sadsad x
asdasd

Akıllı Yatak

Akıllı yatak, teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatınıza dâhil olan bir üründür. Bu üründe modellere göre değişen özellikler bulunmaktadır. USB bağlantısı, TV mekanizması, yatak kontrolü sağlayan kumanda gibi fonksiyonları bulunan ürünler ile konforu başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Akıllı yatak modelleri; okuma lambası, sehpa ve kitaplık gibi birbirinden faydalı fonksiyonlara da sahiptir. Bu ürünler, size bir yataktan çok daha fazlasını sunar. Bu sayede yatak odalarınız keyifli bir yaşam alanına dönüşür.

Akıllı Yatak Özellikleri

Akıllı yatak nedir sorusu yatak almayı planlayan kişiler tarafından merak edilmektedir. Bu ürünün, akıllı ev teknolojilerinin yaygınlaşmaya başladığı bir zamanda tam da ihtiyaçlara cevap veren bir tasarım olduğunu söylemek mümkündür. Aynı zamanda şehir insanının yoğun iş hayatı içerisinde ihtiyaç duyduğu bir dinlenme alanı işlevi de gören ürün, rahat bir uyku için gereken desteği sunar.

İleri teknoloji ürünlerde yatağın ön ve arka kısmı yükseltilebilir ya da uygulama aracılığıyla uyku konforu takip altına alınabilir. USB bağlantısı bulunan çift kişilik akıllı yatak çeşitlerinde müzik dinleyebilirsiniz. Ürün üzerinde bulunan hoparlörler, en net ses çıkışını sağlayarak keyfinizi artırır. Kitap okuma lambası sayesinde elektriği tasarruflu şekilde kullanabilir ve kimseyi rahatsız etmeden en sevdiğiniz kitabı okuyabilirsiniz.

Eşsiz Tasarım Harikası Akıllı Yataklar

Akıllı karyola modelleri teknolojik donanımlarının yanı sıra tasarımsal yönüyle de dikkat çeker. Son yılların gözdesi kapitone kumaş kullanımı, bu modellerde de yaygındır. Yuvarlak yapıda olan ürünler ise özgün bir tasarım arayanlara hitap eder. Akıllı yatak odası takımı oluşturmak için ürünle beraber sunulan opsiyonel seçenekleri satın alabilir ve birbiriyle uyum içerisinde mobilyalara sahip olabilirsiniz. Gri, siyah, beyaz, bej ve mor gibi birbirinden farklı renk seçenekleri arasından diğer mobilyalarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Akıllı Yatak Fiyatları

Akıllı yatak fiyatlarında her zaman uygun seçenekler sunan Evgör, teknolojinin geldiği son nokta olan bu ürünlere sahip olmanızı kolaylaştırır. Akıllı yatak odası satın alarak keyifle vakit geçireceğiniz bir alana sahip olursunuz. Evgör’ün uygun ödeme koşulları da online alışverişinizde avantaj sağlar. Siz de hemen siparişinizi vererek akıllı teknolojileri yatak odanıza taşıyabilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
Akıllı Yatak Odası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.