sadsad x
asdasd

Avangarde Yatak Odaları

Avangarde yatak odaları, klasik tarzdaki yatak odalarına yenilikçi ve zengin bir bakış açısı getirir. Bu yatak odası takımları, görkemli duruşlarıyla yatak odanıza yenilik katar. Yüksek konforlu yapısı ve ihtişamlı görünümüyle yatak odanızı yeni baştan yaratabilirsiniz. Bu özel model sayesinde, bir saray zarafetini ve görkemini yakalamak mümkündür.

Birbirinden ihtişamlı ve şatafatlı modellerle, kraliyet saraylarını odanıza taşıyabilirsiniz. Birinci sınıf işçilikle üretilen modeller, odanıza görkemli Osmanlı saraylarının izlerini taşır. Yatak odasında yüksek konfor ve şıklık herkesin aradığı özelliklerdir. Bu yatak odalarıyla, konforunuzdan ödün vermeden odanızda istediğiniz görkemli görünüşü elde edebilirsiniz. Konforlu bir uykunun yanı sıra, odanızda gözlerinizi açtığınızda, kendinizi adeta bir sarayda hissedebilirsiniz!

Avangarde yatak odası takımlarında, usta işçilik göze çarpan ilk özelliklerdendir. Bu modellerde en önemli unsurlardan biri de yatak başlıklarıdır. Ustalıkla oyulan yatak başlıkları, en göze çarpan parçalardandır. Altın ya da gümüş renkli, oyma desenli işlemeler, ince işçilikle yapılmıştır. Tercihinize göre başlıklar, ince işçilikle üretilen birbirinden güzel altın varaklarla taçlandırılır. Yatak başlıklarında kullanılan kapitone kumaşlar ve eşsiz, parıltılı düğmeler ile yatak odanızın muhteşemliği zirveye ulaşır.

Dolap da yatak odanızın bir diğer önemli parçaları arasındadır. Avangarde modellerin dolaplarında, geniş aynalar öne çıkar. Bu aynalar odanızın ve sizin şıklığınızı yansıtır. Ayna üzerindeki zarif desenler, odanıza bambaşka bir hava katar. İsteğinize göre sürgülü ya da kapaklı dolap modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Dolapların içi, fonksiyonellik açısından da son derece önemlidir.

Geniş modeller sayesinde, kıyafetlerinizi ve diğer eşyalarınızı rahatça dolabınıza yerleştirebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde tasarlanan dolaplarda yer sıkıntısı çekmezsiniz. Bütün eşyalarınız rahatça sığar. Fonksiyonel dolap içi tasarımları sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmeniz ve kolayca bulmanız mümkündür.

Bazı dolap ve yatak modelleri, yüksek işçilik içerdiğinden ağır olabilir. Bu da temizliği zorlaştırabilir. Yüksek ayaklı modelleri tercih ederek odanızın ve dolabınızın temizliğini kolaylaştırabilirsiniz. Yüksek ayaklı modeller, işlevsel yapıları ile size zorluk çıkarmaz. Ayrıca ustalıkla oyulan şık oyma ayaklar, odanızın güzelliğini ikiye katlayacaktır.

Şifonyer ve komodinler de şıklıkları ve usta işçilikleriyle yatak odanızda bütünlüğü sağlayacaktır. En kaliteli malzemeden üretilen kulplar, özgün tasarımlarıyla odanıza hareketlilik katar. Fonksiyonel çekmeceleriyle eşyalarınızı rahatça yerleştirmenize olanak sağlar. Malzeme kalitesi sayesinde şifonyer ve komodinleriniz kolayca temizlenebilir. Ayrıca üstleri daha az toz tutar. Komodinlerinize, Avangarde tasarımlı gece lambaları yerleştirerek odanızı da ışıltılı bir şekilde aydınlatabilirsiniz.

Avangarde yatak odası takımları, sağlığınız için de uygun olarak üretilmiştir. Ağır ve yüksek işçilik içeren görünümlerinden dolayı rahatsız olduklarını düşünmeyin. Özgün tasarımları, konforunuzdan ve uykunuzdan ödün vermeyecek şekilde üretilmiştir. En yüksek kalite malzemeden üretilen modeller, sağlığa zararlı kanserojen maddeler içermez. Bu yatak odası modelleri ile hem sağlıklı bir uyku çekecek hem de odanızda çok şık ve görkemli bir hava yakalayacaksınız!

Birbirinden Kaliteli Avangarde Yatak Odası Modelleri

Avangarde yatak odası modelleri, şatafatlı duruşlarıyla dikkat çeker. Bu modeller sayesinde odanıza iddialı, gösterişli bir görünüm katabilirsiniz. Sadece rahat bir uyku çekmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda şıklıklarıyla gözlerinize bayram ettirecektir.

