sadsad x
asdasd

Toplantı Masaları

Çalışma hayatının ve ofislerin vazgeçilmezi olan toplantı masaları, önemli kararların verilmesi için gerçekleştirilen toplantılarda büyük rol oynar. Bu masaların kullanışlı, kaliteli ve ortama uygun olması gerekir. Toplantıların verimli ve faydalı geçebilmesi adına doğru masa seçimi önemlidir. Çalışanlar arasında sağlıklı iletişim kurmaya olanak sağlayan bu ofis masası modelleri, iş verimliliğini de artıracaktır.

Doğru masa seçimi, kritik anlarda önemli kararlar alırken çok daha olumlu bir etki yaratacaktır. Çalışanları rahatsız etmeyen, rahat ve kullanışlı masaların kullanımı bir artıdır. Bu sayede masa etrafında sağlıklı iletişim kurulabilir. Ayrıca konforlu bir ortamda çalışanlar, daha az stresli olacak ve daha sağlıklı kararlar alabileceklerdir. Zira bu masaların çalışma ortamının havasına pozitif katkısı bulunur.

Bu masalar genellikle ofis ortamlarında tercih edilir. Ortak bir çalışma alanına yerleştirilebileceği gibi toplantı odalarına da yerleştirilebilir. Spesifik bir toplantı odası için masa seçilecekse bu odanın dekoru, masa ile uyumlu olmalıdır. Bu sayede içinde çalışmaktan keyif veren, uyumlu bir ortam yaratmış olursunuz. Bu da iş performansını olumlu etkileyecektir.

Ayrıca bu ürünler işlevsel olmalıdır. Boyut, yükseklik, genişlik gibi faktörlere dikkat edilerek alınması oldukça önemlidir. Evgör Mobilya'da çalışma ortamınıza uyum sağlayacak birçok toplantı masası çeşidi vardır. Bu çeşitlerden alanınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Her türlü beğeniye hitap edecek birbirinden şık ve kaliteli modeller sizlere sunulmuştur.

Hangi masayı seçerseniz seçin, bütün ürünlerimiz yüksek kalite düzeyine sahip malzemelerden üretilmiştir. Hepsi birbirinden şık, konforlu ve kullanışlıdır. Çalışma hayatınızı kolaylaştıran toplantı masalarımızda sağlığınızı tehlikeye atacak hiçbir kanserojen madde bulunmaz. Güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Toplantı Masası Modelleri

Seçiminize sunulmuş pek çok model vardır. Bu toplantı masası modelleri, her türlü ihtiyaca ve zevke hitap etmektedir. Size ve çalışma ortamınıza en uygun olan masayı seçebilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin, bu masalar konforu ve işlevselliği ile yanınızda olacaktır!

Örneğin, eşsiz tasarımıyla Hünkar Klasik Toplantı Masası, klasik anlayıştan hoşlananlar için idealdir. Son derece gösterişli olan bu model, çalışma ortamınıza ihtişamlı bir hava katar. Bu sayede hem konforun zirvesini yaşarsınız hem de bu şık görünümle toplantı odanıza renk katarsınız. Özgün tasarımı sayesinde sadece şık değil, aynı zamanda son derece kullanışlı ve fonksiyoneldir. Bu masanın oyma kısımları özel poliüretan dökümdür. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Özel tasarımıyla Torenna Toplantı Masası, çalışma alanında modern bir hava yaratmak için oldukça ideal bir seçimdir. Yine son derece kullanışlı olan bu model, iş toplantılarınızda sağlıklı bir iletişim kurmanıza yardımcı olur ve çalışırken her türlü kolaylığı sağlar. Dilediğiniz boyutlara, ölçülere ve parçalara göre üretimi sağlanabilmektedir.

Diğer yandan Hera Toplantı Masası ile modern bir hava yakalarken aynı zamanda alışılmadık bir tasarımı da çalışma ortamlarınıza taşıyabilirsiniz. Özel tasarımlarımızdan biri olan bu model, amacınıza ve kullanımınıza uygun olarak tasarlanmıştır. Bu toplantı masasının en önemli özelliklerinden biri, sağlıklı bir iletişim kurmaya olanak sağlamasıdır. Tartışmalar, fikir alışverişleri için son derece elverişli bir modeldir. Aynı zamanda konforlu ve fonksiyonel olan bu masa, toplantı odalarınızın vazgeçilmezi olmaya aday!

