sadsad x
asdasd

Çocuk Odası Takımı

Çocuk odası takımı, çocukların renkli dünyalarına uygun şekilde tasarlanan ve oldukça ilgi çekici yapıda olan mobilyalardan meydana gelir. Dolap, karyola gibi temel parçaların yanı sıra kitaplık, çalışma masası gibi opsiyonel parçaların da yer aldığı çocuk ve genç odaları, çocuklar için bir yatak odasından daha fazla anlam taşır. Çocuk odası modellerinde bulunan karyolalar, bazen bir araba bazen bir gemi şeklinde tasarlanabilir. Bunun yanı sıra fonksiyonel yapıda olmaları ve eşyaların, alan genişliğini tasarruflu bir şekilde kullanacak yapıda olması çocuk odası takımlarında göze çarpan özelliklerdendir.

Çocuk odası takımları, kaliteli yapılarıyla da dikkat çeker. Kalitenin anlamı, bir genç odasına ihtiyaç duyuncaya kadar geçen sürede çocuk odasını sorunsuz kullanabilmektir. Kaliteli çocuk odaları mobilyaları güvenli kullanım için idealdir. Sağlam ve dayanıklı yapıda olan dolaplar, korunaklı bir şekilde tasarlanmış karyolalar ile çocuğunuz odasında vakit geçirdiği her an güvende olur.

Ranzalı Çocuk Odası Modelleri

İki kardeşi aynı anda mutlu etmenin yolu ranza çocuk odalarından geçer. Böylece çok fazla yer kaplayan, iki ayrı yatak yerine daha az yer işgal eden bir ranzayla uyku süreci konforlu bir hale getirilebilir. İki kardeş oda takımlarında ranzalar, merdivenli olarak üretilir. Bazı çift kişilik çocuk odası modellerinde kaydırak da bulunur. Bu sayede ikili çocuk odası modelleri, sadece yatmadan yatmaya uğranılan bir yer olmaktan çıkarak keyifli bir oyun alanına dönüşür.

Ranzalı çocuk odası modellerinde dolap, masa ya da kitaplığın yatakla bir arada olduğu ürünler vardır. Yatağa bitişik şekilde monte edilen çalışma masasında çocuğunuz derslerini rahat bir şekilde yapar. Ranza takımlarında dolabın yatağa bitişik olması ise kıyafet değişimi sırasında kolaylık sağlar. Çocuk yatak odası modellerinde ranza, dolap ve masa bir arada olduğu takdirde odanın daralması engellenir.

Erkek Çocuk Odası Modelleri

Erkek çocuk odası modelleri ile küçük beyler maceracı bir oyun alanına sahip olabilir. Gemili, arabalı çocuk odaları ya da farklı biçimlerde tasarlanan karyolalar, oynanan oyunlara dâhil edilebilir. Birbiriyle uyumlu renklere ve desenlere sahip olan erkek çocuk odası takımı mobilyaları, çocuk odalarını evin zevkle döşenmiş bir köşesi haline getirir. Süper kahramanların, hayvanların ya da doğanın kendine yer bulduğu erkek oda takımı çeşitleri, çocuğunuzun hayal gücünü zenginleştirir. Arabalı çocuk odasında hayali bir yarışın keyfi çıkarılabilir. Erkek çocuk oda takımının bulunduğu bir ortamda arkadaşlarını ağırlayan çocuğunuz, zamanın nasıl geçtiğini anlamaz.

Kız Çocuk Odası Modelleri

Çocuk mobilyalarında en canlı renkleri kız çocuklar için tasarlanan ürünlerde görmek mümkündür. Kız çocuk odası modellerinde ev şeklinde tasarlanan modeller ön plandadır. Kız oda takımında ev tasarımına, dolap ve diğer mobilyalar üzerinde yer alan desenler eşlik eder. Bulut, güneş, ay ve sevimli hayvan resimlerinin yer aldığı kız oda takımları ile zaman geçirmek, çocuğunuzun kendini ayrıcalıklı hissetmesini sağlar. Kız çocuk oda takımlarında pembe ve beyaz renkler sıklıkla kullanılır. Bu sayede prenseslere layık bir ortam yaratılır. Çocuğunuzun yaşına göre prenses genç odalarını da tercih edebilirsiniz. Kız çocuk genç odaları gerek tasarımı gerek ebatları sayesinde çocuğunuzun lise ve üniversite döneminde de kullanabileceği türdendir. 

