sadsad x
asdasd

Avangarde Koltuk Takımları

Yenilikçi dokunuşlarla klasiği baştan şekillendiren Avangarde, evinde iddialı bir duruş arayanların favorilerindendir. Salonlarınıza bambaşka bir hava katan Avangarde koltuk takımları vazgeçilmeziniz olacak. Siz de bu eşsiz koltuk takımlarıyla evinize ihtişamlı, lüks ve aynı zamanda zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz!


Desenli ya da sade kumaşlar ve açık ya da koyu renk seçenekleriyle koltuklarınız, bulundukları ortamı baştan aşağı etkileyecek. Sade kumaşlar ve açık renklerle daha zarif bir görünüm elde edebilir ya da desenli kumaşlarla görkemli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kullanılan kumaşlar ve ayak yapısı bağlamında Avangarde mobilyalar, şatafatlı görünümlerinin yanı sıra yeniliği de evlerinize taşır!


Bu koltuk takımları, genellikle salonlarda tercih edilir. Göz alıcı duruşlarıyla salonunuzda tüm misafirlerinizin beğenisini kazanır. Eğer klasik stilden hoşlanıyorsanız ve aynı zamanda yenilik arayışındaysanız, bu koltuk modelleri tam size göre! Avangarde koltuklar ile ailenize ve misafirlerinize kendilerini özel hissettirecek bir ortam sağlayabilirsiniz.


Kendilerine has iddialı duruşuyla Avangarde koltuk takımınız salonunuzun baş tacı olur ve tüm misafirlerinizin de beğenisini toplar. Ayrıca ilgi çekici ve iddialı görünüme sahip olmanın yanı sıra son derece konforludur. İhtişamlı, zarif ve konforlu Avangarde koltuklarınız her türlü kullanıma uygundur. Konfor için şıklıktan vazgeçmenize gerek yoktur!


Evinizde bolca misafir ağırlıyorsanız, Avangarde mobilyalar misafirlerinizi ihtişamlı bir şekilde ağırlamanıza yardımcı olur. Uyumlu dekoratif parçalar ve mobilyalarla aşırıya kaçmadan, görkemli ve zarif bir şekilde ihtişamlı kişiliğinizi konuklarınıza yansıtabilirsiniz. Koltuklarınızla uyumlu yastıklar sayesinde misafirlerinize çok daha rahat bir ortam sunabilirsiniz. Ayrıca ustalıkla oyulmuş ahşap kıvrımları, evinize sarayları anımsatan bir hava katar.

Birbirinden Şık Avangarde Koltuk Takımı Modelleri

Avangarde koltuk modelleri, yüksek kalite, ince işçilik ve iddialı duruşlarıyla dikkat çeker. Gösterişli duruşlarını her modelde görmek mümkündür. Işıltılı kumaşları ve altuni ya da gümüşi varakları ile Osmanlı ve Fransız saraylarını akıllara getirir. Ustalıkla işlenen kıvrımlı ahşap koltuk ayaklarının işçiliği her modelde öne çıkmaktadır.


Klasiklerden hoşlanan kişiler, daha resmi ve oturaklı bir görünüm için koyu renkli modelleri tercih edebilirler. Açık renkli ve sade kumaşlı modeller ise bulundukları mekana Avangarde’nin ihtişamını getirirken aynı zamanda zarif bir hava katar.


Kullanacağınız mekanların büyüklüğüne göre size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Misafirlerinizi rahatça ağırlamak için üçlü Avangarde koltuk modelleri idealdir. Dilerseniz farklı kombinasyonlarda koltuk takımınızı oluşturabilirsiniz. Böylece koltuklarınız, bulundukları mekana uyum sağlayacaktır.


Cihangir Avangarde koltuk takımı gibi modeller ile evinizi adeta bir saraya çevirebilirsiniz. Bu modeller, evinize ağırbaşlı ve görkemli bir hava verecek. Elegance lüks koltuk takımı gibi modeller ise Avangarde tarzın ihtişamından ödün vermeden daha zarif ve ferah bir görünüm sağlar. Elegance lüks koltuk takımı, zarafete önem verenler için idealdir. Martha Avangarde koltuk takımı bulunduğu salona resmi bir hava verir. Diğer yandan Elanor lüks koltuk takımı ise Avangarde’den vazgeçmeden sadeliği arayanlar için tercih sebebidir.


