geçtiğimiz hafta itibari ile ülkemizde de tespit edilmiştir. Gerek sağlığımız gerekse sevdiklerimizin sağlığı için riskler taşıyan bu hastalığa karşı hepimiz üzerimize düşen görevleri eksiksiz olarak uygulamaktan kaçınmamalıyız.

EKLENME TARİHİ: 18 Şubat 2019

Yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olan koltuk takımları köşe şeklinde kullanıldığında daha kullanışlı olmaktadır. Modern ve şık tasarım çeşitleriyle görsellik sunan köşe takımları modaya uygun renklerde tasarlanmaktadır. Detayların bilinmesi, doğru şekilde kombinlenmesi de son derece önemlidir. Modern tarz dekorasyon her dönem popülerliğini devam ettirmketedir. Eski dönemlerden beri var olan köşe takımları farklı, modern tarzlarda karşımıza çıkıyor. Gösterişli ve kullanışlı olması da tercih edilme sebepleri arasındadır.

EKLENME TARİHİ: 13 Şubat 2019

Son yıllarda ev dekorasyonuna olan önem hızla artmaya devam etmektedir. Tv üniteleri de dekorasyon da önemli rol oynamaktadır. Uzun süre eskisi gibi kalabilen, yeni şekilde duran, şık ve kaliteli televizyon konsolları dekorasyonda önemli yer almaktadır. Televizyon sehpası alışverişlerinde de aynı durum geçerlidir..

EKLENME TARİHİ: 11 Şubat 2019

Yeni evlenenler ve evini yeniden dizenlerin mobilya seçimleri uzun süre alabilmektedir. Çeşitli seçenekler de pek çok ürün bir araya geldiğinde düğün paketleri oluşabilmektedir. Düğün paketlerinde geniş renk skalası mobilyaların hepsine yansımaktadır. Mobilya, ev dekorasyonu, ürün çeşitliliği önemli noktalar arasında yer almaktadır. Uygun düğün paketleri arasından indirimli fiyatlara almak mümkün olmaktadır. Ev ve düğün paketleri içinde salon takımları, çocuk odaları, yatak odaları, oturma grupları, konsollar ve yemek masaları çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. Herşey dahil düğün paketleri her daim tercih edilmektedir. Uygun fiyata alınan düğün paketleri çeşitli bütçelere de hitap etmektedir.

EKLENME TARİHİ: 15 Ağustos 2018

Eve gittiğimizde zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz koltuklarda istemeden de olsa yiyecek ve içecek dökebiliriz ve inatçı lekeler oluşturabiliriz. Koltuklarda ve halılarda görülen yağ lekeleri ise oldukça kötü gözüktüğü için kullanım açısından da hiç hoş gözükmemektedir. Yağ inatçı bir leke olduğu için bu lekeleri olabildiğince kumaşlara zarar vermeden çıkarmak gereklidir. Yağ lekesi çıkmadığızaman gerçek anlamda kötü bir kabus haline gelebilir. Bu nedenle yağ lekesi nasıl çıkar, koltuktan yağ lekesi nasıl çıkar diye düşünmenize gerek kalmaz, bir kere bu yazıyı okuyunca gerekli tüm bilgilere sahip olmuş olacaksınız. Öncelikle bilinmesi gereken yağın döküldüğü koltuğun kumaşının özelliklerini bilmektir. Örneğin derideki bir yağ lekesi ile süet kumaşa dökülen yağ lekesine uygulanacak olan şeyler birbirinden farklıdır. Kumaşın özelliğine göre uygun deterjan kullanılmalı ve kumaş yıpratılmamalıdır.

EKLENME TARİHİ: 15 Ağustos 2018

Tırnaklarımıza oje süreceksek eğer dikkatli olmak son derece yararlı olacaktır çünkü içerisindeki kimyasal madde yapışkan olduğundan döküldüğü takdirde bulaştığı yerden çıkartmak oldukça güçtür. Bu lekeleri çıkartmak için de doğru yöntemi ve temizleyiciyi bulmak gerekir. Doğru temizleyici ile halı ve koltuklara zarar vermeden lekelerden kurtulabilirsiniz. Tırnaklarınızdaki ojeyi çıkartmak için kullandığınız aseton maddesi, bazen koltuk kumaşlarına bulaşan ojeleri temizlemekte de etkilidir. Fakat açık renkli koltuklarınız var ise kullandığınız aseton ağartıcı bir özellik gösterebilir.

