sadsad x
asdasd

Modern Tv Ünitesi

Artan mobilya çeşitliliğiyle artık mobilyalar iki çeşide ayrılıyor: Avangarde ve modern mobilyalar. Avangarde mobilyalar; oymalı, varaklı, bol ışıltılı modellerden oluşurken, modern mobilyalarda daha sade modeller ön plana çıkmaktadır. Modern çizgiler, daha sade desenlerle harmanlanan modeller, özellikle gençlerin ve genç yetişkinlerin gözdesi olmaktadır. Yaşam alanlarımızda ön plana çıkan modern TV ünitesi modelleri de modern mobilyalarla döşenmiş bir salonu tamamlamak için doğru tercih olacaktır.

Modern TV ünitesi modelleri, avangarde modellere göre ne kadar sade görünse de şıklıktan taviz verdiği anlamına gelmiyor. Oturma alanınızın şıklık seviyesini artıracak, modern dekorasyonunuzu tamamlayacak modern şık TV üniteleri için Evgör Mobilya doğru adres! Zengin çeşitliliğimizle her zevke ve her eve hitap etmeyi amaçladık.

Modern Salonların Tamamlayıcısı: Modern TV Sehpası Modelleri

Modern döşenmiş yaşam alanlarınız için uygun TV sehpası modelleri Evgör Mobilya'da mevcut. Her renge uyum sağlayacak, zamansız ve şık duruşuyla bulunduğu alana şık bir görünüm kazandıran ahşap modern TV ünitesi tercih edebileceğiniz gibi, yine her renge uyumlu beyaz modern TV ünitesi tercih edebilirsiniz.

Küçük odalarınıza boyut kazandıracak aynı televizyon ünitesi modelleri de en modern dokunuşlarla sizlerle beraber. Küçük bir odanız varsa koyu renklerden kaçınmanızı, daha açık renklere yönelmenizi öneririz. Açık renkler ışığı yansıtarak daha geniş ve ferahbir alan sunar. Bej, ekru ya da beyaz modern tv ünitesi modelleri de küçük odalar için ferah bir seçim olacaktır.

Televizyonunuzu duvara sabitlemeyi tercih edebileceğiniz gibi sehpanın üzerinde kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde geniş odalarınız için rafları, dolapları daha fazla olan modeller tercih edebileceğiniz gibi; küçük bir odanız varsa ya da depolama alanına çok da ihtiyacınız yoksa dolapsız ya da daha az dolaplı modern TV konsol modelleri tercih edebilirsiniz. Televizyon ünitenizi ve televizyonunuzu kullanmak için tercihiniz ne olursa olsun, sizler için çözümümüz mevcut.

TV ünitesi modellerine göz atmaya başlamadan önce televizyonunuzun ölçüsünü ve üniteyi koyacağınız alanın ölçüsünü almayı unutmayın. Seçiminizi bu ölçülere göre yapmanız hem dekoratif anlamda hoş duracak, hem alanınızı daraltmayacak hem de televizyon keyfi yaparken gözünüzü yormayacaktır.

Kitaplıklı Modern Televizyon Ünitesi Modelleri

Kitaplar, bilgi hazinesi olmanın yanısıra aynı zamanda iyi bir dekoratif üründür. Kalabalık bir kitaplık görüntüsü ortama sıcak ve samimi bir hava katar. Bu sebeple kapaklı kitap dekorları son zamanlarda ön plana çıkan dekoratif ürünlerden olmuştur. Ancak tabi ki gerçek kitapların zengin görüntüsünü pek çok kişi tercih edecektir.

Sizler de kitaplarınıza dekorasyonunuzda yer vermeyi seviyorsanız, kitaplarınızı artık dolapların içinde saklamak zorunda değilsiniz. Öte yandan kitaplarınız için ayrı bir yer ayırmak zorunda da değilsiniz. Çünkü kitaplıklı modern TV tasarım üniteleri ile hem televizyonunuz hem de kitaplarınız için işlevsel ve dekoratif bir çözüm bulmuş olacaksınız.

Televizyonunuzu yerleştirdiğiniz sehpanın iki yanında ya da tek yanında bulunan kitaplık kısmına kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz gibi dekoratif objelerinizi de yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz dekoratif objelerinizi ve kitaplarınızı bir arada kullanarak televizyon ünitenizin dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.

Raflı Modern Televizyon Ünitesi Modelleri

Raflı televizyon üniteleri de, modern TV ünitesi tasarımları içerisinde popüler bir modeldir. Kitaplık modelinden farklı olarak raflar genelde duvara çakılır ve iki yanı boş bırakılır. Ancak üst modüle dahil olan raf modelleri de vardır.

Raflı TV üniteleri özellikle dekoratif objelerin sergilenmesi için tercih edilmektedir. Çerçeveleriniz, biblolarınız ve çiçekleriniz için yer aramanıza gerek kalmadı. Artık bunları da rahatlıkla salon dekorasyonunuza katabilirsiniz.

Çekmeceli Modern TV Sehpası Modelleri

Üst modülü olmayan TV üniteleri genelde TV sehpası olarak geçmektedir. TV sehpaları, ünitelere göre çok daha az yer kaplar. Özellikle üst kısım neredeyse tamamen boş kalır. Bu sebeple çok daha sade durur. Ancak buna rağmen TV sehpaları da depolama alanı ve dekoratif merkez olarak kullanılabilmektedir.

TV sehpalarının alt kısmı genelde geniş çekmecelerden oluşur. Bu çekmeceleri özellikle saklamak istediğiniz kablolar; kaybolmasını istemediğiniz, ne zaman lazım olacağı belli olmayan evraklarınız için kullanabilirsiniz.

TV sehpası, ünitelere göre ne kadar sade bir dizayna sahip olsa da televizyonunuzu koyduğunuz yerin yan tarafını dekoratif objeleriniz için de kullanabilirsiniz. Çerçeveleriniz, biblolarınız ve dahası için uygun bir yer olan TV sehpaları pek çok kişinin tercihi olmaktadır. Böylece hem duvarda boşluğunuz kalırken hem de dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Modern TV Ünitesi Fiyatları

2022 modern TV ünitesi modelleri fiyatları da epeyce değişkenlik gösteriyor. Avangarde modellere göre daha ucuz olan modern şık TV ünitesi modelleri, zamansız döşenmiş evler için uygun bir seçenek olacaktır.

Evgör Mobilya'da en modern TV ünitesi modelleri mevcut olduğu gibi aynı zamanda bu modern duvar ünitesi modelleri işçiliği, kaliteli malzemeleri ve özel tasarımlarıyla fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Yaşam alanlarınızı güzelleştirecek çeşit çeşit modern TV sehpalarından aradığınızı bulmak için daha fazla beklemeyin!

devamını oku...
kapat...
Modern TV Ünitesi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.