Avangarde koltukların özel kumaş yapıları sizi terletmez ve tahrişe yol açmaz. Göz alıcı parlak dokularından ödün vermeden, sağlığınız için en ideal kumaştan yapılmıştır. Ağır görünümlerine karşın kullanılan özel süngerler ile konforunuzdan ödün vermezsiniz. Koltuklarda birinci sınıf 30 DNS soft sünger kullanılmıştır. Şık olmakla birlikte yumuşak ve rahat yastıklar da, sırtınızı yaslamak için birebirdir. Bununla birlikte en çok tercih edilen Avangarde koltuk takımları ise şunlardır:

Bu modeller sizin kişiliğinizi öne çıkarır. Sizi yansıtan iddialı duruşları, herkesin beğenisini toplar. Parlak ve göz alıcı kumaşları özel olarak üretilmiştir. Yıpranmaya dayanıklıdır ve uzun yıllar canlı görünümünü kaybetmez. Koltuklarınız asla ihtişamından ödün vermez.

Koltukların yapımında kullanılan süngerler, rahatınız için özel olarak tasarlanmıştır. Ağır görünümlü yapıları, rahatsız olduklarını düşünmenize yol açmasın. En üst kalite süngerler, Avangarde koltuk takımınızın güzel görünümünün keyfini çıkarırken, rahatça oturmanıza da olanak sağlar. İşlemeli güzel yastıkları, güzel görüntülerinin yanı sıra sırtınızın rahat etmesini de sağlar.

Avangarde koltuk takımlarının ayakları ince işçilikle özel olarak tasarlanmıştır. Her modelin ayak kısmı kendine özgü ve özeldir. Daha sade bir görünüm için sade oymalı ahşap ayakları tercih edebilirsiniz. Ustalıkla oyulan gösterişli modeller ise hareket arayanlar için birebirdir. Metal ayaklar, koltuk takımınızın canlı kumaşıyla uyum içinde parlayacaktır. En kaliteli malzemeden, en sağlam şekilde yapılan ayaklarda kırılma meydana gelmesi söz konusu değildir.

Avangarde koltuk takımlarının yastıkları, koltuğun tasarımıyla uyum içindedir. Hem şık hem de konforlu olan yastıklarla ilgi çekici bir görünüm elde etmek mümkündür. Parlak ve ilgi çekici desenli kumaşlarıyla yastıklarınız kendilerine has bir duruş sergiler. Parlak taşlı yastık modelleri ise göz alıcı ışıltılarıyla dikkatleri üzerine çeker. Daha sade bir görünüm için sade ve parlak kumaşlı yastıkları tercih edebilirsiniz. Böylece koltuğunuzun ince işlemeleri öne çıkarken rahatınızdan ödün vermezsiniz.

Avangarde Koltuk Takımlarının Avantajları

Diğer koltuk takımlarına kıyasla Avangarde koltuk takımları daha ilgi çekici ve keskin bir duruşa sahiptir. Dayanıklı ve zamansız tasarımları, uzun yıllar eskimeyen zevkli bir görünümü salonlarınıza taşıyacaktır. Avangarde anlayış, klasik koltuk takımlarına daha modern ve sade bir konsept getirir. Bu yüzden gösterişten vazgeçmeden günlük kullanıma da son derece uygunlardır. Kullanılan kumaşlar ve ayak yapısı bağlamında Avangarde yenilikçi bir dokunuşa sahiptir.

Her Rengi Ayrı Güzel: Avangarde Koltuk Takımı Renkleri

Avangarde koltuk takımlarının renkleri, ihtişamlı görünümleriyle uyumludur. Burada genellikle parlak, göz alıcı kumaşlar tercih edilir. Bu kumaşlar sade olabilirken kimi zaman zevkinize göre seçeceğiniz eşsiz desenler barındırabilir. Bu koltuk takımları, özellikle de iddialı renkleriyle öne çıkar. Bu yüzden renklerin canlılığını koruması önemlidir. Yüksek kalite koltuk takımınızın rengi uzun süre canlılığını korur ve parlaklığından ödün vermez.


Avangarde koltuk takımlarının yapımında kapitone saten kumaşlar tercih edilir. En son teknoloji ile üretilen yüksek kaliteli kumaşlar, göz alıcı ışıltılı görünümlerini uzun süre koruyacak şekilde üretilmiştir. Kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Sağlam yapısı, dış baskılara dayanıklıdır. Yırtılma, solma, sökülme gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Kumaşlar da bunlara dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.


Parlak renklerinin yanı sıra, Avangarde koltuk takımlarının kumaşları toz tutmaz ve kolay temizlenebilir şekilde üretilmiştir. Koltuğunuzun kumaşını rahatça silebilirsiniz. Leke tutmasından korkmanıza gerek yoktur. Lekeleri çıkarmak için ağır kimyasallar kullanmanıza gerek olmadığından, koltuklarınız senelerce canlı rengini korur. Yüksek ayak yapısı sayesinde de temizliği kolay hale gelir.


