sadsad x
asdasd

Ev ve Ofis Aydınlatma Ürünleri

Aydınlatmalar, bulundukları atmosferi sadece aydınlatmakla kalmayan, aynı zamanda o ortamı olduğundan daha şık ve fark edilir kılan dekorasyon parçalarıdır. Şık bir salonu daha şık gösteren avizeler, koridorlarda, geçiş alanlarında farklı bir görsel şölen sergileyen aplikler gibi pek çok aydınlatma ürünleri, evlerinizde oluşturmak istediğiniz atmosferi sağlayan, farklılaştıran ve daha şık bir çizgiye taşıyan ürünlerdir. İşlevselliği ve şıklığı sebebiyle belki de en gerekli ürünlerden olan avizeler, abajurlar ve aplikler dekorasyon için gerekli olan ve hatta bulunduğu ortamı, mobilyaları dikkat çekici kılan ürünlerdendir. Evgör'ün aydınlatma kategorisinde yer alan koleksiyonu ise avize, aplik gibi aydınlatma ürünleri arayışında olanlara harika fırsatlar sunmaktadır.

Evgör Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Nelerdir?

Evgör'ün, dekoratif aynalar, mobilya tamamlayıcıları ve aydınlatmalar gibi pek çok dekorasyon ürünleri mevcuttur. Bunların en çok göze htap edeni ise şıklığı ile göz dolduran aydınlartma araçlarıdır. Evlerinizde, ofislerinizde kısacası yaşamınızı zevkle sürdürdüğünüz her yerde en çok tercih edilen avizeler ve aplikler de en şık aydınlatma araçlarındandır. Bulunduğu odada görsel algıya ilk hitap eden avizeler, sadece aydınlatma amacı ile görev yapmaz aksine dikkat çekici şıklığı ile diğer tüm eşyalarla bütünleşir ve onu dikkat çekici kılar. Aplikler ise dekoratif anlamda oldukça şık ürünlerdir.

Aplik, evlerde, estetiğin mühim olduğu otellerde, konut ve ofisler gibi bahçelerde aydınlatma ve aydınlatmayı destekleyen ürünlerdir. Duvara monte, şık ve dekoratif aydınlatma araçlarındandır. Evgör’ün aydınlatma kategorisinde yer alan birbirinden şık aplik ve aydınlatma ürünleri için kolesiyonu inceleyebilirsiniz. Ürünler tekli, ikili ve üçlü olarak satışa sunulan seçeneklerle mevcuttur.

Evgör'ün Aplik Modelleri Nelerdir?

Evgör'ün hem aplik kategorisinde yer alan hem de avize modeli ile dikkat çeken Bakes modeli sadeliği ve şıklığı ile duvarlarınıza hareket katacak ürünlerdendir. Hem zarif hem şık bir ürün olan bu model sadeliği ile hayranlık uyandıran bir tarza sahiptir. Tekli olarak satışa sunulmaktadır.

İkili aplik modellerinde ise Apse lüks aplik, Arte lüks aplik ve Afras lüks aplik modelleri, estetik zevke hitap eden, duvarlarınıza zarafeti ve asaleti ile hareket katan dekoratif aydınlatmalardandır. Bu parçalar ikili olarak satışa sunulmaktadır.

Lüks ve avize modeli ile de dikkat çeken bir diğer ürünse üçlü olarak satışa sunulan Karto lüks aplik modelidir. Kullanacağınız alana uyumlu tercih edebileceğiniz hem sade hem şık aplik modelleri için Evgör’ün koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Evgör'ün Avize Modelleri Nelerdir?

Avizeler bir odayı, salonu, mutfağı, koridoru, kısacası bulunduğu her ortamı, alışılmışın dışına taşıyan, şıklığı ile büyüleyici bir algı yaratan ürünlerdir. Odada bulunan eşyalara, tavanın ölçüsüne ve elbette zevkinize, tarzınıza göre tercih etmeniz gereken ürünlerdir. Klasik yani geleneksel olarak adlandırılan avize modelleri gibi değişen zevkler, dekoratif ürünler, mobilyalar ve tercih edilen renklerle beraber bazen daha lüks bir estetik ile bazense sadelikle üretilen ürünlerdir.

Evgör'ün aydınlatma kategorisinde yer alan avize modelleri, ikili, dörtlü, sekizli ve onlu ışıklandırmalar olarak farklı sayılar ve ebatlarda satışa sunulmaktadır. Bu kategoride yer alan, şıklığı ile göz kamaştıran Serasa serisi 8, 15 ve 60'lı olarak satışta yer almaktadır. Postra serisi 21x14, 24x14, 82x14 olarak, oldukça şık bir sunuma sahiptir. Kullanılacak olan mekân ile uyumlu olarak, tercihlerinizi zevkle belirlyebilirsiniz.

Zarafeti ile dikkat çeken Narbela serisi, sadeliği ile Arte serisi, şıklığı ile dikkat çeken Alraya serisi, klasik ve asil duruşu ile Dante serisi gibi ilginizi çekecek, şık ve zarif avize modelleri için Evgör'ün avize ve aplik serilerini inceleyebilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
ev ve ofis aydınlatmaları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.