sadsad x
asdasd

Lüks Köşe Koltuk Takımı

Yerden tasarruf sağlayan, kullanışlı ve konforlu köşe koltuklar, son zamanların en popüler koltuk modellerinden biri. Özellikle küçük odalarda tercih edilen köşe koltuklar, şık görünüşü ve ortama kattığı samimi hava sebebiyle büyük odalarda da sevilen bir model. En şık ve en lüks köşe takımı modelleri ise lüks mobilyanın değişmez adresi Evgör Mobilya'da.

Lüks Köşe Takımı Modelleri

Odanızın döşemesinde lüks parçalar tercih etmişseniz ve bu lüks ortamı bir de köşe koltuk ile taçlandırmak isterseniz, her detayıyla size kendinizi özel hissettirecek lüks köşe koltuk modellerimize kesinlikle göz atmalısınız.

Köşe koltuk modelleri, aynı zamanda L koltuk olarak geçer ancak özel tasarımlarımızla sadece L şeklinde köşeye yerleşen değil, yay şeklinde köşeyi kaplayan koltuk modelleriyle farklı seçenekler de ortaya koyduk. Paradise Köşe Takımı ve Roses Metal Köşe Takımı tam da söylediğimiz gibi köşeye yay gibi oturan modellerden. Köşe koltuğun kullanışlı, samimi yapısını seviyor ancak sert hatlardan ziyade yumuşak geçişleri seviyorsanız bu modellere muhakkak göz atmalısınız.

Hem şık hem kullanışlı hem de fonksiyonel lüks L koltuk takımı mümkün olabilir mi? Özel tasarımlarımızla elbette mümkün! Cavalles Metal Köşe Takımı, chester modelli bir köşe koltuk. Lüks detayları ve dinamik çizgileriyle göze hitap etmesinin yanı sıra, aynı zamanda köşe kısmında bulunan sehpa/puf detayıyla hoş bir işlevselliğe sahip. Perlo Mekanizmalı Köşe Takımı ise sırt kısmını geriye alabildiğiniz bir mekanizmaya sahip. Böylece oturma alanını genişletebilir, hatta uzanma koltuğu olarak kullanabilirsiniz.

Lüks Köşe Takımı Fiyatları

Köşe takımlarında belirlenen fiyat genel olarak sadece köşe koltuğun fiyatıdır. Ancak oturma alanındaki uyumlu parçaları artırmak isteyenler için Evgör Mobilya olarak, koleksiyonumuza tıpkı en lüks köşe takımları gibi lüks, gösterişli ve şık parçalar ekledik. Köşe takımlarımıza lüks TV ünitesi, berjer, orta sehpa gibi parçalar opsiyonel olarak eklenebiliyor. Odasına çabasız bir uyum katmak isteyenler için biçilmiş kaftan olan bu parçalar da özel tasarımlarıyla göz dolduruyor. Koltukların tasarımına uygun olarak ürettiğimiz bu detay parçaları da çok seveceğinize eminiz!

Lüks L koltuk fiyatlandırmaları da koltuk ve yanına eklenen parçalara göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda kullanılan detaylar, özel tasarımlar ve döşeme kalitesi de fiyat üzerinde etkili olmaktadır.

devamını oku...
kapat...
Lüks Köşe Takımları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.