sadsad x
asdasd

Ofis Mobilyaları

Çoğumuz ofisimizi ikinci evimiz olarak tanımlarız. Bu tanım yanlış da değildir; çünkü kimi zamanlar evde harcadığımızdan daha fazla saati ofisimizde harcarız. Evimize bir eşya alırken nasıl özenle alıyorsak ofisimize de aynı özeni gösteririz. Zira çalışırken ne kadar konforlu bir alanda çalışırsak, o kadar verimli sonuçlar elde ederiz. Evgör ofis mobilyaları da tam olarak bu düşünceyle üretilmiştir. Çünkü sizin konforunuz bizim her zaman önceliğimizdir.                                         

En Şık Ofis Mobilya Modelleri

Evgör, bütün ofisler için uygun ofis mobilya modelleri üretmektedir. En kaliteli ofis mobilyaları sizlerin tercihine sunulmuştur. İhtiyaçlarınıza göre ayarlanmış ve özel olarak tasarlanmıştır. Örneğin, makam odanız için gösterişli ve son derece modern bir model arıyorsanız Valentina Lüks Makam Odası, modernizm ve sadelik benim için yeterli diyorsanız da Ricardo Klasik Toplantı Masası sizin için uygundur. Modern olsun ama abartılı bir masa olmasın diyorsanız Minte Modern Ofis Masası tam size göre. Ofisinize aynı anda şıklığı, modernizmi ve konforu getirmek istiyorsanız Evgör Mobilya sizin adresiniz.

Ofis Mobilyası Malzemeleri

İnternette ofis mobilyaları hakkında arama yaptığımızda yüzlerce farklı seçenek ile karşılaşırız. İlk bakışta bu seçeneklerin hepsi aynıymış gibi görünebilir ve aralarındaki nüansları anlamakta zorlanabiliriz. Bunun için ofis mobilyalarını kullanım amaçları doğrultusunda değerlendirmek gerekir. Çünkü her ürün için aynı kalitede fakat farklı özellikte ofis mobilyası malzemeleri tercih edilmektedir.

Örneğin kamu kuruluşları, hiyerarşi düzenine göre işleyen yerlerdir. Dolayısıyla üst düzey bir yöneticinin kullandığı makam odası mobilyaları ile daha alt düzey bir memurun kullandığı mobilya modelleri aynı olmayacaktır. Çalışanlarının çoğunun genç nüfus olduğu şirketler, canlı ve cezbedici renkleri tercih ederken, daha yaşlı nüfusu bünyesinde barındıran şirketler kahverengi, siyah gibi klasik renk ve modelleri tercih etmektedir. 

Aradığınız model ne olursa olsun, en kaliteli ofis mobilyası modellerini Evgör Mobilya'da bulabilirsiniz. Bütün ürünlerimiz birinci sınıf ofis mobilyası malzemeleri kullanarak üretilse de sizlerin ihtiyaçlarına göre modeller de değişiklik göstermektedir. Dinamik, klasik ya da modern ofis mobilyaları arayışınızı sonlandıracağınız adres burası!

Ofis Mobilyaları Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gününüzün büyük çoğunluğunu geçireceğiniz ofisinizi istediğiniz gibi dizayn etmek isteyebilirsiniz. Zihninizde birçok manzara canlanabilir fakat ofisinizin genel yapısı bu manzarayı karşılayamayabilir. Eğer siz de böyle bir durum içerisindeyseniz ofis mobilya takımları seçerken bazı hususlara dikkat etmelisiniz.

Ofisinizin büyüklüğü: ''Ofis mobilyası seçerken nelere dikkat etmelisiniz?'' sorusunun ilk yanıtı ofisinizin büyüklüğüdür. Ofisinizin genel büyüklüğünü bilerek hareket etmek sizlere mobilya seçimlerinde kolaylık sağlayacaktır. 

İşlevsellik: Ofis mobilya takımı arayışında onlarca farklı modelden etkilenebilirsiniz. Kararınızı netleştirmeden önce ihtiyacınızı belirleyip alacağınız ürünün işlevselliğini kontrol etmeniz gerekir. Örneğin, boyun fıtığı gibi bir sorununuz varsa ortopedik ofis sandalyesi seçmeniz sizin için öncelikli hale gelmelidir. Ya da evrak işleriyle haşır neşir olmanız gereken bir işte çalışıyorsanız çok gözlü ofis mobilya takımı tercih etmeniz son derece önemlidir. 

Renk ve tasarım özellikleri: İçeriye girer girmez sizi cezbeden bir ortamla karşılaşmak çalışma isteğinizi büyük ölçüde artıracaktır. Modern bir ortamda çalışmayı seviyorsanız uyumlu renklerle tamamlanmış modern ofis mobilyaları sizin için doğru bir seçenek olacaktır. Klasik yanınızı korumaktan yana daha istekliyseniz kahverengi ve siyah ile kombinlenmiş modelleri listenize ekleyebilirsiniz.

Uygun fiyatlı olması: Seçiminizi etkileyecek faktörlerden bir diğeri de fiyat konusudur. Gördüğünüz ilk modeli tercih etmek yerine cebinize hitap eden modeller konusunda biraz daha fazla araştırma yapabilirsiniz.

Ofis Mobilyası Bakımı

Mobilyalar tıpkı teknolojik aletler gibi bakımı seven ürünlerdir. En kaliteli ofis mobilya takımları ile çalışıyor olsanız da bakımını dikkatli bir şekilde yapmadığınız takdirde deformeler ortaya çıkmaya başlayabilir. Bu, sizi maddi ve manevi olarak tüketecek bir sorunun başlangıcıdır. Bu tarz bir sorunla karşılaşmamak ve mobilyalarınızı uzun süreli kullanmak için ofis mobilyası bakımı konusunda son derece titiz olmalısınız. 