Çocuk Odası Modellerinin Özellikleri

Çocuk odası mobilyalarında aynı anda pek çok özelliğe dikkat etmelisiniz. Öncelikle çocuk yatak takımı mobilyalarının üretiminde kullanılan malzeme ve boyaların kaliteli olması, insan sağlığı için olumsuz etkilere yol açmaması gerekir. Aynı zamanda çift ya da tek kişilik çocuk odasında yer alan her mobilyanın, güvenli bir kullanım olanağı sunacak şekilde monte edilmesi ve tüm parçaların sağlam olması son derece önemlidir. Çocuk odası mobilya modellerinde Evgör farkına ve kalitesine güvendiğiniz takdirde en sağlıklı seçimi yaparsınız. En güzel çocuk odası modelleri bir yandan evinizi güzelleştirirken bir yandan da gönül rahatlığıyla kullanım imkânı sunar.

Çocuk Odası Modellerinde Hangi Mobilyalar Vardır?

Kız ve erkek çocuk oda takımları genellikle karyola ve yataktan meydana gelir. Opsiyonel parçalarla takımları dilediğiniz gibi zenginleştirebilirsiniz. Özellikle iki kişilik çocuk odalarında kullanılan eşya sayısı daha fazla olacağı için komodin, şifonyer satın alınabilir. Evinize gelen konukları ağırlamak için erkek ve kız çocuk yatak odası takımına yavru yatak çeşitlerini de dâhil edebilirsiniz.

Çocuk Odası Takımlarının Üretiminde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Çocuk odası modelleri kız ve erkekler için en kaliteli malzemelerden ve güvenli boyalardan üretilmiştir. Ladin çam ağacı, MDF, yonga levha malzemeler ile üretilen ahşap kısımlar, uzun yıllar dayanıklılığını ve sağlamlığını korur. Çocuk yatak odası takımında kullanılan ipek mat lake boya gibi zararsız ürünler, sağlık için olumsuz bir etkiye sebep olmaz. Avrupa standartlarına uygun yapıda olan boyalar, renklerini de uzun süre muhafaza eder. Çocuk mobilya takımı çeşitlerinde kullanılan bağlantı malzemeleri sağlamlığın korunmasına yardımcı olur. Böylece Evgör erkek ve kız çocuk oda takımı çeşitleri ile içiniz her zaman rahat olur. 

Çocuk Odası Fiyatları

Evgör’ün bütçenize uygun fırsatları sayesinde çocuk odası fiyatlarında yüksek tutarlarla karşılaşmazsınız. Kaliteli ürünleri size uygun ödeme seçenekleri ile sunan Evgör hem çocuğunuzun hem de sizin memnun kalacağınız bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlar. Takımlara dâhil olmayan çocuk odaları mobilya fiyatlarının da bütçe dostu olması sayesinde opsiyonel ürünleri rahatlıkla satın alabilirsiniz. İki kardeş oda takımları fiyatlarından yararlanarak ranzalı ya da ayrı yataklı olacak şekilde dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Genç odaları ranzalı modeller, özellikle ortamın daralmaması için iyi bir seçim olabilir. Çocukların en çok ilgisini çeken arabalı çocuk odası fiyatları da son derece uygundur. Bu sayede hayalleri gerçeğe dönüştürmek için aradığınız her ürüne Evgör aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Siz de hemen siparişinizi verin ve çocuk oda takımları fiyatlarında sunulan indirimleri kaçırmayın.

devamını oku...
kapat...
çocuk odası takımları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.