sadsad x
asdasd

Cafe ve Restoran Mobilyaları

Eğer cafe ya da restoran sahibi bir işletmeciyseniz ve işletmenizde önemli bir yere sahip olan, restoran masa sandalye takımı konusunda titiz davrananlardansanız, Evgör'ün, cafe masa sandalye takımı, restoran mobilyaları ve cafe mobilyası koleksiyonları, arayışlarınız için harika seçenekler oluşturacaktır. Birbirinden şık ve tarz bu koleksiyonlarla işletmelerinizde göz kamaştıran ambiyanslar oluşturabilirsiniz.

Cafe ve Restoran Arasındaki Fark Nedir?

Cafe, lokanta, restoran gibi yerler, müşteri odaklı hizmet veren, bazı farklılıklar ile birbirinden ayrılan özelliklere sahip mekânlardır. Günümüz koşullarında bu farklılıklar çok daha azalmış olsa da birbirinin aynı olmayan işletmelerdir. Peki, cafe ve restoranlar arasındaki fark nedir?

Cafeler, daha güncel bir ambiyansa sahip, kahve çeşitleri ağırlıklı olmak üzere yemek ve tatlı sunumu yapılan mekânlardır. Cafeler, daha sıradan bir atmosfere sahiptir.

Restoranlar ise daha çok müşteri siparişi üzerine yemek hazırlayan, hazırlanan yemekleri en şık tasarımla sunan ve çok daha şık bir ortama sahip işletmelerdir. Restoranlarda, cafelerden farklı olarak, çeşitliliği fazla olan yemeklerin, çok daha şık sunumları yapılmaktadır. Sunulan yiyecekler ve içecekler, bu yiyecek ve içeceklerin sunum şekilleri gibi cafe masa sandalyeleri de restoran masa sandalyeleri tarzından farklıdır.

Evgör, farklı mekânlara ait en şık ve en tarz masa ve sandalye seçeneklerini, birinci sınıf malzemeler kullanarak beğenilerinize ve tercihlerinize sunmaktadır.

Evgör Cafe ve Restoran Mobilya Ürünleri Nelerdir?

Evgör'ün tasarımcılarının sizler için hazırladığı cafe koltuk takımı, cafe oturma grupları gibi cafe mobilyaları ve restoran masa sandalye çeşitleri, işletmelerinizde en şık ve en tarz tasarımları tercih edebilme fırsatını sunuyor.

Şık ve ağır havası ile Sargın cafe ve restoran mobilyası ve Romanse cafe ve restoran mobilyası ile zarif bir şıklığı sergileme fırsatını elde etmektesiniz. Zeltas cafe ve restoran mobilyası, Olento takımı, Roltes modelleri gibi koltuk tipi sandalyeleri ile rahatlığı bir kat daha arttıran mobilyaları, Evgör, işletmelerinin ihtiyaç duyduğu, oluşturabileceğiniz muhteşem ambiyansı yakalamakta oldukça doğru seçimler olacaktır. Cafe ve restoran mobilya kategorisinde yer alan bu hem şık hem özel tasarımlar gibi Darke, Paltes, Mantes, Froza gibi bambaşka tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Birinci sınıf malzemelerle, oluşturmak istediğiniz havaya uygun, dilediğiniz ve beklentilerinize yönelik tasarımları, Evgör ile çok daha tarz bir çizgide elde edebilirsiniz.

Restoran ve Cafe Masa Sandalye Fiyatları Nedir?

Evgör ile restoran, cafe masa sandalye tasarımları, birbirinden şık ve tarz seçeneklerle hizmetinize sunulurken, bütçenizi de zorlamadan tercih edebileceğiniz fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile büyük bir destek sağlamaktadır. Tek olarak restoran sandalye fiyatları, takım halinde restoran masa sandalye fiyatları ile Evgör, ekonomik anlamda oldukça cazip fiyatlar sunmaktadır. En tarz cafe masa sandalye seçeneklerine en ekonomik fiyatlarla Evgör’de sahip olma şansını kaçırmadan ürünleri inceleyebilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
cafe mobilyaları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.