sadsad x
asdasd

Gardırop ve Elbise Dolabı

Evdeki dağınıklığı toplamakta büyük rolü olan gardıroplar, evin en önemli tamamlayıcılarındandır. Eşyalarınıza zarar gelmeden, muhafaza edebilmek için mekanınıza uygun doğru ölçülerde bir gardırop evin olmaza olmazıdır. Bir eşya seçiminde ilk olarak rengi ve görüntüsü bizi etkiliyor olsa da dikkat edilmesi gereken çok fazla unsur vardır. Tercih edeceğiniz dolabın işlevselliği çok önemlidir. İlk olarak sahip olduğunuz eşyaları düşünmeli ve planlamalısınız. Eşya miktarına göre büyük bir dolap seçebileceğiniz gibi küçük bir dolap da işinize yarayabilir. Özellikle büyük alanlarda ve eşya miktarının fazla olduğu durumlarda çok kapılı bir ürüne yönlenmek doğru olacaktır. Kısıtlı alanlar için sürgülü dolap modelleri hayat kurtarıyorken aynalı dolap seçimi ile odanızı daha büyük ve ferah gösterebilirsiniz. Birbirinden farklı ve ergonomik tasarlanan modellerden birine sahip olmak için Evgör Mobilya ile tanışmanın tam zamanı!

Gardıropta Zengin Ürün Yelpazesi

Elbise dolabı, bir evde en çok yer kaplayan eşyalardan biridir. Dolayısı ile kullanım konforuna sahip olması ve çeşitli özelliklere sahip olması beklenir. Çok kapılı bir ürün seçmek hem düzen hem de kullanım açısından büyük rahatlık sağlar. Eşyalarınızı kategorilere ayırmakta zorlanmayacağınız 8 kapılı bir dolap, düzenli bir görünüm elde etmenizi sağlar. Gardırobun sahip olduğu fonksiyonları önemseyenler için aynalı çekmeceli bir tasarıma yönelmek nokta atışı olabilir. Özellikle odasında boy aynasına ihtiyaç duyanlar için aynalı dolap seçimi; bütçeyi sarsmayacak, yeni bir harcama yapmayı gerektirmeyecek kurtarıcı bir seçim olacaktır.

Bol çekmeceli ürünlere ihtiyacı olanlar için tasarlanan çekmeceli gardıroplar, çorap ve iç çamaşırı gibi küçük ve organizasyonu zor eşyalar için doğru bir muhafaza yöntemi olacaktır. Elbise dolabı modelleri içinden seçim yaparken bir diğer önemli kriter de renktir. Kendinize en uygun dolaba karar vermeden önce odanızdaki diğer mobilyalar ve alandaki hakim olan rengi göz ardı etmemelisiniz. Odanızda daha çok açık renklere ağırlık veriyorsanız beyaz bir dolap bütünlük sağlayacakken, ahşap bir dolap istediğiniz sıcaklığı ve samimiyeti yaratabilir. Evgör koleksiyonu içinden seçim yapacağınız şık bir dolap, odanızın bütün havasını değiştirecek.

Gardırop Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Gardırobunuza karar verirken şıklık ve konforu ön planda tutuyor olsanız da bazı ufak detayları da göz ardı etmemelisiniz. Seçtiğiniz dolap renginin temizlik konusunda işinizi zorlaştırmamasına özen göstermelisiniz. Beyaz giysi dolabı, diğer renklere göre temizliği daha kolay olan bir seçimdir. Siyah gibi koyu renkteki dolaplar ise üzerindeki lekeyi göstermediği için temizliği de kolay olacaktır. Renk dışında bir diğer önemli kriter de mekanın ölçülerine uygun ürün seçimidir.

Gardırobunuzu seçmeden önce konumlandıracağınız alanın ölçülerini doğru bir şekilde almalısınız. Kapının hangi yönde açıldığı, pencerenin yakınına konumlanacak ise açılmasını engellememesi, yatak ile dolap arasında mesafe olması gibi detaylar ölçüleri belirlemenizde oldukça önemlidir. Yaptığınız bu ön hazırlık sayesinde bir sorun yaşamadan yeni dolabınızı belirlediğiniz alana yerleştirebilirsiniz. Dolabın yerleştirileceği alana göre yapacağınız renk seçimleri hem odanızın daha ferah ve aydınlık olmasını hem de gelen doğal ışığın dengesinin bozulmamasını sağlar.

Şık ve sade bir görünüm yaratmak istiyorsanız alanınıza uygun açık renk dolaplar içinden bir seçim yapabileceğiniz gibi her zaman popülerliğini koruyan koyu renkler içinden seçim yaparak da şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Evgör koleksiyonu içindeki birbirinden konforlu ve şık modeller ilginize çekerken her bütçeye hitap eden elbise dolabı fiyatları, ne kadar doğru bir adreste olduğunuzu kanıtlar niteliktedir.

devamını oku...
kapat...
Klasik Gardırop
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.