İster bol işçilik ve ayrıntı taşıyan şaşaalı modeller, isterseniz de daha sade tasarımlarıyla odanıza zarafet taşıyan modeller… Hangi modeli seçerseniz seçin pişman olmazsınız. Aradığınız mutluluğu ve konforu Avangarde yatak odalarında bulabilirsiniz. Huzurlu uykularınızın ve parlak sabahlarınızın eşlikçisi olacaklar!

Avangarde yatak modelleri; genellikle yatak, şifonyer, komodin ve dolaptan oluşur. Tercihinize göre bazı modeller için yatak odanızla uyumlu şık boy aynaları, çamaşırlık, tuvalet masası da alabilirsiniz. Hayallerinizdeki odayı dekore etmek için bütün parçalar bir arada ve uyum içindedir. Eğer odanızda daha aydınlık, ferah bir görünüm istiyorsanız açık tonlardaki modeller sizin için idealdir. Uykuya daha rahat dalmanızı sağlayacak koyu tonlardaki modeller ise odanıza daha ağırbaşlı ve ciddi bir hava verecektir.

Daha sade ve zarif modellerden hoşlananlar, Valensiya Lüks Yatak Odası gibi modelleri tercih edebilirler. Valensiya Lüks Yatak Odası, zarif ve sade tasarımıyla odanıza güzellik katacak. Prenses odalarını anımsatan bu model, gençler için de son derece uygundur. Bu modeli odanızda çeşitli dekoratif ürünlerle kullanmanız da mümkündür. Bu sayede yatak odanıza Avangarde şıklığı getirirken kendinizden de daha çok şey katabilirsiniz.

Fenomen Avangarde Yatak Odası, beyaz tonları ve altın varakları ile ön plana çıkar. Odanızda son derece gösterişli bir hava katmakla birlikte, zarif kıvrımları ile de dikkat çeker. Bu model, estetik görünümden ödün vermeden bir kuğu zarafetini odanıza taşır. Yeni evliler için son derece uygun ve uzun ömürlü, zamansız bir modeldir. Açık beyaz tonları sayesinde, istediğiniz nevresim takımı ve dekoratif eşya ile rahatça kullanabilirsiniz. Bu modelin oyma kısımları poliüretan dökümdür ve uzun yıllar parlaklığından ödün vermez.

Silva Avangarde Yatak Odası, parlak işçiliği ile öne çıkar. Daha modern çizgideki bu model, klasikten uzaklaşmak isteyenler için idealdir. Bu model, odanızda pırıl pırıl parlayacak ve sabahlarınızı aydınlatacaktır. Odanıza beraberinde şatafat ve muhteşemliği de getiren Mazona Yatak Odası ise birçok renk seçeneğiyle birlikte gelir. Füme tonlarını tercih ederek odanıza daha ciddi bir hava verebilir ya da açık tonları tercih ederek daha aydınlık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Hangi rengi seçerseniz seçin, odanızda bir saray havası eseceğinden emin olabilirsiniz!

Klasik anlayışa daha yatkın olanlar için ise Sancak Klasik Yatak Odası idealdir. İnce işçilikle oyulan altın varaklar, kusursuzluklarıyla dikkat çeker. Beyaz tonlardaki şifonyer ve komodinler, odanızda dengeyi sağlayarak istediğiniz dekoratif ürünle odanızı taçlandırmanıza yardımcı olacaktır. Diğer yandan Avangarde’nin ihtişamını doruklarda yaşamak isteyenler için de Vektora Lüks Yatak Odası en uygun modellerdendir. Bu model, yatak odanızı tam anlamıyla görsel bir şölene çevirir. Şatafatı göz kamaştırır. Oyma kısımlarında altın varak çalışılmıştır. Poliüretan döküm başlığı, ışıltısıyla baş döndürür. En iddialı modeller arasında yer alan bu eşsiz yatak odası, kişiliğinizi öne çıkarmak için birebirdir.

Hangi modeli tercih ederseniz edin, bu özel yatak odası takımları gerek gösterişli duruşları gerek zarafetleri ile odanızda bambaşka bir deneyim sunar. Bütün modeller sağlığınız ve konforunuz için en üst kalite malzemeden üretilmiş olup, her bir detayı incelikle işlenmiştir!

