sadsad x
asdasd

Ofis Mobilyaları

Ofisler, çalışanların yoğun olarak vakit geçirdiği alanlardır. Dolayısıyla ofis mobilyaları da evlerimizdeki mobilyalar kadar şık ve konforlu olmalıdır. Çalışma ortamlarındaki konfor, çalışanların kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmesine ve daha verimli olmasına olanak sağlayacağından önemli bir etkendir. Ofis mobilyalarının estetik olması ise fiziksel rahatlığın yanında büro çalışanlarının mutlu bir çalışma ortamına kavuşmalarının anahtarı olacaktır. Yani büro mobilyaları doğrudan çalışma hayatına ve iş verimliliğine etki etmektedir. Ayrıca ofis mobilyası çeşitlerinin şıklığı, ortamla kurduğu ahenkli bütünlük ve konfor ofislerde ve kurumlarda ağırlayacağınız konukların ve müşterilerin de içinde rahat edebileceği etkileyici bir mekân yaratmanın gerekliliğini ortaya koyar. Bunun için çalışma alanlarınızda kullanacağınız ofis malzemesi modelleri ve ofis mobilyası çeşitlerinin özenle seçilmesi şarttır.                                         

Evgör’ün Ofis Mobilyaları Nelerdir?

Ofis ve işyerlerinde birçok farklı mobilya kullanılmaktadır. Evrak ve malzeme dolapları, kesonlar, bankolar, kitaplıklar, stor perdeler, askılıklar büro malzemesi çeşitlerinin önemli bir ayağını oluşturur. Büro mobilyaların en önemlileri ise makam koltuğu modelleri ve ofis masaları olmaktadır. Makam koltukları ya da çalışma koltukları ile ofis masaları, takım halinde satılabildiği gibi tek tek edinilebilir. Ofis takımları içinde konuklarınızı ağırlayabileceğiniz koltuk takımları da bulunmaktadır.

Yenilikçi anlayışı ile bir dünya markası olma vizyonu ile yola çıkan Evgör’den ofis takımlarını edinebilirsiniz. Evgör’de klasik ve modern ofis mobilyası çeşitlerini bulmanız mümkün. Klasik modellerde sadelik arıyorsanız Rozena Ceviz Makam Odası, Videla Ahşap Makam Odası, Lukera Ahşap Makam Odası, Algona Makam Odası ve Arvada Makam Odası modellerini seçebilirsiniz. Ayaksız modellerde ise tercihiniz Minter Ahşap Makam Odası ve Volgena Ahşap Makam Odası olsun. Evgör’ün klasik ofis mobilyalarının mekanlarınızda göz dolduracak takımlarının başında Hünkâr Klasik Makam Odası, Sarmaşık Makam Odası, Tibet Klasik Makam Odası, Taht Klasik Makam Odası, Sultan Klasik Makam Odası ve altın işlemeli beyaz rengi ile dikkat çeken Zambak Klasik Makam Odası geliyor. Diğer işlemeli modeller ise ofislerinize Osmanlı esintisi getirecek Mihrimah Klasik Makam Odası, Yalı Klasik Makam Odası, İmparator Klasik Makam Odası ve Karliyet Klasik Makam Odası takımlarıdır.

Evgör’ün ofis çalışma grupları makam koltuğu, makam masası, konsol ve sehpaların yer aldığı avangard modelleri de barındırıyor. Rozena Avangard Makam Odası, Forena Ahşap Makam Odası ve Venedik Makam Odası takımları farklı ofis tasarımları yapmak isteyenlerin gözdesi. Minimal ve modern ofis takımları ise Dore Makam Odası, Lina Makam Odası, Gorga Makam Odası ile Naples ve Linton Makam Odası modelleridir.

Evgör’ün ofis mobilyaları takımların yanında tek tek edinebileceğiniz makam odası koltuk takımlarını, tekli makam koltuklarını ve ofis masalarını da içeriyor. Üstelik bu şık ve konforlu ofis mobilya fiyatları oldukça uygun.

Ofis Mobilyası Nasıl Seçilir?

Ofis mobilyası seçimi yapmak için öncelikle çalışma alanlarının ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. Alacağınız büro mobilyaları çalışanların, müşteri ve konukların gereksinimlerine tam olarak cevap vermeli, gereksiz ve kullanılmayacak eşyalar ofiste bulunmamalıdır. İş yerinizin konfor ve şıklığını garantilemek için seçeceğiniz ofis malzemesi çeşitleri ve ofis mobilyaları birbiri ile ahenk yaratmalı, mekâna uygun olmalıdır.

İş yeriniz için alacağınız mobilyaların boyutları konumlanacakları alan ve odalara uygun olmalıdır. Bu nedenle ofis mobilyası seçmeden önce mutlaka mekanlarınızın ölçüsünü almalı ve mobilyaları yerleştireceğiniz alanları belirlemelisiniz.

Çalışma alanlarınızın ebatlarını ve ihtiyaçlarını belirledikten sonra her odaya ve karşılama mekanlarına bakılarak buralara uyacak tekli ya da takım halinde seçim yapılabilir. Makam odalarına konumlanacak ofis mobilyası modelleri makam masası, makam koltuğu, sehpa, konuk koltukları ve konsolları içermelidir. Bu mobilyaların uyumu için takım halinde alınması önerilir. Makam odası takımları dışında ofis girişinde gelenlerin karşılanması için banko ve bekleme odası için de ofis oturma grupları ahenk yaratacak aksesuarlarla birlikte seçilebilir. Bu seçimi yaparken zevklerinizin ve ihtiyaçlarınızın yanında mobilyaların uzun süreli kullanılabilir özelliğine sahip olması da büyük önem taşır. Ofisinizde yakalayacağınız huzur ve şık hava çalışmalarınızın verimli ve keyifli olmasına da olanak sağlayacaktır.

Ofis Mobilyası Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Ofis mobilyalarında önemli olan estetik, konfor ve dayanıklılıktır. Belli bir estetik anlayışa sahip büro mobilyaları ile kullanıcılara konforlu bir deneyim yaşatan ofis malzemesi modelleri çalışanların daha huzurlu ve mutlu olmasını sağlayacak, dolayısıyla iş yerindeki verimliliği artıracaktır. Bunların yanında ofis mobilyaları içinde en kullanışlı ve ergonomik olanlarını seçmek esastır. Mobilyalar sizi yavaşlatmamalı ve zamandan tasarruf ederek ofisinize düzen getirmelidir ki sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşulsun.

Evlerimizden sonra en çok zaman geçirdiğimiz mekanlar olan iş yerlerindeki mobilyalar sağlıklı malzemelerden üretilmelidir. Bunun için ofis mobilyası çeşitleri arasında ahşap malzemelerden üretilen ürünler tercih edilir. Ahşabın kalitesinin ve hangi koşullarda üretildiğinin de insan sağlığını etkilediği unutulmamalıdır. Ayrıca kaliteli ahşaptan yapılan mobilyalar uzun süreli kullanım sağladığı için ekonomik ürünlerdir.

Ofis mobilyası seçiminde fiyat da önemli bir unsurdur. Ofis mobilya fiyatları içinde uygun seçenekler arıyorsanız Evgör’e gelin.

devamını oku...
kapat...
ofis mobilyaları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.