sadsad x
asdasd

Otel Koltukları

Otel koltuğu, gelen konukları ağırlamak ve vakit geçirilecek alanlar oluşturmak için titiz şekilde seçilmesi gereken bir eşyadır. Bir ziyaretçi, otele ilk adımını attığı anda lobide bulunan koltukları görür. Ziyaretçinin beklemesini gerektiren bir işlem varsa bu koltuklarda zaman geçirmek, sıkılmasını ve ayakta kalmasını önler. Otel lobi koltukları, her konuğu rahat ettirecek özelliklere sahip olmalı ve modern bir görünüm sunmalıdır. Lobide bulunan diğer eşyalara uyumlu renklerde koltukların tercih edilmesi, dekorasyonu çok özel bir yapıya kavuşturur.

Otel Odası Koltukları

Otel odası koltukları, ziyaretçilerinizin sadece yatağa bağlı kalmadan dilediği gibi vakit geçirebilmesini sağlar. Özellikle iki ya da daha fazla sayıda kişi bir odada konaklıyorsa, konforlu bir oturma alanının odada bulunması, zamanı verimli değerlendirmek açısından fayda sağlar. Otel odalarınızda, tek kişilik koltukları bir sehpa etrafında buluşturabilir; iki ya da üç kişilik koltuklarla daha geniş bir alan elde edebilirsiniz. Otel tekli koltuklarda avangard ya da spor bir şıklık sunan mobilyalar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Odalarda kullanacağınız koltukların seçimini, duvar renklerine ya da dekorasyonda kullanılan diğer parçalara uygun olacak şekilde yapabilirsiniz. Odanın daralmaması için ebat seçimi de alanın genişliğine göre yapılmalıdır.

Otel Lobi Koltukları

Lobiler, otele gelen konukların ilk uğradığı yerlerdir. Bu alanlar vakit geçirmek için de kullanılır. Otel bekleme koltukları, gelen ziyaretçi sayısına uygun bir genişliğe sahip olmalıdır. Gün içerisinde farklı kişiler tarafından sürekli kullanılacak olan koltukların, dayanıklı bir yapıda olması da gerekir. Böylece bakım ve onarım maliyetlerine katlanmadan mobilyalarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Otel Koltuk Fiyatları

Evgör Mobilya, farklı renklerde ve ebatlarda olan birçok koltuğu size cazip fiyatlardan sunar. Bu fırsatlardan yararlanarak istediğiniz sayıda otel koltuğuna sahip olabilir ve dekorasyonunuzu gönlünüzce zenginleştirebilirsiniz. Trendlere uygun renk ve tasarımların buluştuğu ürünlerin her biri, birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilmiştir. Koltuk renklerinde zamanla solma ya da sararma meydana gelmez. Uzun ömürlü otel koltukları ile kurumsal kimliğinize yakışır bir ortamda ziyaretçilerinizi ağırlayabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve cazip indirim fırsatlarını kaçırmayın.

devamını oku...
kapat...
Otel Koltukları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.