sadsad x
asdasd

Lake TV Ünitesi

Lak diye bilinen, renkli, parlak ve saydam olmayan bir çeşit vernik ile kaplanan ve genellikle ahşap zeminler üzerine uygulanan lake kaplama eşyalar arasında yer alan lake mobilyalar evlere canlılık getirdiler. Lake TV ünitesi ise bu mobilyalar arasında işlevselliği ile öne çıktı. Salonlara hem klasik bir konsol, hem de modern çizgili bir büfe havası verdi.

TV üniteleri, tercihe ve tarza uygun olarak dizayn edilen evlerde, dekorasyonda önemli bir yere sahip olan, televizyonun bulunduğu ortamların daha derli toplu olmasında önemli rol alan mobilyalardır. Ahşap görünümlü TV üniteleri, metal-ahşap kombinasyonu ile üretilmiş TV üniteleri ya da lake TV üniteleri gibi çeşitli seçeneklerle kullanıcılara sunulan bu mobilyalar, evinizde kendi tarzınıza göre tercih edebileceğiniz, ev ortamını farklı bir ambiyansa bürüyen mobilyalardır.

Özellikle lake mobilyaların, kendiliğinden şık ve parlak duruşu sayesinde, bir TV ünitesinde aradığınız şıklığı evlerinizde yansıtma imkanı bulacağını, abartıdan uzak tasarımları ile Evgör Mobilya'nın lake TV ünitesi modelleri tercihlerinizde belirleyici seçenekler sunmaktadır.

Lake Nedir, Mobilyalarda Tercih Edilme Sebepleri Nelerdir?

Lake, ahşap ya da laminant yüzeylere uygulanan bir çeşit vernik özelliği taşıyan, kullanıldığı alanda parlaklık ve kendiliğinden şık bir görsel sergileyen malzemelerdir. Parlak olma özelliği, renkli ya da renksiz her zeminde uygulanabilirliği ve pürüzsüz yüzeyi sebebiyle özellikle mobilyalarda kullanımı yaygın olan malzemelerdir. Lakenin kolay temizlenebilir oluşu, su ve buhardan etkilenmeyişi mobilyalar üzerinde uygulanma sebeplerindendir. Dolayısıyla,  evde ya da ofiste kullanılan pek çok lake ile tasarlanmış mobilya ve eşyalar, zemin ve dolaplarda kullanımının kolaylığı ve konforu açısından sıklıkla tercih edilen eşyalardır. Lake mobilyaların daha kolay temizlenebiliyor oluşu da kullanım açısından ayrı bir konforu beraberinde getirmektedir. Ayrıca lake mobilyalarda renk sınırının olmayışı, odalarınızda ya da farklı mekanlarda kullanacağınız mobilyaların, kendi renk zevkinize göre bir seçim yapmanıza da olanak sağlamaktadır.

Özelikle mdf üzerinde tam bir bütünlük sağlıyor oluşu sebebiyle Evgör Mobilya, pek çok üründe lake malzeme kullanarak, sizleri şık, konforlu ve tarz tasarımlarla buluşturmaktadır. Mobilyalar içerisinde neredeyse en çok ilgi gören lake TV ünitesi, bulunduğu mekanda canlılık ve parlaklığın, ışıltının hakimiyetini sağlarken, modern bir hava sergilemektedir. TV ünitesi ya da lake duvar ünitesi gibi lake TV sehpaları da Evgör'ün kalite ve tarz tasarımları ile sizlere sunulmaktadır.

Lake TV Ünitesi Seçenekleri ile Daha Şık ve Tarz Ortamlar Oluşturun

Ahşap TV ünitelerinin sıcak ve oturaklı duruşu gibi lake TV ünitelerinin kendine has ve şık duruşu, harika tasarımlarla birleştiğinde kaçınılmaz tercihleriniz arasında yerini almaktadır. Lake TV sehpası ya da lake TV ünitesi gibi ev dekorasyonunda kullanılan mobilyalarda, gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz, kalitenin adresi
Evgör Mobilya, farklı tasarımları ile salonlarınıza, evlerinize şıklık katacak harika parçalar sunmaktadır. Mazona lüks TV ünitesinde kullanılan lake ve Gold rengin ışıltılı tasarımı ile evlerinize getireceği tarz tartışmasız bir tercih oluştururken, iki yan kısımda bulunan rafları dekoratif sunumlarınız için gayet kullanışlı bir yapı sergilemektedir. Monteral gold TV ünitesi ile sade fakat şık bir görselle beğenilerinize sunulurken bu özel tasarım, gold rengi ayaklar ve dolap kapakları üzerindeki işçiliği ile birleştiğinde zevkinize uygun, farklı bir tercih oluşturacaktır.

Lake Mobilyalarda Renk Seçeneği Nelerdir?

Lake mobilyalar, bilinenin aksine sadece beyaz ya da siyah renklerle üretilmez. Lake mobilyalar oldukça geniş renk yelpazesine sahip ürünler olarak mobilya sektöründe sıklıkla kullanılan malzemelerdir. Siyah, beyaz ve daha pek çok rengin özgür kullanım alanı sayesinde farklı renklerle buluşma imkanı sunan Evgör Mobilya, birbirinden zevkli çizgilere sahip, tasarım harikası ürünleri sizlere sunarken farklı renk seçenekleri ile evlerinizde farklı bir atmosfer oluşturmanıza destek olacaktır. Lake mobilyaları üzerinde, farklı renkleri deneyimleme imkanı sunan Evgör ile TV ünitelerinde kendi ahenginizi yansıtabilirsiniz.

Evgör Mobilya’nın Lake TV Ünitesi Modelleri

Evgör Mobilya; Nova, Montreal, Ballera Mazona TV üniteleri gibi pek çok seçeneği bulma imkanı sunmaktadır. Ballera siyah lake TV ünitesi ile siyahın asaletini yakalarken, Montreal lüks model gri lake TV sehpası ile cool bir havayı evlerinize taşıyor.

Şık ve kullanışlı tasarımlarla farklı tarzlar sergileyebileceğiniz lake TV ünitelerinde iki ayrı rengin harmanlanmasıyla, odalarınızda renklerin birbiriyle uyumunu yansıtacak mobilyalara sahip olacaksınız. Nova lüks beyaz lake TV ünitesi, şıklığı ile gözlerinizi kamaştırırken, yapımında kullanılan yonga ve mdf malzemeler sayesinde sağlam bir mobilyayı tercih etmiş olacaksınız.

Kullanım alanlarının darlığı, duvar ya da yapı aksaklıkları sebebiyle tv ünitelerini kullanamadığınız ortamlarda tercih edebileceğiniz lake TV sehpası modelleri ile yine şık bir tasarımla buluşacağınız tv sehpalarını, Evgör kalitesi ve güvencesi ile temin edebilirsiniz.

Ürünlerin yapımında kullanılan malzemelerin, sağlığa yönelik tehdit oluşturmayan malzemeler oluşu, farklı renk tercihlerinde bulunabileceğiniz ürün çeşitliliği ve şık tasarımları ile Evgör, evlerinizde en şık lake TV üniteleri ve renk sınırı olmaksızın siyah ya da beyaz lake TV sehpası tasarımları ile evlerinizde daha mutlu ve kaliteli zamanlara kavuşma imkânı sunacaktır. Lake TV sehpalarında dilerseniz raflı dilerseniz kapaklı dolap tercihlerinde bulunabilir, kullanım amacınıza göre farklı tarzlar tercih edebilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
Lake TV Üniteleri, Lake TV Ünitesi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.