EKLENME TARİHİ: 14 Ağustos 2018

Kan lekesi eşyalarınıza bulaşmış en zorlu lekeler grubu içerisindedir. Bunun nedeni ise içerisinde protein olması ve günlük temizlikte kullanılan leke sökücüler ile temizlik yapılamamasıdır. Kan lekesinin bu kadar zorlu çıktığını bilmeyen kişiler, sıradan deterjanlar ile müdahale etmeye çalışsa da bu pek etkili bir yöntem değildir. Yapılan yanlış müdahaleler ile lekenin halı gibi derin gözenekli alanlarda daha fazla nüfuz etmesine neden olursunuz.Kan lekesi nasıl çıkar diye düşünüyorsanız doğru yöntemleri kullanmanız gerekir. Bu yöntemler arasında en iyi etkiyi gösterecek olan protein parçalayıcı özelliği olan çözeltilerdir. Bu çözeltiler kan lekesi içerisindeli proteini parçalarlar ve lekeyi yok ederler.

EKLENME TARİHİ: 08 Ağustos 2018

Bir ev kadını için evinde büyük bir öneme sahip halısının üzerinde çirkin ve büyük bir mürekkep lekesi görmek oldukça kötü ve can sıkıcı bir durumdur. Yapacak bir şey yok bu leke geçmez diyerek pes etmek ise aslında yapmamanız gereken şey çünkü mürekkep lekesini çıkarmak sandığınız kadar zor değil. Önemli olan ise halının mürekkep lekesinden kurtulmasında zamanı iyi kullanmak ve özendir. Örneğin mürekkebin döküldüğünü gördünüz mürekkep lekesi nasıl çıkar ve kurumadan önce temizlemeye başladıysanız, hiçbir iz kalmadan mürekkepten kurtulmak mümkündür. Mürekkep lekesinin kuruduğunu fark ettiyseniz bile merak etmeyin lekenin üzerinde büyük fark yaratacak derecede kurtulmanızı sağlayacak altın değerindeki tavsiyeler yazımızda.

EKLENME TARİHİ: 28 Haziran 2018

Dekorasyonu Fikirleri ;Mutfaklar yaşanılan bir evin ruhunu yansıtır her zaman. Mutfak ortaçağdan bu yana her zaman özel bir anlam taşır. Yemek pişmesinin haricinde bir ailenin toplanma alanıdır aynı zamanda. Mutfaklar günümüzde de yemek pişen bir alan olmasının haricinde anlamlar taşır. Sosyalleşme alanı, aile ve arkadaşlarla birlikte vakit geçirilen çok amaçlı kullanılan bir alandır. Bir Mutfak Dekorasyonunda kullanabileceğiniz aksesuar, mobilya ve aydınlatma gibi tercihlerinize yönelik Mutfak Dekorasyonu Fikirleri adeta derya denizdir. Bu fikirler arasında her zevke ve her bütçeye hitap eden Küçük Mutfak Dekorasyon Fikirleri ya da geniş alanlar için dekorasyon önerileri bulunmaktadır.

EKLENME TARİHİ: 25 Haziran 2018

İlham verici fikirler ve özgün dokunuşlarınızla Eğlenceli ve Rahat Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri ile çocuk odasını sihirli bir alana dönüştürebilirsiniz. 
Bebek odalarından, genç odasına kadar Çocuk Odası için heyecan verici pekçok fikir bulunmaktadır. Çocuk Odası Dekorasyonunda istediğiniz her türlü fikri uygulayabilir, eğlenceli tasarımlara imza atabilirsiniz çünkü çocuk odaları hayal gücünün en geniş olduğu dekorasyon alanlarıdır. Çocuğunuzun oyun oynadığı, zamanının çoğunu geçirdiği yeri hem güvenli hem oldukça eğlenceli bir hale dönüştürmek için çocuğunuzu iyi tanımanız gerekir. Nelerden hoşlandığını öğrendikten sonra onun hoşlandığı şeyleri mobilyadan, aksesuara, aydınlatmaya, duvar kağıdına kadar her türlü malzemeye yansıtabilirsiniz.

EKLENME TARİHİ: 25 Haziran 2018

Şık ve Kullanışlı Banyo Dekorasyonu İçin Yaratıcı Fikirler
Mükemmel banyo tanımı oldukça açık uçlu bir konu aslında, her zevk birbirinden farklı olduğu için tasarımlarda farklı olacaktır haliyle. Yeni bsnyo tasarlarken kafanız karışabilir ama öncelikle alanı iyi tanımalı ve Banyo Dekorasyonu ona göre yapmalısınız. Şık bir banyonuz olsa bile kullanışı olmayan bir banyoyu kim ister ki. Ne istediğinize karar verin, banyo sizin huzur bulabildiğiniz bir alan mı olmalı yoksa yaratıcılığınızın arttığı bir kaçış alanı mı?

