sadsad x
asdasd

Genç Odası Takımı

Ev dekorasyonu yapmak yalnızca salon, mutfak ve oturma odalarını değiştirmekten ibaret değildir. Banyo ve yatak odası gibi alanların yanında çocuk odaları ve genç odaları da özenle dekore edilmelidir ki eviniz bütünlüklü bir estetiğe sahip olabilsin. Yaşam alanlarınıza sadece ortak kullanım alanlarını işlevsel ve estetik hale getirmek iyi bir ev dekorasyona imza atmanın anahtarı gibi görülmemeli, yatak odaları ve gençlerin özel alanları da bu dekorasyonu bütünleyecek şekilde tasarlanmalıdır. Bunun için ise genç odaları da doğru mobilya seçimi ile dizayn edilmelidir.

Gençlerin isteklerine uygun, yenilikçi ve göz alıcı genç odası takımı edinmek çocukların ev içerisinde kendilerini ve tarzlarını yansıtabilecekleri alanları yaratmak anlamına gelir. Genç takımları, kullananların içinde mutlu ve huzurlu hissedeceği alanlar oluşturmanın anahtarıdır. Bunun için çocuğunuzun kendi zevklerine en uygun genç odası takımları seçilmeli ve gencin zamanının büyük bir bölümünü geçireceği mekân genç odası mobilya ve takımlarına göre dizayn edilmelidir. Siz de evinizde çocuklarınızın içinde vakit geçirmekten mutluluk duyacağı modern genç odaları ile genç yatak odaları seçeneklerine Evgör’den göz atabilir, avantajlı fiyatlardan yararlanarak genç yatak odası takımı satın alabilirsiniz.

Genç Odası Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Her tür zevke hitap etmek üzere pek çok farklı tarzda üretilen genç oda takımları, gençlerin evde kaldıkları sürede daha keyifli ve verimli olmalarını sağlayan ürünlerdir. Yaşam alanının estetik ve işlevsel olmasının olumlu etkileri özellikle gençler üzerinde fark yaratmaktadır. Gençlerin ve çocukların ders çalışma, uyku, dinlenme ve hobilerini gerçekleştirme gibi ev içinde geçirilen zaman diliminin çoğunu ayırdıkları mekanlar olan genç odaları, yetişkinliğe ilk adımını atanların hayat motivasyonlarını da etkiler. Dolayısıyla çocuklarınız için edineceğiniz oda takımı, genç insanlar için sandığınızdan çok daha önemlidir. Bunun için gençlerin beklenti ve isteklerine göre genç takım odası dizayn etmek elzemdir.

Çocuklarınıza seçeceğiniz genç odalarında cinsiyet, yaş, odanın kaç kişi tarafından kullanılacağı ve mobilyaların renkleri kriter olarak alınmalıdır ki doğru tercih yapılabilsin. Her mobilya seçiminde olduğu gibi genç odası takımı tercih edilirken odanın büyüklüğü, mobilyaların rahatlığı, üretildiği malzemelerin kalitesi, kullanım kolaylığı ve sağlayacağı maksimum konfor ve işlevselliği de ön planda tutulmalıdır.

Cinsiyete Göre Genç Odası Takımı Seçimi

Genç odası modelleri arasında seçim yaparken ilk kriteriniz cinsiyet olmalıdır. Çünkü cinsiyete göre renklerin ve tasarımların değişeceği açıktır. Kız çocuk genç odaları daha hareketli mobilyalarla süslenirken, genç erkek yatak odası takımları ve mobilyaları mümkün olduğunca sade modelleri barındırır. Kızlar için seçilen mobilya ve oda takımları yuvarlak hatlı ve gösterişli iken genç odası takımı erkek modelleri daha sert ve köşeli seçimler olabilir. Renkler de ise beyaz genç odası ve gri genç odaları her iki cinse de hitap edebilir. Yine de beyaz genç odası takımı kız çocuklarının bir nebze fazla tercih ettiği ürünlerden oluşur. Siyah genç odası takımı çeşitlerinin ise erkekler arasında popüler olması daha akla yatkın görünmektedir.

Yaşa Uygun Genç Odaları

Genç mobilya ve yatak odası modellerinde en büyük ayrım noktalarından biri yaştır. Yaş kriteri mobilyaların boyutlarından renklerine, tarzlarından modellerine kadar her açıdan seçiminizi etkileyecektir. Mobilya ve yatak odası takımı belirlenirken yetişkinliğe yeni adım atmış olan gençlerin daha sade ve hareketsiz modellere yöneldiğini gözlemlemek zor değildir. Çocuk genç odası modelleri ise rengarenk ve canlıdır. Erkek genç odası modelleri ile genç kızlar için tasarlanmış odalar daha ağır renkleri ve çeşitleri barındırır. Çocuklar için dizayn edilen mobilyalar ise çizgi kahramanların motifleri ile süslenmiş, eğlenceli çeşitlerden oluşur. Kız çocukları yaşam alanlarında en çok prenses genç odaları istemektedir. Erkek çocuklarının favorisi ise arabalı genç odaları olmaktadır. Mobilyaların genç ve çocuk odalarındaki göze çarpan başka bir ayrımı ise belirli bir yaşın üzerindeki gençlerin ahşap genç odaları ile yaşam alanlarını dizayn etme çabasıdır. Bu ahşap görünümlü seçimler ile mdf genç odaları tercihi çocuğunuzun artık büyümekte olduğunun ve zevklerinin değiştiğinin göstergesidir.

