sadsad x
asdasd

TV Koltuğu

TV koltuğu, televizyon izlemenin en rahat yolu olarak bilinir. Öyle ki bir koltuk olmasına rağmen soğuk kış aylarında üzerinize battaniye alıp en sevdiğiniz diziyi izlerken uykuya dalabilirsiniz. TV koltuklarını sadece televizyon izlemek için değil; kitap okumak, dinlenmek ya da bir şeyler içmek için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifli sohbetler etmek için bu koltuklardan iki adet satın alabilir ve yan yana koyabilirsiniz. Ürünün farklı renk seçeneklerinin olması takımlarınızla uyumlu bir görüntü elde etmenizi kolaylaştırır.

TV Koltuğu Modelleri

TV koltuk modelleri arasında klasikleşen çeşitlerin yanı sıra teknolojiyle buluşan ürünler de vardır. Siz de konforunuza en uygun ürünü tercih ederek bir de onun diğer eşyalarınıza olan uyumunu da göz önüne alarak aynı anda hem konfora hem de şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Televizyon koltuk takımları, ofisler için de iyi bir seçimdir. İşlerin yoğunluğundan dolayı çok yorulduğunuzda dinlenmek için ofisinize, TV koltuğu satın alabilirsiniz. Bu sayede molaları daha konforlu geçirebilir ve işlerinize daha dinç ve enerjik bir şekilde dönebilirsiniz.

2022 TV Koltuklarında Ön Plana Çıkan Modeller

2022, mobilyalar açısından daha fazla konforun ön planda tutulduğu bir yıl olacak gibi görünmekte. Salgın hastalıklara bağlı olarak evlerde geçirilen zamanın artmasıyla insanlar daha rahat edecekleri ve fonksiyonel türdeki mobilyalara yönelmiştir. Bu mobilyalardan biri olan televizyon koltuğu da ekstra özelliklere sahip olması nedeniyle gün boyunca kullanmak için sabırsızlıkla beklediğiniz bir ürün olarak nitelendirilebilir.

Masajlı Baba Koltuğu

Masajlı baba koltuğu, kumanda ve üzerinde yer alan tuşlar aracılığıyla kontrol edilir. Masaj fonksiyonunun yanı sıra bu koltuğu istediğiniz kadar yatırabilmeniz de size ayrı bir konfor sunar. Aynı zamanda ayak desteği kısmı da konforlu bir kullanım olanağı için ideal bir özelliktir. Masajlı sinema koltuğu ile işten yorgun argın geldikten sonra rahatlayabilir ve ağrılarınızı bir nebze hafifletebilirsiniz.

Masajlı modeller, yaşlı ve hasta kişilerin rahatça dinlenmesini ve oturma pozisyonu almasını sağlar. Rahatsızlığından dolayı dik oturamayan kişiler, bu koltuğu kullanarak sağlık sorunlarının yol açtığı engelleri ortadan kaldırabilir. Ürünlerin kumandalı olması sayesinde pozisyon değiştirmek için yerlerinden kalkmalarına ya da başkalarından yardım almalarına gerek kalmaz. Kanserojen boya olmadan üretilen ürünler, çocuklar tarafından da yetişkin gözetiminde kullanılabilir.

İkili ve Üçlü TV Koltuğu Modelleri

Sallanan baba koltuğunun pozitif etkilerini tüm aile bir arada yaşamak için çok sayıda kişinin kullanımına uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Üçlü ve ikili TV koltuğu modelleri, evinizde tam bir sinema atmosferi yaratır. Bu koltukların tadını tam anlamıyla çıkarmak için Evgör’den geniş ekran televizyonlara uygun bir TV ünitesi satın alabilir ya da projeksiyon cihazı ile geniş bir duvarınızı sinema perdesi olarak kullanabilirsiniz. Bu ürünleri bir arada satın alarak TV koltuğu takımı oluşturabilirsiniz.

Deri TV Koltuğu Modelleri

Deri kumaş yapısına sahip olan koltuklar, leke tutmaması ve kolay temizlenmesi yönüyle avantajlıdır. Siz de TV izleme koltuğunuzu deri kumaş türüne sahip olanlardan tercih ederek fazla vakit harcamadan her zaman hijyenik bir kullanım olanağı elde edersiniz. Temizlik sırasında ağır kimyasallar kullanmamalı ve deformasyona yol açacak aparatlarla koltukları silmemelisiniz. Temizlik için nemli bir bez yeterlidir. İşlem sırasında motor kısmına kesinlikle sıvı temas ettirilmemelidir. Aynı zamanda kumanda da sıvı temasından korunmalıdır. Herhangi bir sorun durumunda, Evgör Mobilya’nın satış sonrası destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Her zaman rahat etmenizi sağlayacak konforlu koltuk süngerleri, belinizin ergonomik bir şekilde durmasını destekler. Deri TV koltuğu, terletmeyi önleyen bir kumaş yapısına da sahiptir. Yaz aylarında kullanırken bile herhangi bir rahatsızlık hissetmenizi engelleyen kaliteli kumaş dokusu, size dört mevsim konforu yaşatır.

Konforlu Bir Kullanım İmkânı Sunan TV Koltuğu Özellikleri

Baba koltuğu, her evde bulunması gereken bir üründür. Bu koltuk; bel kısmında boşluk kalmasını engelleyen destek yastığı, otomatik olarak açılıp kapanan mekanizması ve sağlam yapısıyla uzun yıllar evinizdeki konfor alanınız olarak sizi rahatlatmaya devam eder. Sallanan TV koltuğu satın alarak daha fazla rahatlık elde edebilir ve çoğu zaman kendinizi koltukta uyurken bulabilirsiniz. Sallanan modellerde, 360 derece dönebilme özelliği de vardır. Bu sayede yerinizden hiç hareket etmeden koltuğunuzu istediğiniz tarafa çevirebilirsiniz. Koltuğunuzun yan tarafında bulunan cebe, kumandayı koyarak güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Evgör’ün TV Koltuğu Fiyatları

Tekli TV koltuğu ve diğer modellerde sunulan uygun fiyat seçenekleri sayesinde Evgör’den gözünüze kestirdiğiniz tüm modelleri satın alabilirsiniz. Baba koltuğu fiyatları, modelin masajlı ve masajsız olmasına göre farklılık gösterir. Masaj fonksiyonu sizin için elzem değilse diğer modellere yönelebilirsiniz. TV koltuğu fiyatlarının uygun seviyelerde olmasının yanı sıra Evgör’ün ödeme noktasında yaptığı kolaylıklar da sizin için fırsatlarla dolu bir online alışverişin kapılarını aralar. Peşin fiyatına taksit imkânı ve esnek ödeme planları ile siz de sadece TV dinlenme koltuğuna değil, istediğiniz tüm mobilyalara sahip olabilirsiniz. Hemen siparişinizi verin ve rahat koltuğunuzla buluşmak için günleri saymaya başlayın.

devamını oku...
kapat...
Prepared by  T-Soft E-Commerce.