sadsad x
asdasd

Mutfak Masası Takımları

Tüm aileyi bir araya toplayan anlar ve mekânlar vardır. Mutlu bir hafta sonu kahvaltısı ya da tüm ailenin bir arada olduğu, özenle hazırlanmış bir akşam yemeği ve elbette en önemlisi, sıcak sohbetlerin sürdüğü, yemeklerin taçlandırdığı, rahat ve konforlu mutfak masaları

Evinizin En Sıcak Sohbetleri Mutfaklarınızda Aksın

Neredeyse evin en çok kullanılan mekânlarından birisidir mutfak. Dolayısıyla mutfaklar dizayn edilirken tercih edilen aksesuarların konforlu oluşu kadar tarzınızı yansıtıyor olması da oldukça önemlidir. Seçtiğiniz mutfak masaları, konforu ve stili ile sevdiklerinizle geçirdiğiniz mutlu anları mükemmelleştiriyor olmalı. Hal böyle olunca tüm aileyi ya da sevdiklerimizi güzel bir masa etrafında, hoş sohbetler eşliğinde ağırlarken en elzem ihtiyaçlardan olan, yemek masası takımı seçimine özen göstermek gerekiyor. Mutfak masası kadar kullanacağınız sandalyelerin de aradığınız konforu sağlıyor olması oldukça mühim… Rahat bir oturuş, sevdiklerimize ve bize sohbetin de yemeğin de anın da tadını çıkarabileceğiniz bir zaman dilimi yaşatır.

Evgör mobilya, mutfak masa takımları ve mutfak masa sandalye takımları ile mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, farklı tasarımları sunarken, birbirinden çeşitli modelleri ile sizlere zengin bir seçim ağı sağlayarak mutfağınızdaki şıklığın, rahatlıkla buluşmasının keyfini yaşatır.

Bir aradalığın verdiği güven, sıcak sohbetlerin huzuru derken masa başında, rahatlığı ile uzun sohbetlerin tadını çıkarabileceğiniz yemek masası sandalyeleri, masa başında vakit geçirmeyi daha konforlu hale getirecektir.  Evgör Mobilya’nın uzun yıllara dayanan tecrübesi, geçmiş, günümüz ve gelecek çizgisini yakalayan farklı tasarımları ile her evin her bölümüne uygun mobilyalar üreterek evinizde kendi tarzınızı rahatlık ve kalite ile yansıtmanıza olanak sağlayan tasarımlar sunmaktadır.

Yeni bir ev, yeni bir hayat kurarken evinizde kullanacağınız ürünlerin sizi yansıtan tasarımlar olması gerekir. Günün yorgunluğunu atabildiğiniz, kendinizi rahat hissettiğiniz yerdir ev. Dolayısıyla salonda kullanacağınız mobilyalardan tutun da duvardaki bir görsele ya da mutfakta kullanacağınız mutfak masa takımı seçimine kadar pek çok eşyanın sizin sitilinizi yansıtırken aynı zamanda rahat bir kullanıma olanak sağlıyor olması gerekir. İşte tam da bu noktada Evgör mobilyanın hem şık hem rahatlığı yaşamanıza olanak sağlayan, anın tadını çıkarabileceğiniz birbirinden farklı mutfak masası modelleri ile siz de kendinizi ve mutfağınızı şımartın.

Evgör Mutfak Masası Çeşitleri ile Mutfaklarınızda Klasik Mutfak Algısını Yıkın

Kadınlar kadar yemek yapmaktan keyif alan erkeklerin de keyifli vakitler geçirdiği yer olan mutfaklar, kullanılan mobilyalar ve aksesuarlarla etrafında kombinlediğiniz sandalyelerle dikkat çekici bir hava yansıtır. Evgör’ün tasarımları ile mutfaklarınız artık sadece yemek yapılan ya da yemek yenmek için kullanılan bir yer olmaktan çıkıyor. Evgör; her mutfak yapısına uygun, farklı stillerdeki tasarımları, birbirinden farklı mutfak masası modelleri ile sizlere mutlu bir akşam yemeğinin ya da güzel bir kahvaltının tadını çıkarabileceğiniz fırsatlar sunuyor.

Mutfak Masası Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Mutfak masalarını seçerken öncelikle kullanacağınız alanın büyüklüğü dikkate alınmalı. Daha sonra seçimlerinizde etkili olacak diğer bir konu ise aile ya da evinizde ağarladığınız kişi sayısı olacaktır. Eğer iki ya da dört kişilik bir aileyseniz ve mutfak alanlarınız kullanım olanağı açısından küçük ebatlara sahipse seçebileceğiniz mutfak maları daha küçük ya da bar tipi olmalıdır. Fakat mutfak alanlarınız büyük ve kalabalık aile yemeklerine aşinaysanız daha büyük mutfak masası seçebilirsiniz.