Letto Toplantı Masası ise ağırbaşlı bir ortam yaratmak için idealdir. Bu modelimiz, klasik modellerdeki gibi gösteriş istemeyenler ve modern tasarımlara da mesafeli duranlar için idealdir. Zamansız ve konforlu tasarımıyla dikkat çeker. Komple özel ve özgün bir tasarımdır. İleri seviyede konfora sahip ve ergonomiktir. Bulunduğunuz çalışma ortamında yaratmak istediğiniz ortamı yaratmanıza yardımcı olur. Bu zamansız tasarımı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Aşınma ve deformelere dayanıklıdır.

Üretilen bütün modellerimiz, incelik ve titizlikle tasarlanmıştır. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu eşsiz tasarımlar, sunduğu konforla da herkesin beğenisini kazanır. Özel tasarım olan bu toplantı masaları, oluşturmak istediğiniz çalışma ortamına büyük katkıda bulunur. Bunu yaparken şıklığı ve çalışmaya teşvik eden tasarımıyla da dikkatleri üzerine çeker. Dilediğiniz boyutlara, ölçülere ve parçalara göre üretim mümkündür. Evgör Mobilya, satış öncesi ve sonrasında daima sizin yanınızdadır!

Toplantı Masası Avantajları

Çalışma alanlarınıza eşlik eden bu masalar, fonksiyonel yapıları ile çalışma ortamınızı düzene sokar. Geniş ve kullanışlı tasarımları sayesinde kolayca organize olmak mümkündür. Bu sayede toplantılarınızdan yüksek verim alırsınız. Çalışanlarınızın rahatı da bu durumda son derece önemlidir. Çalışanlarınızın rahat bir ortamda çok daha verimli şekilde çalışmalarını sağlayan bu masalar, aynı zamanda pozitif etki yaratır.

Toplantı masaları, hem sunumları dinlemek hem de ekip halinde çalışmak için son derece uygun bir ortam sunar. Ekibinizle etkin şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Etkin iletişimi destekleyen bu masalar, yüksek verim almanızı kolaylaştırır.

Unutulmamalıdır ki şık toplantı masaları iyi bir izlenim de yaratır. Önemli bir anlaşmanın eşiğindeyseniz karşı tarafta olumlu izlenim uyandırmak için rahat, konforlu ve şık masalar size yardımcı olacaktır. Çalışma ortamınızın estetik güzelliği, sizin için çalışmayı da kolaylaştırır. Yakalanan pozitif ambiyans herkesi olumlu etkiler.

Bu özel mobilyaların tasarımı ve dekoru ile ilgilenmek bunaltıcı ve yorucu görülebilir. Ancak toplantı masaları, toplantıların sorunsuz ve verimli şekilde yürütülmesinde hayati öneme sahiptir. Bu ürünler şık ve konforlu olmanın yanı sıra ofisinize estetik bir görünüm de katar.

Çalışanlarınızın çalışmaya, beyin fırtınası yapmaya ve karar vermeye konsantre olabileceği bir çalışma ortamına sahip olmak üretkenlik için oldukça mühimdir. Verimliliği artırmak adına bu masaların tercih edilmesi gerekir.

Bunların haricinde, günümüzde video konferanslar da önemli yer tutmaya başlamıştır. Özellikle son yıllarda bu tür online toplantılar sık gerçekleşir hale gelmiştir. Sağlıklı bir video konferansı düzenlemek için yüksek kaliteli bir masaya sahip bir toplantı odası size yardımcı olacaktır. Bu odalara ise oldukça şık bir toplantı masası son derece yakışacaktır! Zira bu masalar, hem pek çok elektronik cihazın bulunduğu ortamda organize olabilmek hem de iyi bir izlenim bırakmak için önemlidir.

Toplantı Masası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çalışma ortamına bu masalardan birini almayı düşünenler için pek çok seçenek bulunur. Bu seçeneklerden size en uygun olanını seçmeniz gerekir. Bu noktada çalışma ortamınızın ihtiyaçlarını ve ekip arkadaşlarınızın fikirlerini de kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede herkesin rahat edebileceği konforlu ve estetik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Öncelikle bu masalar özel ölçüye göre tasarlanmaktadır. Bu yüzden çalışma ortamınızın ölçülerini doğru bir şekilde aldığınıza emin olmalısınız. Masanızın şekli de dikkat etmeniz gereken bir başka unsurdur. Nasıl bir toplantı ortamı yaratmak istediğiniz ve alanınızın şekli, boyutu buna karar vermenize yardımcı olan etkenlerdir. Çalışanların ve misafirlerin rahatça sığabileceği bir boyutta ve şekilde bir masa tercihi yapmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Toplantı masalarını seçerken iletişime uygun olarak tasarlandığına emin olmalısınız. Toplantılarda tartışma, fikir alışverişi yapma, beyin fırtınası yapma gibi durumlarda rahatsızlık çıkarmayacak, konforunuzu bozmayacak modeller tercih etmelisiniz. Kalabalık bir kadroyla çalışıyorsanız herkesin birbirini görebileceği ve rahatça iletişim kurabileceği modeller ideal olacaktır. Kör nokta olmamalıdır.

