sadsad x
asdasd

Ahşap TV Ünitesi

Televizyonlar, ev teknolojik ürünleri içerisinde, her evde mutlaka bulunması gereken, olmazsa olmaz eşyalardandır. Televizyonların görselliğini tamamlayan, odayla bütünlük oluşturan ve evleriniz için elzem eşyalardan olan TV üniteleri de tıpkı televizyonlar gibi her evin olmazsa olmazıdır. TV üniteleri, ev ortamlarına farklı bir hava katan, tarz mobilyalar olmakla bilinmektedir. Ev dekorasyonunda ayrı bir özellik oluşturan, bulunduğu ortamda farklı bir ambiyans sergileyen tv üniteleri, duvara monte edilen televizyonlarla birleştiğinde, evinizde ferah ve şık bir kullanım alanı sergilemektedir. Evgör Mobilya, zengin ürün yelpazesi sayesinde evinizde farklı bir atmosfer yaratmanıza imkan tanırken sizlere birbirinden farklı ve zevkli tasarımlarla üretilmiş TV ünitesi modelleri ile keyifli seyirlere ortam hazırlama fırsatı sunmaktadır.

TV Üniteleri Üretiminde Hangi Malzemeler Kullanılmaktadır?

TV ünitelerinin yapımında diğer pek çok mobilyada kullanılan malzemeler kullanılmaktadır ancak yine de tv ünitesi seçerken kullanılan malzemenin niteliğine dikkat etmek gerekmektedir. Üretimde kullanılan malzeme kalitesi, ürünün tasarımı kadar önem taşımaktadır. Ürünü satın alırken hangi malzemenin kullanıldığını bilmek mobilyalarınızın kullanım ömrünü de tahmin edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen bir mobilya, elbette uzun ömürlü olacaktır. Genellikle mobilya yapımında kullanılan malzemeler arasında en sık tercih edilen suntalam ya da mdfdir. Kaliteden ödün vermek istemeyenlerin tercihi de, suntalam ya da mdfden yapılmış mobilyalar, TV üniteleri olmalıdır. Ancak mdf yapı malzemesi, suntalamaya göre daha sıkı dokunmuş bir malzemedir. Bu sebeple mobilya seçiminizi yaparken kullanılan malzemenin mdf olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Evgör Mobilya, birbirinden şık tasarımları, yemek odası takımları, koltuk takımları ya da mutfak masalarında olduğu gibi TV üniteleri üretiminde de mdf yapı malzemesi kullanarak, sizlere bu konuda yardımcı olacak seçenekler sunmaktadır. Mdfnin sağlam yapısı sayesinde Evgör Mobilya'nın hem şık hem tarz ahşap TV ünitesi modellerini uzun yıllar kullanma imkanı bulacaksınız.

TV Üniteleri Çeşitleri Nelerdir?

TV üniteleri; pek çok farklı tarzla üretilen, seçenek ağı oldukça geniş olan mobilyalardır.  TV sehpası, kitaplıklı TV ünitesi, konsol TV üniteleri gibi farklı modellerde kullanıcıların beğenilerine sunulmaktadır. Evgör Mobilya, ev dekorasyonu için gerekli olan pek çok mobilyada olduğu gibi evinizde rahat anların tadını çıkaracağınız, televizyon odalarınızda izleme keyfinin tadına varacağınız TV üniteleri ile fark yaratan tasarımlar sergilemektedir. Özellikle ahşap TV ünitesi modellerinin şık ve sıcak tarzı ile evlerinizde farklı bir atmosferi yakalama imkânı sunmaktadır.

Ahşap TV ünitesi modelleri içerisinde, tasarım harikası pek çok model ile keyifli bir anı elde etme imkanı bulacak, Evgör Mobilya'nın şık ve doğal tasarımlar arasında tarz yansıtan TV üniteleri ile tanışacaksınız. Bu tasarımlardan Pandera TV ünitesi ile şık bir tercih sunan Evgör Mobilya, evlerinizi sıcacık bir atmosferle buluştururken, Grady şömineli TV ünitesi modelinin romantik tarzıyla karşılaşacaksınız. Bu modelin etkileyici tasarımı sayesinde, sizler de odalarınızda farklı bir ortam oluşturacaksınız. Grady şömineli modelin ünite kapaklarını fren sistemi ile tasarlayarak konforlu kullanım sağlayan Evgör, sağlığınız açısından da kullandığı malzemeye önem vermektedir. Sağlığa zarar veren malzemelerden uzak,  kaliteli ve güvenli tasarımlarla, Evgör Mobilya'nın alışılmışın dışında tasarımları, arayışlarınıza tarz mobilyalarla yanıt oluşturmaktadır.

Ahşap TV Ünitesi mi Yoksa TV Sehpaları mı Tercih Etmelisiniz?