Farklı Mutfak Masa Takımları ile Daha Sıcak Sohbetlere Ne Dersiniz?

Evgör tarzı ile mutfaklarınızda keyifle kullanacağınız, mutfak masa sandalye kombinleri ile evinizdeki şıklığı,  kendi zevkinizi yansıtabileceğiniz mutfak masa sandalye takımı oluşturabileceğiniz gibi modern çizgilerle tasarlanan karbane mutfak masa takımı gibi tercihlerde de bulunabilirsiniz.

Karbane mutfak masası takımı, dört sandalye ve uzun bir masadan oluşmaktadır. Masanın orta kısmında bulunan uzama mekanizması ile kalabalık yemek sofralarında rahat kullanıma olanak sağlarken, büyük aile yemeklerinde, sıcak arkadaş ortamında rahat bir yemek ve keyifli sohbetler için, açılabilir mutfak masası arayışında olanların mutlaka tercih edeceği bir model olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca poliüretan sünger gövdeli sandalyeler, rahat oturma imkânı sağladığı gibi deri görünümü sayesinde leke barındırmayan ve kolay temizlenebilme olanağı sunar. 86 cm yüksekliği ve 45 cm genişliği ile bu mutfak takımı modelinde yemek sırasında konforlu bir zaman geçirme fırsatı yakalarsınız.

Klasik, şık bir tarzın dışında daha çok spor ve rahat çizgilere sahip bir tasarım için Evgör Mobilya’nın Eriza Ladin masa takımını mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu model de tıpkı diğer mutfak takımlarında olduğu gibi dört sandalye ve bir masadan oluşmaktadır. Doğallığı ve sadeliği şıklıkla birleştiren bir model olan Eriza, sizlere abartıdan uzak sakin ve natürel bir görsel sunmaktadır.

Rahat ve kullanışlı bir yapıya sahip olan köşeli mutfak masası takımı, her yaş grubunun en çok tercih ettiği modellerden biri olarak mutfaklardaki yerini alıyor. Metal iskeleti, gürgen ahşap ayakları sayesinde kaliteli ve sağlam bir yapıya sahip olan bu model; bir adet masa, bir adet köşe ve bir adet puf koltuktan oluşmaktadır. Rahat kullanımının, ergonomik ve şık tasarımının yanı sıra döşeme ve kırlentlerde de sunduğu farklı renk seçme olanağı ile kendi stilinizi de oluşturma imkân sağlamaktadır.

Banklı mutfak masası ile mutfaklarınızda daha rahat ve ekonomik bir kullanım imkânı yakalarken modernist ve şık tasarımı sayesinde rahat bir stille evinizi buluşturma fırsatına sahip oluyorsunuz.

Eğer klasik tarzdan uzak hem şık hem sade tasarımlara sahip modeller tercih etmek isterseniz, Gostavo gold masa takımı modeli,  modern mutfak masası tercihlerinizde belirleyici, tarzınıza hitap eden bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Dört kişilik masa sandalye takımları içerisinde çok şık bir tarzı ifade eden bu model dört sandalye, yuvarlak bir masadan oluşurken farklı kombinasyonlara da olanak sağlıyor. Yuvarlak masanın samimiyeti ve dostluğu ifade edişi, masa yüzeyinde cam kullanılıyor oluşu özellikle cam mutfak masası tercih etmek isteyen kullanıcılar için,  bu modelin tercih edilebilir oluşunda artı sebepler oluşturuyor.

Evgör Mobilya Mutfak Masası Seçenekleri Nelerdir?

Mutfakta kullanacağınız mobilyaları takım halinde seçebilir ya da seçtiğiniz farklı kombinasyonlarla tarzınıza, zevk ve beğenilerinize uygun olarak mutfak masa seti oluşturabilirsiniz.

Mutfağınızın genişliği, kullanım alanı, seçeceğiniz mutfak masaları ve sandalyelerinde belli bir ölçüyü aşmanıza engel oluyor olsa da Evgör Mobilya’nın küçük mutfak masaları farklı ölçülere sahip mutfaklarınızda kolay kullanımlar sağlamaktadır. Mutfak sınırlarınızın ölçüsü, kullanım alanının darlığı dışında, daha az kişi sayısına sahipseniz, yalnız yaşıyorsanız kombinasyonlarınızda küçük mutfak masası seçmek, eviniz ve sizin için en doğru tercih olacaktır.