Kare tipi masalar, 8 kişiden az çalışma grupları için uygundur. Dar alanlarda da bu modeller kullanım konusunda avantajlar sağlamaktadır. Diğer yandan ekip arkadaşlarınızın iletişimine uygun bir seçim yapmanız gerekir. Nasıl bir çalışma ortamı sağlamak istediğiniz de bu noktada önem taşır.

Örneğin, daha büyük alanlarda, geniş bir ekiple çalışırken oval masaları tercih etmek size avantaj sağlayabilir. Kör noktaya izin vermeyerek herkesin birbirini görüp iletişim kurmasını kolaylaştıran bu modeller, çalışma odanızın işlevselliğini artırır. Kare, elips, dikdörtgen gibi pek çok çeşitteki masalardan zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Tercih edilen bir başka model de U şeklindeki toplantı masalarıdır. Bu model, toplantıyı gerçekleştiren kişinin masada oturan herkesi görmesini ve rahatça iletişime geçmesini sağlar. Büyük bir ekiple çalışırken kullanmak için idealdir. Bir ekip lideri ve ekibine yönelik tasarlanmış bir modeldir.

Bu masalarda kalite de önemli bir husustur. Seçtiğiniz model organize olmanızı zorlaştırmamalıdır. Ayrıca zemini de yazı yazmayı zorlaştırmamalı, kağıtlarda yırtılma gibi sıkıntılara yol açmamalıdır. Uzun yıllar aşınmadan, deforme olmadan kullanmanıza olanak sağlayacak kaliteli malzemelerden yapılmış olması gerekir. Siz de bu gibi detayları göz önünde bulundurarak en doğru seçimi yapabilirsiniz!

Toplantı Masası Fiyatları 2024

Toplantı masası fiyatları, genellikle masanın boyutuna ve işlevsel özelliklerine göre şekillenir. Özel olarak üretilen masaların boyutu büyüdükçe fiyatlar da artmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesi de son derece önemlidir. Kaliteli malzemeler, masalarınızı uzun yıllar deforme olmadan kullanabilmenize olanak sağlar.

Ayrıca bu masalarda işçilik arttıkça fiyatlar da bundan etkilenmektedir. Eğer yüksek işçilik gerektiren modeller size hitap etmiyorsa, daha sade ve klasik modellere yönelmek sizin için ideal olacaktır. Evgör Mobilya'da her bütçeye uygun toplantı masası bulmak mümkündür.

Ancak unutulmamalıdır ki kaliteli malzemelerle üretilen, yüksek işlevselliğe sahip şık masalar fiyatının hakkını sonuna kadar karşılar. Hem çalışma ortamınıza katacağı hava hem çalışma arkadaşlarınıza sunacağınız rahatlık hem de müşterilerinizde bırakacağınız izlenimi düşünecek olursanız, en kaliteli modellere yönelmenizde fayda olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz!

En Kaliteli Toplantı Masaları Evgör Mobilya'da!

Birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı toplantı masaları, eşsiz tasarımlarıyla Evgör Mobilya’da sizleri bekliyor! Çalışma alanlarınıza yeni bir soluk getirecek bu masalar için her zevke uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Evgör Mobilya, eşsiz ürünleriyle her daim sizin yanınızdadır.

Satış sonrası desteği ile de yanınızda olan Evgör Mobilya, sizi asla yalnız bırakmaz. Uzun yıllar deforme olmadan, güvenle kullanacağınız toplantı masalarını burada bulabilirsiniz. Belirttiğiniz ölçülere uygun masalarımız size özel olarak üretilir. Siz sadece hangi modeli istediğinize karar verin, gerisini Evgör Mobilya’ya bırakın!

devamını oku...
kapat...
Klasik Toplantı Masası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.