Renklere Göre Genç Odası Modelleri

Genç odası modelleri karşılaştırıldığında göz önüne alınan ilk kriter cinsiyete ve zevklere göre yapılan kategorizasyon olacaktır. Bu doğrultuda kız genç odaları ile erkek genç odası takımları arasında büyük farklar olduğu ortaya çıkar. Genç odaları kız çocukları için pembe, kırmızı ve turuncu gibi canlı renkler kullanılarak tasarlanır. Genç erkek oda takımı çeşitlerinde ise siyah, lacivert ve mavi gibi ağır renkler seçilir. Yeşil, beyaz ve sarı ise her iki cinsin de tercih edebileceği renklerdir. Renk kriterinden ilerlediğinde mor genç odaları daha çok kızlar tarafından tercih edilirken, gri genç odası takımı modellerinin genç erkeklerin favorisi olduğu görülecektir.

En Kullanışlı Genç Odaları

Genç odası seçimini belirleyen unsurlardan bir diğeri de odanın kaç kişi tarafından kullanılacağı ile ilgilidir. Tek kişilik genç odası seçimi yapmak daha kolayken, 2 kişilik genç odası takımı tercihinde odanın büyüklüğü ve gençlerin zevkinin farklılaşması etkenleri devreye girer. Genç odası takımı 2 kişilik alınacaksa odanın daha kullanışlı hale getirilmesi şarttır. Bu noktada en iyi çözüm 2 kişilik genç odaları için ranzalı genç odası takımları arasından seçim yapmak ya da bazalı genç odası takımları kullanmaktır. Ranzalı genç odaları ile yerden tasarruf ederek odanın büyüklüğünden bir şey kaybetmemesini sağlamak mümkündür. Oldukça işlevsel ürünler olan bazalı genç odası takımları ise eşyaların toplanmasını sağladığı için odaya fazladan bir dolap koymanızın önüne geçer. Çift kişilik genç odaları için seçimi yapmak estetik açıdan da zorlayıcı olabilir. Bu noktada gençlerin zevklerinin birbirini bütünlemesi avantajınızdır. Bu nedenle iki kişilik genç odaları çoğunlukla ranzalı genç odası modelleri, ikiz genç odaları, iki yataklı genç odaları ve ikili genç odası takımları ile dizayn edilir. Siz de kullanışlı ve evinize en uygun genç odaları ile iki kişilik genç odası takımı modellerini Evgör’den edinebilirsiniz.

Evgör Mobilya'nın Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Mobilya sektöründe uluslararası bir yere sahip olan Evgör, tüm diğer mobilyalarıyla birlikte tarz genç odaları ile de dünya çapında adından söz ettirmeyi başaran bir marka. Yüksek kaliteli malzemelerden üretim yapan Evgör, genç odası fiyatları ile de avantaj sağılıyor. Kız ve erkek çocukları ile gençler için Evgör tarafından tasarlanan uygun fiyatlı genç odası takımları arasında istediğiniz tarz ve stilde ürünler bulmanız mümkün. Erkek çocukların favorisi olan uzay motifleri ve basketbol ile futbol topu figürlü genç oda takımları Evgör Mobilya’da sizleri bekliyor. Kız çocukları için ise pastel renkler ile işlemeli modellerin yanında kalp motifleri ve sevimli desenlerle süslenmiş kız çocuk genç odaları mevcut. Yetişkinliğe yeni adım atan gençler için daha sade modellerin yer aldığı Evgör’ün genç odası koleksiyonunda ahşap çeşitler de bulunuyor.

Gençlerin ve çocukların en çok zaman geçirdikleri mekanlarına estetik, rahatlık ve konfor getirmeye amaçlayan Evgör, en çok tercih edilen ürünleri en uygun fiyatlar ile beğeninize sunuyor. Gençlerin çok seveceği renk ve modellerdeki genç odası mobilya ve takımları cebinizi yakmıyor. Kaliteyi en ucuz genç odası fiyatları ile sizlere sunan Evgör’ün geniş yelpazeli genç odası modelleri arasından seçiminizi yapabilir, genç odaları kampanyaları ile hemen tanışabilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
  Genç Odası Takımları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.