sadsad x
asdasd

Köşe Takımı

Son yılların en çok tercih edilen mobilyalarından biri olan köşe takımları hem ergonomik hem de oldukça şık tasarımları ile göz dolduruyor. Birbirinden farklı modüler parçalar ile, konfor anlamında oldukça rahatlık sağlayan köşe takımları, son moda mobilya trendlerine uygun şekilde üretiliyor. L koltuk olarak da karşımıza çıkan köşe takımları, son yıllarda oldukça fonksiyonel ve şık olması ile birlikte en çok tercih edilenler listesinin başında geliyor. Tüm bu sebeplerden ötürü kişiler, oturma alanlarına en çok köşe takımlarını tercih ediyor.

Köşe Takımı Modelleri

Köşe Koltuk Takımı Renkleri ve Kumaşları

Köşe koltuk takımlarında mutlaka kumaş seçimine özen gösterilmelidir. Seçeneceğiniz köşe takımının düz bir kumaştan mı yoksa renkli bir kumaştan mı olacağına karar vermelisiniz. Önceden vereceğiniz karar sayesinde sonradan pişman olmazsınız.

L köşe takımları, birçok seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır. Son zamanların en çok tercih edilen renkleri arasında ise; beyaz, gri, krem, antrasit ve lacivert başta olmak üzere birçok renk çeşidi bulunuyor. Bu köşe takımlarına uygun renkte kırlentler eşlik ediyor. Koltuk seçiminize karar verdikten sonra sıra kırlent seçiminize geliyor. Seçeceğiniz köşe takımına uygun kırlentler ile oturma odanız şenlenecek. Son zamanlarda L köşe takımlarında kadife, şönil, nubuk tarzında kumaşlar tercih ediliyor. Kumaşların leke tutmaması ise oldukça önem arz ediyor. Kolay silinebilen kumaşlar ile köşe takımlarınızın yıpranmasını engelleyecek ve uzun yıllar kullanabileceksiniz.

Köşe Koltuk Takımı Fiyatları

Mobilya denildiğinde mutlaka özen gösterilmesi gereken nokta; o mobilyanın en yüksek kalitede üretilmiş olmasıdır. Köşe koltuk takım fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında, kullanılan malzemenin kalitesi geliyor. Eğer mobilyanın üretimi sırasında kalitesiz ve sağlığa zararlı maddeler kullanıldıysa, bu mobilyalar kısa süre sonra bozulmalara uğrayabilmektedir. Kalitesiz bir ürünün kullanımı ne yazık ki oldukça kısa oluyor. Daha ucuz bir köşe takımı almak isterken, dikkat edin ve büyük hatalara düşmeyin. Ucuz diye aldığınız köşe takımları kısa süre sonra sizi terk edebilir. Kalite standartlarında üretilen L koltuk fiyatları, sunulan sayısız seçenek sayesinde her bütçeye uygun olarak üretiliyor. İyi bir araştırma sonucunda hem uzun ömürlü hem de uygun fiyatlı pek çok modele ulaşabilirsiniz. Sayısız seçeneği, yüksek kalite standartlarına uygun üretimi ve içerisinde sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmaması ile Evgör, köşe takımı seçiminde sizlere yardımcı oluyor.

Evgor.com.tr’de Tek Tık ile Köşe Takımı Almak Çok Kolay!

Kalite standartlarına uygun, sonsuz seçenekleri ile istediğiniz köşe takımlarına Evgor.com.tr üzerinden tek tık ile ulaşabilirsiniz! Modadan geri kalmayın, Evgor.com.tr ile evinize hakkı olan şıklığı verin!

devamını oku...
kapat...

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.