sadsad x
asdasd

Mobilya Fikirleri

Özellikle kışın son günlerinden ve baharın başlamak üzere olduğu dönemlerden itibaren bir yenilenme hissi ile mekanlarımızın doğanın yeniden canlanmasına ayak uydurmasını isteriz. Bu canlanma hissini evlerimizin tüm alanlarında olduğu gibi mutfaklarımıza da yansıtmayı arzularız. Yazın sembolü güneşin mutfaklara doğması ve mutfakta daha doğal bir hava yakalanması için önerilerimizi okuyabilirsiniz.

Son yıllarda adını sıklıkla duyduğumuz Montessori mobilyalar çocuk odalarının dekorasyonu için ideal ürünler olarak biliniyor. Pedagojik bir yöntemden beslenen Montessori dekorasyon çocukların sağlıklı kişilik gelişimleri ile öğrenme yetilerini geliştirir. Çocuklar Montessori mobilyalarla kendilerini özgür ve bağımsız hissederler.

Salon ve oturma odalarının en kullanışlı mobilyalarından biri orta sehpalardır. Orta sehpaların işlevli birer mobilya olmalarının yanında dekoratif özellikleri de bulunmaktadır. Mekanlara şıklık ve estetik katan bu parçaların dekorasyonu için ise ayrı bir özen gösterilmesi daha güzel bir salon ya da oturma odası yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Yemek odası takımlarınız ne kadar şık ne kadar gösterişli olsa da tamamlayıcı ürünlere ihtiyaç vardır. Yemek odalarınızda aynalar ve konsollar ile dresuarlar başta olmak üzere aydınlatmalar, saatler, raflar, çerçeveler ve tablolar gibi duvar aksesuarlarının yanında perde ve halılar kullanarak dekorasyonunuzun bütünlüklü bir havaya kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Özenle dekore edilen çocuk odalarında hiçbir noktayı eksik etmemek ve çocuklara uygun mobilya ve dekorasyon tercihleri yapmak için anne ve babalar zaman zaman bir rehbere ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu doğrultuda önerilerimiz çocuğunuzun zevklerine göre döşediğiniz odanın işlevsel ve konforlu mobilyalarla döşenmesi, odada geniş bir alan yaratılması ve tüm ürünlerin doğal malzemelerden seçilmesi olacak.

Ev dekorasyonunda asaletin simgesi olan Chester koltuklar, göz dolduran modelleri ile her dönem moda olma özelliğini koruyan mobilyalardır. Modern ile lüksün birleştiği bu koltuk takımlarını alırken tarzınıza uygunluğunun yanında kumaşına, işçiliğine, süngerinin kalitesine ve koltuğun rengine dikkat etmeyi atlamayın.

Dünya evine girerek yeni bir ev dekore etme amacını güden gelinler, mobilyalarının hem tarzlarını ve kişiliklerini yansıtmasını hem de konuklarının beğenisini almasını arzu ederler. Bu arzu doğrultusunda yeni gelinler için en önemli nokta evlerin konuk ağırlanan alanları olan solanların estetiği oluyor. Ayrıca ihtiyaçlara göre bir salon dekorasyonu yapılmak da yeni bir ev kuracak olanların atlamaması gereken detaylar arasında yerini alıyor.

Evlerin en özel alanları olan yatak odaları, hem yorgunluğumuzu atıp dinlendiğimiz hem de huzur bulduğumuz mekanlardır. Dolayısıyla yatak odası dekorasyonunda evin diğer odalarından daha çok konfor aradığımız yadsınamaz bir gerçek. Konfor arayışının yanında ihtişamı ile de ruhumuzu okşayan ve kalitesi sayesinde vazgeçemeyeceğiniz 10 yatak odası takımını sizlere öneriyoruz.

Evlerimizi dekore ederken öncelikli olan kriter dekore edilecek alanın ölçülerine göre ürün seçmektir. İkinci olarak dikkat edilmesi gereken ise tarzı belirlemektir. Renk seçimi de dekorasyonun bir diğer önemli unsurudur. Evlerimizdeki her oda ve her alan için farklı renk seçimleri yapmak doğru bir dekorasyon gerçekleştirmek için anahtar rolü oynar.

Mutfaklar, her gün en sık kullanılan alanlar olarak evlerin dekorasyonu işlevsel olması gereken mekanlarındandır. Küçük mutfaklarda ise depolama ve çalışma alanları yaratmak ve yemek yiyecek bir masa ile sandalyeleri de buraya yerleştirmek dekorasyonda bazı pratik yöntemlerin kullanılmasını gerektirir. Dar mutfakları daha işlevsel hale getirmek için önereceğimiz 7 dekorasyon fikrini deneyebilirsiniz.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.