EKLENME TARİHİ: 23 Haziran 2018

Fransızca bir terim olan Avangart ( Avangarde) aslında askeri bir terim. Tam manası,öncü birlik anlamına geliyor dekorasyonda ise sıra dışı ve alışılmadık, hatta göze tuhaf gelen, kabul görmüş standart normların dışına çıkıp farklı, sıra dışı ve standartları değiştirmeyi amaç edinmiş bir tarzdır. Son yıllarda modanın değişen akımları içerisinde Avangart Tarz kavramını sıklıkla duymaya başladık. Peki, Avangart Tarz Nedir? gelin birlikte bakalım.. 

EKLENME TARİHİ: 22 Haziran 2018

Kadınların en çok muzdarip olduğu, şık olmasına rağmen temizlik konusunda sıkıntı yaşadıkları bir konu ile ilgili yazımız. Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?  Çok rahat olmasına rağmen hassas bir mekanizması olduğu için Nelere Dikkat Etmeli? 
Günümüz ev dekorasyonunda oldukça kullanışlı bir yere sahip olan Stor Perde kumaşı, çoğunlukla %100 polyesterden üretilmektedir. Bazı ürünlerde ise bu oran pamuk ve keten karışımı olarak uygulanabilir. Kumaşa uygulanan apre kaplama stor perdenin daha sert kalmasını sağlar. Üzerinde kullanılan aprenin kalitesine bağlı olarak Perde Temizliği 3-5 yıl gerekmez. Fakat Stor Perde Temizliği bir yerden sonra gerekli olur. 

EKLENME TARİHİ: 20 Haziran 2018

Koltuk Temizliğinin Püf Noktaları Nelerdir?
Evimiz bizim için değerlidir, evimizdeki her bir eşyaya fazlasıyla önem veririz. Evimizin en önemli eşyalarından olan koltuk takımlarımız ise sık kullanıldığı için zaman içerisinde en çok kirlenen yerlerden birisidir. Gün içerisinde çok sık kullanılması, kullanım anındaki dikkatsizlikler, üzerine dökülen yiyecek ve içecekler, çocukların boyaması gibi pek çok sebepten dolayı kirlenir. Koltuklarını temizlemesine rağmen kirli görünümden bir türlü kurtulamayanlar için, koltuk takımı temizliğinde bilinmesi gereken detaylar yazımızda.

EKLENME TARİHİ: 08 Haziran 2018

Mobilya seçerken zevkinize ve bütçenize en uygun tasarımı bulmanız artık zor değil. Sizde bu bayram misafirlerinizi birbirinden şık yeni mobilya takımlarında ağırlayabilir ve evinize taze bir yaz havası katabilirsiniz.

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2018

Hem sıcacık hem de samimi bir ortam için ferah bir oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır. İşte bir kaç oturma odası dekorasyonu. Mobilyalarınızı orta sehpanın etrafına yerleştirin ve kitap okumak için bir köşe hazırlayın. Bu köşe de bir yer minderi yeterli olabilir.

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2018

Günümüzün değişen koşulları ve ev boyutlarının küçülmesi ile pek çok aile oturma odasına alacakları mobilya seçiminde yataklı kanepelere yöneldi. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ise çok modern ve birçok fonksiyona sahip yataklı kanepe modelleri üretilmeye başlandı. Bu kanepelerin bir kısmı yalnızca yatak olma özelliği taşırken, kimi modellerde şekilden şekle girebilme özelliğine sahip oldu.

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2018

Country tarzı; geleneksel kültürü yansıtan kırsaldan esinlenmiş bir tarzdır. Evinize yaşanmışlık hissi katan bir romantizme sahiptir. Tüm evinize yansıtabileceğiniz bu tarzı country yatak odası takımları ile yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz. Doğada gördüğünüz her rengin pastel tonlarını kullanarak yaratacağınız bu yatak odaları krem beyaz ve kahverenginin eskitilmiş görüntüsüyle, stil sahibi yatak odaları yaratıyor.

