Genç Odaları

Çocuklar artık büyüyüp genç bir birey oldukları dönemlerde, yalnız kalmak isteyecekleri, arkadaşlarını misafir edebilecekleri, ders çalışabilecekleri kendisine ait bir odaları olmasını isterler. Odalarının olması onların hem özgüvenlerini arttırır hem de kendi kendilerine yetebilme yeteneği sağlar. Kız ve erkek genç odalarına bazı ufak nüans farklılıkları olabilmektedir. Örneğin genç kızların odalarında mor, lila, pembe, fıstık yeşili vb. gibi açık ve soft renkler hakimken erkeklerin odalarında kahve tonları ve gri tonları gibi kısmen daha sade ve düz renkler hakimdir.
Genç Odası Takımları
Birden fazla erkek veya kız çocuk aynı odayı paylaşacaksa ayrı yataklar hazırlamak yerine alantan tasarruf edebilmek adına ranza daha mantıklı bir çözüm olacaktır. Sitemizde yer alan genç odası modelleri dışında çocuğunuzun zevkine uygun özel temalı genç odaları da üretebilmekteyiz. Onun başarılı bir birey olması sizin kadar bizim de isteğimiz. Kitaplığından çalışma masasına, yatağından gardrop ve şifonyerine kadar her detayı düşünülmüş genç odası tasarımları Evgör’de.
Gençlerin daha güzel ve verimli vakit geçirmelerine olanak sağlayacak birbirinden şık Genç Odaları mobilyalarını beğenilerinize sunuyoruz. Çok fonksiyonlu, estetik ve kaliteli mimarisiyle yıllara meydan okuyacak kalitede özel malzemelerden üretilmiştir.
devamını oku...
kapat...
FERZİN (1).jpg (704 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.