Aradığınız resmi, ciddi bir havaysa Avangarde koltuk takımınızda koyu tonları tercih ederek salonunuza istediğiniz havayı verebilirsiniz. Krem rengi, açık kahverengi, buz mavisi tonlar ise bulunduğu ortama bir kuğu zarafeti katacaktır. Canlı ve baskın renkler kullanarak salonunuza renk katabilir, ihtişamınızı gösterebilirsiniz.


Lacivert, koyu gri, siyah tonlar ve altın ya da gümüş varakları tercih ederek hem ağırbaşlı hem de gösterişinden ödün vermeyen bir görünüm yakalamak mümkündür. Geniş mekanlarda tercih edebileceğiniz bu renklerle salonunuzda görsel bir şölen sunabilirsiniz. Avangarde görünümden ödün vermeden daha sade bir görünüm yaratmak isteyenler ise beyaz, açık gri, krem rengi tonlara yönelebilirler. Bu tonlar, daha dar alanlarda daha ferah bir görünüm de sağlayacaktır.

Avangarde Koltuk Takımı Fiyatları 2024

Avangarde koltuk takımlarının fiyatları, modellerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu koltuk takımlarının fiyatlarını, kullanılan kumaş türü ve malzeme kalitesi etkiler. Seçtiğiniz koltuk takımındaki usta işçilik de fiyatları etkileyen bir diğer unsurdur. Modellerin bazıları geniş, bazıları da dar yapıda olabilir. Bu koltuk takımlarında bu faktörlere bağlı olarak fiyat skalası belirlenir.


Yeni evlenenler için sağlam ve şık duruşlarıyla Avangarde koltuk takımları idealdir. Uzun yıllar duruşunu koruyan yapıları, bu modelleri cazip kılar. Evini yenileyerek klasik görünüme bir yenilik katmak isteyenler için de bu koltuk modelleri oldukça uygundur.

En Kaliteli ve Şık Avangarde Koltuk Takımları Evgör Mobilya'da!

Herkesin beğenisini kazanacak Avangarde koltuk takımlarını, en uygun fiyatlarla Evgör Mobilya’da bulabilirsiniz. Cazip fırsatlar ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. İster zarif ve yenilikçi bir görünüm ister şatafatlı… Evgör Mobilya, sunduğu Avangarde koltuk takımı modelleri ile sizleri mükemmellikle tanıştırır. Siz de yeni bir Avangarde koltuk almayı düşünüyorsanız, en kaliteli ve şık Avangarde koltuklar Evgör Mobilya'da sizi bekliyor. Burada dilediğiniz mobilyaları gönül rahatlığıyla alabilir, en kaliteli mobilyalara en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz!

Avangarde Koltuk Takımları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avangarde anlayış nedir?

Avangarde anlayış, klasik mobilya modellerinin yenilikçi dokunuşlarla baştan şekillenmesidir.

Avangarde koltuk takımı nasıl olur?

Avangarde koltuk takımları, klasik izler taşımakla birlikte ayak ve kolçak kısımlarında daha az oyma motifler, daha az varak ve daha sade tasarımlardan oluşmaktadır. Kullanılan kumaşlar sade olmakla birlikte, etnik desenli motiflerle daha canlı ve gösterişli bir görünüm de taşıyabilir.

Avangarde koltuk takımı kimler için uygundur?

Avangarde koltuk takımları, bulundukları ortama kendi kişiliğini yansıtmak isteyen herkes için uygundur. Klasik mobilyalardan ziyade yenilik arayanlar ancak ihtişamından vazgeçmek istemeyenler için idealdir.

Avangarde koltuk takımı alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Avangarde koltuk takımları, sahip oldukları duruşları ile son derece iddialı göründükleri için, kullanılacakları mekanın boyutlarına uygun seçilmelidirler. Daha dar modeller küçük alanlar için uygunken, daha büyük mekanlar için daha geniş modeller tercih edilebilir. Avangarde mobilyalar, uyumlu eşyalarla kullanılmalı ve renk tonları buna uygun seçilmelidir.

Avangarde koltuk takımı nasıl temizlenir?

Avangarde koltuk takımlarının canlılığını koruması açısından temizlenirken ağır kimyasallar kullanılmamalıdır. Bu noktada temiz bir bezle hafifçe silmek yeterli olacaktır. Evgör Mobilya, koltuklarda kullandığı kolay temizlenebilir kumaşlar sayesinde hem kolay bir temizlik süreci sağlar hem de canlılığın uzun süre korunmasına yardımcı olur.

Avangarde koltuk takımları örtülerle kullanıma uygun mudur?

Avangarde koltuk takımlarınızın salonunuzdaki diğer eşyalarla uyumu son derece önemlidir. Bu yüzden uygun tonları ve desenleri seçerek koltuk takımınızı dilediğiniz örtüyle kullanabilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
Koltuk Takımı, Mazona Koltuk Takımı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.