Avangarde Yatak Odası Renkleri

Yatak odanızı, ister koyu tonlarda ister açık tonlarda istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Avangarde yatak odası modellerinin renkleri, beraberinde getirdikleri eşsiz görünümle son derece uyumludur. Uzun yıllar parlaklığını kaybetmeyen varaklar genellikle altın ya da gümüş renktedir. Poliüretan kaplamalı başlıklar, uzun yıllar ışıltısını kaybetmez ve ilk günkü gibi parlar!

Kapitone kumaşla yapılan başlıklarda yüksek düğmeler göz kamaştırır. Düğmelerin bu parlak duruşu kumaşın ve altın varakların ışıltılı görünümüyle birleştiğinde, ortaya son derece alımlı bir görüntü ortaya çıkar. Avangarde yatak odalarında genellikle gri, bej ve altın tonları hâkimdir. Bu renkler bir arada kullanıldıkları gibi ayrı ayrı da kullanılabilir. Tercihinize göre lacivert, siyah ya da pudra rengi tonlarını da odanızda tercih edebilirsiniz.

Hangi renkleri tercih ederseniz edin, odanıza asalet katmaya hazır olun! Avangarde modellerde kullanılan renklerin en önemli özelliği ışıltılarıdır. Işıltılı, canlı renkler odanıza Osmanlı saraylarından izler taşır. Parlak kumaşlar, ışıltılı düğmeler ve ince işçilikle oyulmuş altın varaklar birleştiğinde, odanızda parmak ısırtan harikulade bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Avangarde Yatak Odası Fiyatları 2024

Avangarde yatak odaları, ince işçilikleri ve eşsiz yapılarıyla dikkat çeker. Bu durum, modellerin fiyatları üzerinde etkilidir. Kullanılan malzemenin kalitesi göz önüne alındığında fiyatlar değişebilmektedir. Seçtiğiniz modeldeki işçilik de yatak odası fiyatlarını etkileyen bir diğer unsurlardandır. Bu yatak odalarında ince işçilik son derece önemlidir.

Kıvrımlı ayaklar ve altın varaklar, profesyonel ve kusursuz bir görünüm için en iyi ustalar tarafından titizlikle yapılmaktadır. Başlıklarda kullanılan kumaşların uzun süre rengini kaybetmemesi gerekir. Dolayısıyla üretim aşamasında son teknoloji ile üretilen kumaşlar kullanılır. Düğmeli modellerde düğmelerin düşmemesi için ustalıkla yerleştirilmeleri gerekmektedir. Tüm bu detaylar, fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır.

En Kaliteli Avangarde Yatak Odaları Evgör Mobilya'da!

Evgör Mobilya, hayal ettiğiniz yatak odasına sahip olmanız için birbirinden harika fırsatlar sunar! Siz de bu fırsatlar sayesinde istediğiniz Avangarde yatak odasına kolayca sahip olabilirsiniz. Zengin çeşitler arasından zevkinize göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Yatak odanızda hem zarif hem şatafatlı bir görünüm yaratmak için ihtiyacınız olan her şey burada sizi bekliyor!

Yatak odasını yenilemek isteyenlerdenseniz veya yeni evlendiyseniz, doğru adrestesiniz. İstediğiniz yatak odasına en uygun fiyatlarla sahip olma şansı sizin elinizde. Yapmanız gereken, sadece ne istediğinize karar vermektir. Evgör Mobilya, hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetiyle her zaman yanınızdadır. Siz de Evgör Mobilya ile hayallerinizdeki yatak odasına kavuşabilir, aradığınız konfora en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz!

Avangarde Yatak Odaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avangarde konsept ne demek?

Avangarde konsept; geleneksel, klasik tarza cüretkar yaklaşan sanatsal bir tarzdır. Yenilikçi ve iddialı olarak nitelendirilen bu konsept, iç tasarıma bambaşka bir anlam katar.

Avangarde yatak odaları kimler için uygundur?

Avangarde yatak odası takımları; yatak odasında zengin, şık ve yenilikçi bir duruş isteyen herkes için uygundur. Zarafet, yenilik ve ihtişam arayan herkes, bu yatak odalarını tercih edebilir.

Avangarde yatak odası almadan önce nelere dikkat edilmelidir?

Avangarde yatak odaları, son derece iddialı bir duruşa sahiptir. Dolayısıyla bu takımların uyumlu dekor parçalarıyla birlikte kullanılmasına dikkat edilmelidir. En önemli unsurlardan biri yatak başlıkları olduğundan, seçilen modellerin odanın boyutuyla uyumlu olması önemlidir. Ayrıca odanızda hakim olan renklerin de seçtiğiniz yatak odası modeli ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

devamını oku...
kapat...
Avangarde Yatak Odası Takımları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.