sadsad x
asdasd

Avangarde Koltuk Takımları

Avangarde, klasiğin yenilikçi dokunuşlarla şekillendirilmesidir. Klasik olarak kabul edilen o çok gösterişli ve her yanı alttın varaklı takımlar, avangarde dokunuşun etkisiyle bir nebze daha sade hale gelir. Klasik ve avangarde arasında belirgin bir farklılık olmasa da, kumaş türü ve ayak yapısı yönüyle bakıldığında, avangarde mobilyalarda yeniliğin hâkim olduğu görülebilir.

Avangarde koltuk takımı, klasik stillerden hoşlananlara hitap eden ürünlerdir. Bu ürünler, genellikle salon takımı olarak tercih edilir ve birçok kadın koltuklarına kıyamadığı için sadece misafir geldiğinde, avangarde mobilya takımını kullanır. Oysa ki bu takımlar, şıklığının yanı sıra konforu sayesinde de günün her anında kullanım için uygundur. Siz de avangarde stile uygun şekilde evinizi döşeyerek görkemli bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. Koltuklara uyumlu çok sayıda yastık; ana gövde kısmına eşlik eden ve ahşap oymacılığın en güzel örneği olan ayaklar, avangarde salon takımını tercih edenlerin baktıkça mest olacağı özelliklerden sadece birkaçıdır.

Gösterişli Avangarde Salon Takımları

Gösterişli avangarde salon takımları, zevk sahibi herkesin salonunda tercih edebileceği modellerdir. Ürünlerin bu derece gösterişli olmasında parlak renklere sahip olan desenlerinin ve varaklarının payı büyüktür. Bazı modeller, Osmanlı saraylarından fırlamış gibi durur. İhtişamdan hoşlananlar, bu modelleri tercih ederek ışıl ışıl avizelerle, uyumlu yapıda olan avangarde TV üniteleri ve sehpalarla bütüncül bir şıklık ortaya çıkarabilir. Avangarde mobilya modelleri arasında daha sade yapıda olanlar da vardır. Gövde kumaşı olarak tek renk kullanılan sade tasarımlara parlak kumaşlı minderler ile hareket katılmıştır. Chester koltuk takımı modellerinde de avangarde dokunuşlar görmek mümkündür. Özellikle sırt kısmında kullanılan düğmeler ile koltuklarınız klasikle modernin buluştuğu bir yapıya kavuşur.

2022 Avangarde Koltuk Takımları

Toplumsal olayların etkisiyle 2020’den itibaren evlerin daha fazla vakit geçirilen alanlara dönüşmesi, mobilyaların uzun süreli kullanıma uygun ve konforlu bir yapıda olması ihtiyacını doğurmuştur. 2022 avangarde koltuk takımları, bunu sağlayabilecek niteliktedir. Birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen ürünler, kullanım sırasında herhangi bir problemle karşılaşmanıza neden olmaz. Kumaş renginde solma, kumaşın yırtılması, süngerin içe doğru göçmesi ya da ayaklarda kırık meydana gelmesi gibi sorunlar, Evgör’den satın alacağınız avangarde oturma grubunda yaşanmaz. Kapitone saten kumaş ile üretilen modeller, parlak ve göz alıcı yapısını her zaman korumaya devam eder.

Avangarde koltuk çeşitlerinde 30 DNS soft sünger kullanılmıştır. Süngerin kullanım sırasında konfor sağlayan yumuşaklığı, vücudunuzun her zaman ergonomik bir şekilde durmasını destekler. Bazı modellerin kolçak kısımları, koltuktan bağımsız bir aksesuar yapısındadır. Dekoratif işlemelerle süslenen kolçaklar, koltuklarınızın havasını değiştirir.

Avangarde Koltuk Takımlarında Kullanılan Renkler

Mobilyalarda renk seçimini ruhsal olarak size kendinizi iyi hissettirenlerden yana yapabilir ya da duvarların, aksesuarların, halıların rengine uygun olacak şekilde kararınızı verebilirsiniz. Avangarde oturma grubunda hem koyu hem de açık tonları bir arada bulabilirsiniz. Gösterişli bir hava yaratmak isteyenler, genellikle saten kumaş üzerindeki renklerin parlak dokusundan yararlanır. Etnik motiflerden oluşan desenler de tek bir renge mahkûm kalmadan farklı renklerin cümbüşünü görmek isteyenlere hitap eder. Gri, mavi, siyah ve kahverengi gibi farklı renklere sahip takımlar arasından dilediğiniz modern koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz.

Avangarde Koltuk Takımlarında Öne Çıkan Özellikler

Avangarde stilin yansıması olan lüks koltuk takımı çeşitleri, farklı özelliklere sahiptir. Bunlardan ilki, gövdesinde kullanılan kumaşın yapısı sayesinde kolay temizlenme olanağına sahip olmasıdır. Bir içecek döküldüğünde koltuğunuzun kumaşını kolayca silebilirsiniz. Leke tutmayan kumaşın kalitesini korumak için ağır kimyasallarla ya da yıpratıcı malzemelerle temizlik yapılmamalıdır. Avangarde takımların yüksek ayak yapısı sayesinde zemin temizliği de daha kolay hale gelir. Ayaklar, parkelerinizin çizilmesine neden olmaz.

Avangarde Koltuk Takımlarının Yanına Yakışacak Eşyalar

Koltuk takımları, tek başlarına muhteşem bir görüntü sergileseler de yanlarına yakışacak farklı eşyalarla bambaşka bir havaya bürünebilirler. Şık bir aynalı konsol, yine klasik stile sahip olan bir tasarım kitaplık, yemek masası ve sandalyelerle salonunuz, zevkinize uygun bir yapıya kavuşur. Aynı zamanda kendiniz de farklı aksesuarlarla daha zengin bir stil yaratabilirsiniz.

Mobilyalarınızın rengine uygun tablolar, dekoratif canlı ya da cansız çiçeklerin yer aldığı vazolar, avangarde koltukların yanına yakışan seçimlerdir. Bütçeniz ölçüsünde uyumlu desenlerde gergi tavan ya da duvar kağıdı yaptırarak da koltuklarınızın bulunduğu odayı tam bir görsel şölen alanına çevirebilirsiniz. Avangarde mobilyalarınızın bulunduğu odanın bir köşesinde çay seti koltuk takımı da kullanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Avangarde Koltuk Takımı Fiyatları

Avangarde mobilya fiyatları, modellere göre değişiklik gösterir. Bunun nedeni her modelde kullanılan kumaş türünün, malzemenin farklı olmasıdır. Aynı zamanda modellerin bazıları geniş bazıları ise daha dar yapıdadır. Avangarde koltuk takımı fiyatlarında, Evgör Mobilya tarafından sunulan fırsatlardan yararlanabilir ve evinizi hayallerinizdeki gibi döşeyebilirsiniz. Yeni evlenenler, avangarde mobilyaların içinde yer aldığı düğün paketleri çeşitlerini inceleyebilir. Avangarde koltuk takımı fiyatları, evini yenileyerek daha modern bir yapıya kavuşturmak isteyenler için de iyi bir seçimdir.

devamını oku...
kapat...
mazonakoltuk1.jpg (183 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.