sadsad x
asdasd

Dekoratif Ayna Çeşitleri

Ev dekorasyonlarında, vazgeçilmez dekoratif ürünlerin başında aynalar gelmektedir. Aynalar duvarlarda sergilediği şık görsel ile bulunduğu alanda farklı bir ambiyansı sunan ürünlerdir. Farklı pek çok şekille tasarlanan ayna modelleri, dekorasyonların en göz alıcı parçalarından biri olarak çeşitlilik gösermektedir. Kare, dikdörtgen, oval gibi pek çok dekoratif ayna modelleri, farklı görseli ve büyüklükleri ile odalarınızda, koridorlarda, evin pek çok farklı bölümlerinde şık görseller oluşturmaktadır. Yani özel olarak tasarlanmış olan dekoratif aynalar, şık bir görünüm elde edebileceğiniz, önemli tasarım eşyaların başında gelmektedir.

Aynaların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Aynalar, pek çok alanda kullanım imkânı olan eşyalardandır. Masa üzerinde, duvarda, askılı ya da yapışkanlı gibi pek çok seçenekle kullanıma sunulan ürünlerdir. Yatak odalarında, banyolarda, koridorlarda çok sık tercih edilen dekorasyon ayna seçenekleri en şık görselleri oluşturmaktadır. Özellikle duvar aynaları, hemen her alanda, evin her bölümünde ihtiyaç duyulan ve kullanılan ürünlerdir.

Odalarda kullanıma uygun ayna modelleri, salonlarda tercih edilen salon ayna modelleri, koridor duvarlarında tercih edilen koridor ayna modelleri, ev giriş kısmında, şık bir görünüm sağlayacağınız bu alanda şıklığı ve işlevselliği ile kullanabileceğiniz hol aynaları, giriş ayna modelleri çok sık tercih edilen eşyalardır. Aynalar, evin pek çok yerinde, özellikle dekorasyon anlamında oldukça işlevsel eşyalardır. Bunun dışında banyoların tamamlayıcı dekoratif ürünleri arasında yer alan banyo ayna modelleri de, önemli bir yere ve işleve sahiptir. Ev dekorasyonlarının olmazsa olmazı aynalar, Evgör Mobilyanın ev dekore ürünleri kategorisinde sergilediği duvar ayna modelleri, içerisinde pek ok farklı tasarımla karşılaşacağınız, oldukça şık bir koleksiyon olarak sizleri beklemektedir.

Dekoratif duvar aynası modelleri ile beraber, salon duvarlarına, şık koridorlara, antreye ayna modelleri sunan Evgör Mobilya, evin giriş kısımlarında ya da şık dizayn edilmiş salon duvarlarında kullanıma uygun avangard aynalar, klasik ayna tasarımları olmak üzere farklı tercihlerde bulunabileceğiniz tasarımları sizlerle buluşturmaktadır. Klasik tasarımlar içerisinde yer alan Lilyum klasik ayna, hem klasik çizgisi hem şık tasarımı ile dikkat çeken hem de ayna çerçeve modelleri ile ilgi gören Reip klasik ayna modelleri, oval ayna modelleri içerisinde oldukça önemli bir beğeni toplayan Vives klasik ayna modeli, bu kategoride en çok tercih edilen modellerdendir. Bu modeller, özel el işçiliği ile tasarlanmış ürünlerdir. Çerçeve tasarımı ile dikkat çeken bu modeller kadar ilgi gören, özel el işçiliğine karşı hayranlık duyacağınız bir diğer model de Reip klasik ayna modelidir. Bu modelde çerçeve tasarımının şık ve dikkat çekiciliği, el işçiliğinin mükemmel yansıması dikkat çekmektedir.