Küçük mutfaklar için masa seçiminde zorlanıyorsanız Mayenta mutfak masaları küçük mutfak masası modelleri içerisinde sıklıkla tercih edilen bir model olarak karşınıza çıkmaktadır. Mutfağınızdaki kullanım alanına göre, kare mutfak masası tercih etmeli ya da köşeli mutfak masası ile daha sempatik, daha rahat bir kullanıma olanak sağlayan modelleri seçerek, şıklığın ve rahatlığın ilgi odağı mutfaklara kavuşabilirsiniz. Küçük alanlar için uygun ölçümler sunan tasarımları sebebiyle, ekonomik kullanım alanına sahip mutfaklarda tercih edeceğiniz bu küçük mutfak masası tasarımları sizlere,  mutfaklarınızda daha rahat bir kullanım alanı sağlayacaktır.

Mutfak masalarında sıklıkla ahşap kullanılıyor olsa da son dönemlerde, daha şık duruşu ile ahşap mutfak masası kadar cam mutfak masası da kombinasyonlarda ya da mutfak takımlarında sıklıkla tercih ediliyor. Ahşabın sıcak ve romantik duruşu ile mutfağınızda sıcaklığı yakalamak için ahşap masalar tercih ederken cam mutfak masası ile de modern çizgileri şıklıkla harmanlayarak mutfağınıza yansıtabilirsiniz. Üstelik tamperli oluşu ile de bu model güvenli kullanacağının bir model olarak karşınıza çıkıyor.

Mutfak Masaları Kaç Kişilik Olmalı?

Ailenizin ya da davetli dostlarınızın kişi sayısı, seçeceğiniz mutfak masalarında hangi ölçüleri belirleyeceğiniz konusunda kararınızı etkiliyor. Evgör’ün farklı kişi sayısına göre tasarlanmış mutfak masası modelleri içerisinde, uzatılabilir mekanizmalı masaları, 6 kişilik mutfak masası ya da 4 kişilik mutfak masası seçenekleri sizlere bu konuda kolaylayıcı fırsatlar sunuyor.

Evgör, Farklı Kombinasyonlara Olanak Sağlıyor

Farklı seçenekleri ile Evgör Mobilya, dört kişilik masa sandalye takımları ve farklı kombinasyonlara olanak sağlayışı ile keyifle tercih edebileceğiniz tasarımlar sunuyor. Mutfağınızın şekline ya da kişi sayısına göre tercih edebileceğiniz masa modellerini seçerken mini mutfak masası ya da yer kaplamaması açısından dar mutfak masası tasarımlarını tercih etmelisiniz. Kullanım alanınız çok kısıtlı ama siz yine de mutfakta zaman geçirmeyi seviyorsanız, Evgör’ün bar tipi mutfak masası modelini tercih ederek sizin için en doğru kombinasyonu sağlayabilirsiniz. Ahşap masalarda deri sandalyelerle kombin oluşturmalı, cam masalarda ahşap kenarlıklı yumuşak döşemeli sandalyeler tercih ederek şıklığın ve rahatlığın buluştuğu mutfaklar yaratabilirsiniz.

Evgör Mobilya, sunduğu ürün çeşitliliği ile sizlere farklı kombinasyonlar oluşturma imkânı sağlıyor. Her tarz ve her zevke yönelik, farklı dizaynlara olanak sağlayan mutfaklara, birbirinden farklı ürünler sunuyor. Farklı mutfak masası çeşitleri, döşemeleri ile ayrıcalık yaratan sandalye ve puf seçenekleri ile tarzınıza uygun seçenekler Evgör’de sizleri bekliyor. Mutfak masası modelleri ve fiyatları ile dikkat çeken bir noktada ürün sergileyen Evgör, kaliteli, modern ancak ucuz mutfak masası arayışında olan kullanıcılar için mükemmel bir ortam sağlıyor.

Mutfak Masası Modellerinde Hangi Malzemeler Kullanılmaktadır?

Evgör Mobilya'nın, mutfak masası modellerinde diğer mobilyalarda olduğu gibi birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Kimi modellerinde mdf, kimi modellerinde ceviz ya da meşe sağlamlığı tercih edilirken, gürgen ahşap ya da gürgen plywooddan üretilen tasarımlarda kullanılmaktadır. Ayrıca sağlığa zararlı hiçbir malzeme tercih edilmemektedir.

devamını oku...
kapat...
Mutfak Masası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.