Ünite kullanımı için yeterli alana sahip olmayan odalarınızda ahşap tv ünitesi yerine tercih edebileceğiniz bir diğer alternatif olan ahşap tv sehpaları, bu gibi durumlar için en doğru tercihi oluşturacaktır. Daha küçük ölçümlere sahip alanlarda TV üniteleri, büyüklüğü ya da alanın küçük oluşu sebebiyle ortamı kalabalık tutarak, kullanım alanını daraltmaktadır. Bu gibi mekanlarda, TV ünitesi yerine tercih edeceğiniz ahşap televizyon sehpası daha az yer kaplayarak ekonomik bir kullanım alanı oluşturacak ve sıcak bir atmosfere ulaşmanızı sağlayacaktır. Evgör Mobilya, TV sehpa modelleri içerisinde Kengera ve Radeya televizyon sehpası modelleri ile evinizde şıklığı ve rahatlığı bir arada sergileyeceğiniz bir ortama kavuşacaksınız.

Evgör Mobilya’da Birbirinden Şık Ahşap TV Üniteleri

TV ünitesi modelleri arasında ahşap kitaplıklı TV ünitesi olarak Valte modeli, tasarımı ile dikkat çekmektedir. Bu model, kitaplık detayı sayesinde TV izlemenin tadına vardığınız odada, kitapların verdiği sıcaklığı hissettirecek bir dokunuş sergiliyor. Evgör'ün ceviz ağacı TV ünitesi, yapı malzemesinin sağlamlığı sebebiyle, sizlere ömürlük bir kullanım imkânı sunarken, metal ahşap TV ünitesi modelleri ile sizleri dikkat çekici tasarımlarla buluşturuyor. Cenova şömineli TV ünitesi tasarımı ile daha şık bir ortam oluşturmak adına özel bir sunum gerçekleştirmektedir. Bu model ile ağaç TV ünitesi sıcaklığı yanında, metalin şık yansımaları, ortamın sıcak ve romantik tarzını şıklığa büründürmektedir. Dört adet yan blok, bir adet orta bloktan oluşan bu tasarımda, dilediğiniz şekilde bloklara ekleme ya da çıkarma yapılabiliyor olunması, alt kısımda bulunan şömine detayı ile sıcak bir hava yansıtıyor olması bu tasarımı ikna edici kılacaktır. Ayrıca zemine direkt olarak oturtulan bu modelde zeminle uyumlu şık bir görsel oluşturacaksınız.

Ahşap Ayaklı TV Ünitesi Modelleri Hangileridir?

Genellikle ayak kısımlarında metal tasarımlar ön planda tutulurken, Evgör Mobilya, hem metal şıklığını hem de ahşap sıcaklığını aynı tasarım üzerinde sergilemektedir. Evgör, kimi TV ünitesi modellerinde, ahşap ayak ya da metal ayak kullanarak tasarımlar gerçekleştirmektedir. Bu koleksiyonlar içerisinde, Livada modeli ahşap ayaklı TV ünitesi modelleri arasında dikkat çekici bir tasarım olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu modelde, ön yüzeyler boyalı mdfden üretilmiş, ürün gövdesinde ise mermer görünümlü suntalam tercih edilmiştir. Ayrıca bu modelde, kapaklar üzerinde kullanılan metal kulplarla ahşap yüzeye şık bir duruş getirilmiştir. Farklı bir model olan Girne modeli TV ünitesi, tasarım harikası olarak ahşap ayakları ve desen detayıyla dikkat çekerken, Watson Art Deco modelindeki ahşap ayaklar, bu tasarımın estetik ve butik özelliği sayesinde odalarınızın atmosferini değiştiren farklı bir görsel oluşturmaktadır. Şıklığı ve sadeliği aynı tasarım üzerinde görmek isteyenlerin tercihi, ahşap tasarıma metal dokunuşla şıklık katan Yakut metal TV ünitesi olacaktır.

TV Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

TV üniteleri, ev dekorasyonunda bulunduğu odanın şık ya da rahat görünmesinde rol oynayan mobilyalardır.. Kullanımı oldukça yaygın olan TV ünitelerini seçerken öncelikle kullanılacak ortamın büyüklüğü, içerde yansıtmak istediğiniz atmosfer, ve elbette yapım sırasında kullanılan malzeme, tercihlerinizi netleştirirken sizlere yol gösterecek olan aşamalardır.  Evgör mobilyanın, ölçümleri daha küçük mekanlar için tasarladığı, Cenova ya da Matiken TV ünitesi modelleri gibi, alan tasarrufuna gerek duymadığınız daha geniş odalarınız için Pandera ya da Cenova şömineli ve kitaplıklı modelini tercih etmek doğru bir karar olacaktır.

Evgör Mobilya tasarımları içerisinde Valte kitaplık TV ünitesi modelinin tasarımında olduğu gibi kütük TV ünitesi görseli ile tok bir bakış oluşturabileceğiniz gibi ahşap desenli TV üniteleri ile sıcak bir ortam yaratma imkanı bulacaksınız. Ahşabın işlenmemiş, som ve saf hali olan, tamamen doğal masif TV sehpası, masif TV ünitesi modelleri içerisinden Grady şömineli TV ünitesi, odalarınızdasıcak bir görünüm kazandırmanıza eşlik edecek.

devamını oku...
kapat...
Şömineli TV Ünitesi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.