Ayna Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Aynalar; evde en şık görselleri oluşturabileceğiniz, dekoratif ürünlerin başında gelmektedir. Evinizde ya da size ait herhangi bir alanda kullanacağınız ürünleri seçerken nasıl titiz hareket ediyorsanız, ayna seçiminizde de dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle aynayı hangi amaçla kullanacağınız önemlidir. Dekoratif mi yoksa işlevsel mi? Boy aynası, makyaj aynası, dekoratif duvar aynası, duvar aynası gibi işlevine uygun modeller tercih etmelisiniz. Daha sonra elbette kullanım alanınıza dikkat etmeniz gerekir. Dar duvarlara sahip bir koridor ile geniş duvarlara sahip bir alanda farklı aynalar kullanmanız gerekecektir. Yine duvarın genişliği ile paralel olarak ve kullanacağınız alanın dekorasyonu da dar mı yoksa enli bir ayna mı seçeceğiniz konusunda belirleyici olacaktır.  Aynaların görsel tasarımları da elbette tercih sırasında kararlarınızı etkileyen unsurlardandır. Evgör Mobilya’da şık ve estetik tasarımı ile beğeni toplayan pek çok dekoratif ayna modelleri, tüm bu kriterleri sağlamakla beraber, birbirinden tarz ve tasarım aynaları sizlerle buluşturmaktadır.

Dekoratif Ayna Modelleri Nelerdir?

Evlerinizde şık, nostaljik, klasik çizgiler ya da ağır başlı bir görsel oluşturmak istiyorsanız, Evgör Mobilya’nın, birbirinden şık ve tarz tasarımları sergilediği ayna modelleri, bu aşamada ideal birer seçenek oluşturmaktadır. Dekor anlamında özel bir yere sahip olan ayna modelleri ise en çok tercih edilen dekoratif seçeneklerdendir. Cemre klasik dekoratif ayna, Dora dekoratif klasik ayna, papatya modeli, Itır klasik dekoratif ayna, şık ve ağırbaşlı tasarımı ile dikkat çeken Gazel dekoratif klasik ayna seçeneği, bu aşamada, evlerinizdeki dekorasyonda önemli bir görseli karşılayacaktır.

Dekoratif ayna kategorisinde, ağır ve şık bir hava sergilemesiyle dikkatleri üzerinde toplayan Cemre klasik dekoratif ayna, özel bir el işçiliği ile tasarlanmıştır. Oldukça şık ve eşsiz bir tasarımdır. Ayrıca, Gazel klasik dekoratif ayna, klasik çizgilerin hem sadelik hem şıklıkla harmanlandığı ürünlerdendir. Yüksekliği 190 cm, genişliği 49 cm olan bu modeli evinizin ister koridorunda, isterseniz hol aynaları kriteri ile değerlendirerek hollerde tercih edebilirsiniz. Yine klasik çizginin şık ve modern çizgilerle bir araya getirildiği Itır klasik dekoratif ayna modeli, yüksekliği ve genişliği ile şık duvarlara imza atarak, evlerinizde harika bir görsel algı oluşturmaktadır.

Evgör Mobilya, ayna tasarımları ile sadece dekoratif ürünler olarak değil, evlerinizde şık çizgiler oluşturmak ve işlevsel olarak kullanmak üzere de pek çok modelle sizlere seçenekler sunmaktadır. Örneğin Ralev Klasik ayna, 184 cm genişliği ile oldukça işlevsel bir ayna modelidir. Bu model de tıpkı Reip Klasik ayna modeli gibi özel bir el işçiliği ile tasarlanmıştır.

Dekoratif Ayna Fiyatları

Dekoratif aynalar, evlerin en şık alanlarını oluşturmakta önem taşıyan eşyalardandır. Bu sebeple seçimlerimizi gerçekleştirirken, tasarımlarını, malzeme kalitesini göz önünde bulundurmamız gerekmektedir. Ancak bir diğer husus ise bütçe değeridir. Evgör Mobilya’nın ayna modelleri, hem tasarım hem de kalite anlamında ilgi çekici nitelikte olurken, fiyat olarak da oldukça uygun bir değerle satışa sunulmaktadır. Üstelik yapılan fiyat indirimleri ile istediğiniz ayna modelini kampanya fiyatı ile temin edebilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
Dekoratif Aynalar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.