Ofis mobilyası bakımı konusunda ise dikkate almanız gereken bazı ipuçları vardır:

Kullanılan ahşap türünü bilin: Mobilyalarınıza bakım yaparken zarar verebileceğinizi biliyor muydunuz? Bakım esnasında kullanacağınız sabun ve türevleri her ahşap için iyi bir etkiye sahip olmayabilir. Temizliği ve bakımı yapmadan önce ürününüzün hangi ahşaptan imal edildiğini öğrenmelisiniz.

Metal bileşenlere dikkat: Mobilyalarınız yalnızca ahşaptan oluşabileceği gibi çeşitli metallerle kombine edilebilir. Temizliğe başlamadan önce kullanacağınız ürünün metal kısımlara zarar vermeyeceğinden emin olmalısınız. Çizik ve pas oluşumunu hızlandıracak malzemelerden kaçınmalısınız. 

Düzenli bakım: Ofis mobilyaları düzenli bakımlarla oldukça uzun süre kullanılabilen ürünlerdir. Bakımını geciktirdiğiniz veya düzenli bakım işlemi gerçekleştirmediğiniz mobilyalar bir süre sonra canlılığını ve hatta işlevselliğini kaybedecektir.

Ofis Mobilyaları Temizliği

Hangi meslekte olursa olsun çalışanların hemen hepsi çalıştığı ortamın temiz olmasından yanadır. Siz de bu çoğunluğun içinde olarak ofisinizin daima temiz olmasını isteyenlerden olabilirsiniz. Titiz bir çalışansanız ofis mobilyalarının temizliği konusunda da aynı hassasiyeti göstereceksinizdir. Temizliğe başlamadan önce bilmeniz gerekenleri öğrenerek işe koyulmak, mobilyalarınızın ömrünü uzun vadeye çıkaracaktır. Ofis mobilyalarının temizliği konusunda sizlere sunabileceğimiz iki anahtar öneri ise şu şekildedir:

Ürün seçimi: Sadece su kullanarak yapılan temizlikler bakterilerin yok olmasına yetmez. Etkili bir temizliğin en önemli yardımcısı sabunlardır. Fakat burada çok ince bir ayrım bulunmaktadır: Her ürün her mobilya için kullanılmamaktadır. Temizlik ürünü seçerken mobilyalarınızın özelliklerine göre seçim yapmaya özen göstermelisiniz.

Düzenli temizlik
: Ofisler kâğıt yığınlarıyla dolu kurumlardır. Bu kâğıt yığınları toz miktarının artışına ve dolayısıyla da mobilyanızın sıklıkla tozlanmasına neden olur. Bu nedenle sabun kullanmasanız bile mikrofiber bezler yardımıyla mobilyalarınızın tozunu düzenli olarak almalısınız.

Ofis Mobilyası Fiyatları 2024

Ofis mobilya fiyatları için net bir şey söylemek doğru olmayacaktır. Zira ürünlerde kullanılan malzeme, ürünün yapısı, boyutu gibi etkenler ofis mobilyaları fiyatları için belirleyici olmaktadır. Evgör Mobilya, uygun fiyatlı ofis mobilyaları bulabileceğiniz en doğru adrestir.

En Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Ofis Mobilyaları Evgör‘de!

En iyiyi en uyguna almak birçok kişinin hayalidir. Evgör Mobilya ise hayallerinizi gerçeğe dönüştürür! Bizi diğerlerinden ayıran birçok nokta vardır. Birinci sınıf malzeme kullanımı, bu ayırıcı noktaların başında gelir. Bunun yanı sıra Evgör tek bir bütçeye hizmet etmez, bütün bütçelere uygun üretimler yapar. Bütçe değişse bile kalite asla değişmez. Aynı anda hem birinci kalite hem de uygun fiyatlı bir ürün almak istiyorsanız Evgör tam size göre!

Ofis Mobilyaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


En Çok Tercih Edilen Ofis Mobilyaları Nelerdir?

Ofis mobilyası tercih ederken en önemli unsur rahatlıktır. Geniş masalar için döner sandalyeler çok daha iyi bir tercihtir çünkü rahatça hareket etmenize olanak sağlar. Bel ve boyun ağrısı sıkıntıları olan kişiler içinse ilk tercih yüksek sırt destekli olarak üretilen sandalyelerdir. Konfor tercihinize göre uygun olanı tercih etmek, hem işleri kolaylaştırır hem de ağrısız ve rahat bir gün geçirmenize yardımcı olur.

Kurumsal İş Yerleri Hangi Ofis Mobilyalarını Tercih Etmelidir?

Kurumsal iş yerlerinde çalışanlar genellikle tüm gün masa başında olurlar. Bu yüzden verimi artıracak seçimler yapmak çok daha doğru olacaktır. Örneğin, rahat bir masa ve rahat bir ofis koltuğu çalışana konfor sağlayacak ve böylece iş verimini artıracaktır. Uyumlu şekilde bir ofis ortamı yaratmak da genel olarak çalışanlar üzerinde pozitif bir hava oluşturacaktır. Toplantı ve diğer toplanma odaları içinse yuvarlak ya da geniş, büyük bir masa ortamı kurmak çalışanlar ve işverenler arasında bir bütün ilişkisi oluşturur ve güven sağlar.

Ofis Mobilya Takımında Neler Bulunur?

Ofis mobilya takımında genel olarak değişebilen ofis sandalyesi, ofis masası ya da makam masası, iki adet de misafirler için koltuk bulunur. Tercihe göre ise orta sehpa ve aksesuarlar da eklenebilir.

devamını oku...
kapat...
Ofis Mobilyaları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.