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2018

Gri koltuk takımınızı tamamlamak için birden fazla perde rengi seçeneğiniz var. Koltuk renginin dışında duvarın rengi veya aksesuarların rengi seçimi de perde rengini etkiler. İsterseniz evdeki her şeyle uyumlu olabilecek krem, açık bej, beyaz gibi renkleri bir perde de kullanabilirsiniz

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2018

Salonlarımızın dekorasyonunda genel olarak fazla aşırıya kaçmıyor bildik, güvenilir çok karşılaşılan renkleri tercih ediyoruz. Kısaca riske girmekten hoşlanmıyoruz. Oysa son yıllarda gözde olan tozpembe ya da pudra rengi salon takımları bildik kalıpları yıkmaya kararlı.

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2018

Televizyon seyretmenin keyfini çıkartmak isteyen kişiler değişik tarz ve tasarımlardaki TV ünitelerini tercih etmektedir. Önceden televizyon sehpası ve televizyon dolabı kullanılan alanlarda günümüzde modern dizayn edilmiş televizyon TV üniteleri yer almaktadır.

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2018

Kişisel farklılıklarınızı ve zevklerinizi ortaya çıkarmaya yarayan en önemli öğeler yemek odanızdaki gümüşlükler ve vitrinlerdir. Küçük dekorasyon malzemelerini kullanabileceğiniz bu aksesuarlar yemek odanızda sizin imzanız gibidir. Gümüş takımlarınız, renkli seramikler, ahşap öğeler gibi dekorasyonunuzu tamamlayabileceğiniz tüm bu objeleri vitrininizde sergileyebilir.

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2018

Rüyada mobilya görmek iyiye işarettir diyebiliriz. Mobilya seçtiğini görmek iş için tartırşmaya gireceğine ve işin tatlıya bağlanacağına işaret eder. Mobilya satılması ise aile içinde başlayan huzursuzluğun iyi sonuçlanacağını gösterir. Bekar kadınların evlenmesi, orta yaş yetişkinlerin iş hayatının düzene girmesi demektir.

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2018

Modern ve kaliteli malzemelerden üretilmiş koltuk takımı seçerken kişiler kumaşın kalitesi, rengi ve desenlerinin güzel olmasına dikkat etmektedir. Göze hoş görünen üzerine oturulduğu andan itibaren kişilere huzur veren Koltuk Takımı tercihi her zaman ilk sırada gelmektedir.

EKLENME TARİHİ: 24 Nisan 2018

Mevsim geçişlerinde evinize taze bir hava katmak istiyorsanız, ya da evlendiğiniz için yeni bir koltuk takımına ihtiyacınız varsa, seçim yapmadan önce 2018 koltuk takımlarında moda olan renkleri de gözden geçirmeyi unutmayın.

EKLENME TARİHİ: 24 Nisan 2018

Her yemek odasının merkezinde yemek masası vardır. Yani yemek odalarının odak noktası yemek masalarıdır. Odada oldukça fazla bir alanı kaplar ve tüm odanın tonunu oluşturur. Bir yemek masası seçerken, yalnızca ebadına ve stiline değil aynı zamanda odanızda nasıl bir ortam ve ruh hali yaratmak istediğinize de karar vermelisiniz.

EKLENME TARİHİ: 24 Nisan 2018

Kapuçino rengi mutfaklar son zamanlarda en ilgi çeken modeller arasında görülüyor. Bu yazıda ise piyasada bulunan mutfak modellerini değil onun yerine kapuçino rengi nasıl bir renktir, bu renk hangi renkler ile yakışır gibi ayrıntılara yer vermek istedim. Kısaca tarif etmek gerekir ise kapuçino, üzerinde yoğun bir köpük ile servis edilen, az süt ile yapılan kahvedir ve bu renk dekorasyonda açık bir kahverengi tonu olarak yer alır

EKLENME TARİHİ: 15 Şubat 2018

Ev aydınlatmasında teknolojinin etkisi çok fazla görülmeye başlandı. Farklı tarzdaki aydınlatma sistemleri ev dekorasyonunu tamamlayan en önemli aksesuarlar arasında. Asma tavan modellerinin çeşitlenmesiyle birlikte asma tavanlara özel aydınlatma sistemleri çok tercih edilmeye başlandı.

EKLENME TARİHİ: 13 Şubat 2018

Salon dekorasyonu oldukça önemlidir. Evin en çok kullanılan bölümlerinden biri olan salonlar için aksesuar seçimine dikkat etmek gerekir. Salon aksesuarlarının doğru bir şekilde kullanılması salon dekorasyonunda en önemli kurallar arasındadır.

EKLENME TARİHİ: 08 Şubat 2018

Klasik mobilyalar ile evinizi dekore etmeyi düşünüyorsanız mobilya rengi ve model seçimi konusunda dikkatli davranılmalıdır. Klasik mobilyalarda ağırlıklı olarak gri, beyaz, kahverengi, siyah ve gold renkleri ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Tercihini klasik mobilyadan yana kullananlar siyah ve beyaz renginin uyumunu çok fazla kullanmaktadır. Kahverengi klasik mobilyanın vazgeçilmez renkleri arasında yer almaktadır.

