sadsad x
asdasd

Markiz

Hem modern hem de klasik tarzı ortaya çıkarabilecek özellikteki markiz koltuklar, dekorasyonunuzun önemli bir parçası olabilir. Klasik çizgilere modern dokunuşlar ekleyen tasarımcılar, istenilen ebat ve renkte markiz puf modelleri üretebilir. Sandıklı tasarımlarıyla da de ilgi çeken koltuk, çeşitli renk ve desenlerle kullanıcı ile buluşuyor.

Markiz koltukları diğer koltuklardan tek kişilik bir koltuğa göre geniş, 2 kişilik bir koltuğa göre ise dar olması ayırır. Her geçen gün değişen dekorasyon trendleri, model ve tasarımları da etkiliyor. Modern çizgilere sahip olan modellerde, koltuğun yan taraflarında kollar varken bazıları ise bank görünümündedir.

Her ikisinin de kullanım alanı farklı olabilir. Yemek masalarında alışılagelmiş görüntüden sıkılanlar bank formundaki tasarımları tercih ederek, iki kişilik oturma yeri oluşturuyor. Sadece salonlarda değil yatak odalarında da sık rastladığımız markiz koltuk, yatak ayak ucuna ya da makyaj masasının önüne dekorasyonun önemli bir parçası olarak yerleştiriliyor.

Markiz koltuğun iskelet yapısı genellikle masif ya da benzeri ahşap malzemelerden oluşturuluyor. Oturma kısmı ise keten, şönil, nubuk gibi çeşitli kumaşlarla ya da deri ile kaplanır. Evgör kalitesiyle beğenilerinize sunulan koltuklarla buluşmanın tam zamanı!

devamını oku...
kapat...
Pembe Klasik Markiz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.