Bebek Odası

Yeni beşik, yeni bir yatak, yeni halı, yeni perdeler, yeni duvar kağıtları, yeni şifoniyer… Bir bebeğin dünyaya gelişi tüm aile bireylerinin hayatını değiştirirken ona en iyi ortamı ve geleceği hazırlamak da ilk görev oluyor. Bebeğinize uyuyacağı, kendini iyi hissedeceği bir alan yaratmak çok önemlidir. Bebeklerin uyuma yeri adına her türlü ihtiyacını karşılayan bebek odası takımları son derece kullanışlı olmakla beraber aynı zamanda ebeveynlerin de en büyük yardımcısı. Bununla birlikte, bu önemli ayrıntı da düşünülmelidir. Bebekler ilk 3 ay ebeveynlerinin yanında uyurken 3 aydan sonra kendi bebek odalarında uyurlar. Ancak bazen bebek odası takımı yatağının sabit olması sorun olabilir. Bu sebeple beşik görevi de görebilecek bebek odası takımları tercih edilmelidir. Bebek odaları, bebeği özel olarak beslemek için ebeveyne özel bir alan yaratır. Aynı zamanda alt temizleme gibi bebeğin kişisel ihtiyaçlarının rahatlıkla karşılanabileceği alanlardır. Bebek odası takımları bebeğin tüm eşyalarının korunması için de gereklidir. Bir bebek odası takımı bebeğin eşyalarını saklaması için ebeveynlere özel bir yer verir. Aileler her ne kadar bebek eşyaları konusunda minimalist olsalar da küçük bir bebeğin sahip olduğu eşyalar konusunda şok olabilirsiniz. Oyuncaklar, kitaplar, çarşaflar, altlıklar... Hepsi bir yere kaldırılmak zorunda. Bebeğin tüm eşyalarını bir arada tutabileceğiniz bebek odası takımları sayesinde ihtiyacınız olan her şeyi bir arada bulabilirsiniz.

Bebek Odası Modelleri


Kaliteli ve çok fonksiyonlu bebek odası modelleri bebeklerin gelişimi için çok önemlidir. Bebek odası modelleri her zaman sıcak renklerden oluşur ve eğlenceli ayrıntılara sahiptir. Herhangi bir dağınıklığı ortadan kaldırmak için birden fazla fonksiyonu bulunur. Bebek odası takımı modelleri sakin ve zamansız tasarımlara sahiptir. Hafif griler, yumuşak pembeler, buz mavileri ve beyaz mobilyaların kombinasyonu zamansız ve zahmetsiz şıklık sağlar. Aynı zamanda da uzun ömürlülerdir. Bebek odası modelleri ile bebek mavisinin ve pastel pembenin ötesine geçen Evgör, bebek odası takımı modelleri ile cesur renklerin estetiğini yansıtmaktan çekinmemiştir. Bebeklerin en iyi karanlık ve aydınlık kontrastı görüyor olmasını da göz önünde bulundurarak bebek odası modelleri tasarımından fark yaratan Evgör, klasiğin dışına çıkarak ebeveynlere farklı bebek odası takımları modelleri 2019 kreasyonu ile sunmaktadır. Şık, pratik, eğlenceli, rahat ve konforlu bebek odası takımı modelleri ile seçiminizi yapabilir, bebekten, yürümekte olan çocuklara kadar her yaştaki çocuğu mutlu edecek modelleri bulabilirsiniz.

Genç Kız Odası


Bebek sahibi olmak heyecan verici bir deneyimdir, ama aynı zamanda çok fazla hazırlık gerektiren bir şeydir. Çocuk odasını kıyafet ve diğer temel ihtiyaçların karşılanmasına kadar, yeni ve tecrübeli ebeveynler, hayatı kolaylaştırmak ve daha rahat bir hale gelmek için ihtiyaç duydukları çeşitli materyallere sahiptir. Evgör’de bebek ve yürümeye başlayan çocuklar için pek çok kız bebek odası modelleri bulunmaktadır. Konforu ve muhteşem tasarımları birleştiren kız bebek odası takımları ile rüya gibi bir oda tasarlayabilirsiniz. Evgör, tüm kız bebek odası takımları ile kesintisiz bir akış oluşturmak için değişen masalar ve şifonyerler ile koordinasyon sağlar. Klasik veya eğlenceli desenlerle kız bebek odası takımları ile muhteşem bir uyum sağlayabilirsiniz. Bebekler ve yeni yürümeye başlayan çocuklar genellikle çok fazla şeylere sahip olduklarından, depolama birçok ebeveyn için büyük bir endişe kaynağıdır. Evgör kız bebek odası takımları bu sorunu kolayca ortadan kaldırıyor. Şifonyerden, dolaba, yatak altı gizli bölmelere kadar depolama seçenekleri sunan kız bebek odası modelleri giysi, oyuncak, kitap ve diğer birçok bebek gereksinimi için yer sağlıyor.

Erkek Bebek Odası


Bebeğiniz büyümek, öğrenmek ve oynamak için güzel, konforlu ve işlevsel bir alanı hak ediyor. Sevinç dolu bir demet için yüksek kaliteli mobilyalardan oluşan Evgör’ün erkek bebek odası takımlarını inceleyebilirsiniz. Yeni bebek odanız için tam bir mobilya setine ihtiyacınız olsun, ya da alanı yenilemek için yeni bir parça satın alın, son tasarımların ve stillerin rakipsiz bir çeşitliliğine sahip olan Evgör’ün erkek bebek odası modellerine mutlaka göz atmalısınız. Bebeğinizin yatak odası veya oyun odası, gerçekten büyümeye başladığı yerdir. Peki neden o alandan en iyi şekilde yararlanmıyorsunuz? Erkek bebek odası takımları ile bebeğinizin alanını tamamlayabilir, mükemmel tasarımlara sahip olabilirsiniz. Bebeğiniz en iyisini hak ediyor, bu yüzden kusursuz ve yüksek kaliteli erkek bebek odası takımları tercih etmelisiniz. Dayanıklı ahşap gibi en üst düzey malzemelerden yapılmış dayanıklı ve güvenli beşikler, şifoniyerleri ve değişen tasarımları Evgör’de bulabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek için önceden monte edilmiş bir parça seçebilir ya da kullanıcı dostu ambalajlarda kolay montajlı bir ünite tercih edebilirsiniz. Her mobilya kalemi, bebeğinizin güvenliğini sağlamak için test edilmiştir.

Bebek Odası Fiyatları


En güzel gelecek yatırımı bir bebek sahibi olmaktır. Ebeveyn olduktan sonra hayatın artık başka bir yöne akması, gelecek planlarının değişmesi hayatımızda pek çok şeyi değiştirir. Bu sebeple dünyanın en değerli varlıkları bebekler ve çocuklar için her zaman en iyisini yapmak isteriz. Bebeklere için özel olarak tasarlanmış, organik ürünlerden yapılmış bebek odası modelleri ile hem kendinizi hem de bebeğinizi mutlu etmeniz çok kolay. Gelişimi ve sağlığı açısından son derece önemli olan bebek yatak odası takımlarına en uygun fiyatlarla Evgör’den sahip olabilirsiniz. Mobilya sektöründe uluslararası bir değere sahip olan Evgör’de her bütçeye uygun bebek odası kampanyaları bulunmakla beraber aynı zamanda bebek odası fiyatları da oldukça uygundur.
devamını oku...
kapat...
cirna-bebek-odasi-164591-25-B.jpg (293 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.