EKLENME TARİHİ: 23 Ocak 2018

Koltuk takımları bir evin olmaz olmaz ihtiyaçları arasında yer alır. En güzel sohbetlerin ve sıcak muhabbetlerin yaşandığı bölüm koltuk takımları modellerinin yer aldığı salonlar ve oturma odalarıdır. Misafirlerinizi ağırladığınız koltuk takımları, farklı model ve renklerle evinizi tamamlıyor. Gösterişli salonlara sahip olmak istiyorsanız koltuk takımı seçimini doğru yapmak önemlidir.

EKLENME TARİHİ: 17 Ocak 2018

Şık ve lüks yemek odası takımı arayanlar için son dönemin modası mermer yemek masaları çok tercih edilmektedir. 2018 tasarımının öne çıkan modellerinden mermer yemek masası ve yemek odası takımları alanlarınıza şık bir görünüm katarken tasarımı ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır.

EKLENME TARİHİ: 16 Ocak 2018

TV üniteleri oturma odaları ve salonlarda kullanılan dekoratif ürünlerdir. Sizlerde ev dekorasyonunuzu tamamlarken tv ünitelerini tercih ederek odalarınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Son derece dekoratif ve şık TV Üniteleri sayesinde odalarınızı zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

EKLENME TARİHİ: 15 Ocak 2018

Yatak odası evin en özel bölümlerinden biridir. Günün yorgunluğunu attığınız, dinlendiğiniz ve her sabah yeni bir güne hazırlandığınız odalardan biridir. Bu nedenle yatak odası takımı seçerken enerjinizi yükseltecek, size kendinizi iyi hissettirecek bir dekorasyon hazırlamanız gerekir.

EKLENME TARİHİ: 03 Ocak 2018

Bizler, yeni yılda evlerinizin en güzel köşesinde konforu, kaliteyi ve hayal dünyanızı yansıtacak köşe takımları sunuyoruz. Sizler de evlerinize özel fiyat avantajlarından faydalanmak ve odalarınızı canlandırmak istiyorsanız, köşe koltuk takımları modellerimiz ile yaşam alanlarınıza rengi Evgör Mobilya köşe takımları ile katmalısınız.

EKLENME TARİHİ: 28 Aralık 2017

Annelerimizin büyük mobilyalarla döşeyip sonra da kimse kullanmasın, misafir gelince açılacak deyip kapısını sıkıca kapattığı salonları, yemek odalarını hatırlıyor musunuz, çocuklar içeri girmeye bile korkarlardı.

EKLENME TARİHİ: 12 Aralık 2017

Evgör Mobilyalar'ı da Sonbahar – Kış sezonuna uygun renklerle vitrinlerdeki yerini aldı. Sonbaharla birlikte doğada yaşanan renk ve desen değişimleri mobilyalara da yansıdı. Farklı tonlarda toprak renginin ağırlıkta olduğu oturma grupları, berjer koltuk takımları, dinlenme koltukları, köşe takımları ve tamamlayıcı aksesuarları, doğanın dinginliğini evlere taşıyor.

EKLENME TARİHİ: 29 Kasım 2017

Emanet sistemimizden yararlanabilirsiniz, Düğün paketlerimizi oluştururken genelde mobilyaların birbirleriyle olan uyumunu ilk sırada düşündük. Örnek olarak size sunulan fotoğraflara baktığınızda bu uyumu hemen hissedeceksiniz.

EKLENME TARİHİ: 01 Kasım 2017

Şüphesiz ki evinizde en çok kullanılan yaşam alanı salonunuzdur. Burada ailenizle bir arada olabileceğiniz sıcak köşelerden başka misafirlerinizi mutlulukla ağırlayabileceğiniz son derece şık ve rahat bir dekorasyon yaratmak istediğinizde aklınıza hemen Evgör koltuk takımları gelsin.

EKLENME TARİHİ: 13 Ekim 2017

Yemek odası takımları seçiminde salonda yemek odasına ayrılan alanın büyüklüğü çok önemlidir. Alanın kaç metrekare olduğu ölçülmeli ve bu alana uygun mobilyalar seçilmelidir. Yemek masası, sandalyeler, konsol, büfe, vitrin ve gümüşlüğün rahat yerleşmesi ve hareket alanının kalması gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.