sadsad x
asdasd

Otel Mobilyaları

Otel mobilyaları, müşterilerini kaliteli bir ortamda ağırlamak isteyen işletme sahiplerinin titizlikle seçtiği eşyalardır. Bir otelin; odalarında, koridorlarında, lobisinde ve restoranlarında pek çok mobilya bulunur. Bu mobilyaların modern bir görünüme sahip olması, tesisin düzenli müşteri kazanmasında ve memnuniyet uyandırıcı bir hizmet sunmasında oldukça etkilidir.

Lobi Tasarımları

Otel mobilya dekorasyonu ile ziyaretçilerin ilk buluştuğu yer lobilerdir. Otel lobi mobilyaları arasında bekleme koltukları ve köşe takımları gibi ürünler yer alır. İlk girişini yapmak için bekleyen ziyaretçiler ya da oteldeki etkinliklere katılan kişiler, koltuklarda keyifli bir şekilde zaman geçirebilir. Otel lobi koltukları, genel dekorasyona hâkim renklere uyum sağlamalı, ziyaretçi sayısına göre uygun genişlikte ve sayıda olmalıdır.

Resepsiyon Mobilyaları

Otel mobilya imalatçıları tarafından üretilen hazır ürünler yerine Evgör Mobilya’nın mimarları tarafından tesisiniz için özel olarak tasarlanan resepsiyon mobilyalarını tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, tamamen otelinizin konseptine özel olarak hazırlanır. Butik otel mobilyalarında genellikle daha küçük ebatlı tasarımlar ön plana çıkar. Geniş bir resepsiyonu olan oteller içinde daha geniş ve alanı gerektiği şekilde dolduran mobilyalar ön plandadır.

Otel Odası Mobilyaları

Otel koltuk modelleri; resepsiyon, koridor ve odalarda kullanılır. Geniş odalarda tekli koltukların yanı sıra ikili, üçlü koltuklara, hatta takımlara bile yer verilir. Bu sayede her ziyaretçi gönlünce dinlenmek için kendine uygun bir alan bulur. Otel tipi yatak odasında konforlu bir karyola bulunmalıdır. Çift ya da tek kişilik karyolalarda, şık bir yatak başlığı ile dekoratif bir görüntü elde edilir. Otel oda mobilyalarında çalışma masası da önemli bir detaydır. Özellikle toplantı ya da iş görüşmeleri amacıyla otelde konaklayan kişiler, rahatlıkla çalışmalarını yürütebilecekleri bir masaya ihtiyaç duyar. Aradığınız kaliteye sahip çalışma masalarını ve diğer otel odası mobilyalarını Evgör’de bulabilirsiniz.

Otel Mobilya Fiyatları

Otel odası mobilya fiyatlarında cazip seçenekler sunan Evgör, tüm otel sahiplerinin işini kolaylaştırır. Uygun fiyat ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak hayalinizdeki dekorasyonu yapabilirsiniz. Hemen siparişinizi verin ve size özel tasarımlara kısa sürede sahip olun.

devamını oku...
kapat...
Otel Odası Mobilyası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.