sadsad x
asdasd

Toplantı Masaları

Çalışma hayatında, kaliteli iş sürekliliğini sağlamak için, kimi şirketler düzenli olarak, haftalık toplantılar gerçekleştirirken, kimi şirketler aylık toplantılar düzenlemektedir. Bu toplantılar iş kalitesi için gerekli olduğu kadar, çalışanlar arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek, iş kalitesini arttırmak ve elbette çalışanlar arasında iş bağlantılarının senkronizasyonunu sağlamak adına oldukça önemlidir.

Toplantı Masaları Nasıl Olmalıdır?

Toplantı masası takımı seçerken masanın, fonksiyonel ve iletişime uygun olarak tasarlanmış, kullanışlı bir yapıya sahip olması dikkate alınmalıdır.

Toplantı masası ve sandalyeleri seçerken toplantı sırasında yer alacak kişi sayısı opsiyonlu olarak göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer oldukça kalabalık bir kadroyla çalışıyorsanız ya da şirketiniz için önemli bir anlaşmaya imza atıyorsanız seçeceğiniz toplantı masası modelleri arasından büyük toplantı masası tercih etmeniz, kaliteli bir toplantı gerçekleştirmek adına doğru bir karar olacaktır.

Toplantı Masaları Kaç Kişilik Tercih Edilmeli?

Özellikle büyük şirketler, toplantı gerektiren çalışma alanları için gerekli olan toplantı masalarını seçerken; kişi sayısı ya da toplantıyı gerçekleştireceğiniz alanın büyüklüğü dikkate alınmalıdır. Eğer küçük bir toplantı alanınız var ve az sayıda çalışan ya da ortaklarla bir toplantı düzenliyorsanız kare tipi ya da uzun masalardan, 6 kişilik toplantı masası ya da 8 kişilik toplantı masası tercih etmelisiniz. Daha kalabalık toplantı masaları için 10 kişilik toplantı masası tercih edebileceğiniz gibi toplantı alanınızın büyüklüğü ve toplantı kadronuzun sayısına istinaden 12 kişilik toplantı masası tercih etmek daha doğru olacaktır.

Toplantı Masası Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Ofisler için ideal olan ofis tipi toplantı masası seçimlerinde en ideal tercihlerden biri kare tipi toplantı masalarıdır. Bu masa modeli, 8 kişiden az topluluklar ve dar kullanım alanları için gayet mantıklı bir seçim oluşturmaktadır. Toplantı masası modelleri seçiminde, şirketin çalışanları ya da toplantı sırasındaki iletişim gerekliliği baz alınarak tercihlerde bulunulmalıdır. Bunun yanında kişisel zevk ya da toplantı salonlarının kullanılabilirliği, alanın büyüklüğü de toplantı masası seçiminde dikkate alınması gereken unsurlar olarak karşınıza çıkacaktır. Küçük alanlara sahip bir salonda kare tipi masalar ya da 8 kişilik toplantı masası tercih etmelisiniz. Daha büyük ve daha geniş kullanım alanına sahip toplantı salonlarında ise kişi sayısı da dikkate alınarak oval toplantı masası kullanmanız gerekecektr. Kare, elips, dikdörtgen tipi masalar gibi büyük kurumlar ya da şirketlerin tercih ettiği diğer bir model ise U tipi masalardır. Toplantıyı gerçekleştiren satatünün tüm kadroyu görebileceği ve etikili iletişimi sağlayabileceği bir model olan, bir çeşit lider ve ekip kadroya hitaben tasarlamış olan U toplantı masası tasarımları, sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Yine büyük ofisler için, toplantı salonlarının genişliği, çalışan kişi sayısının fazlalığı gibi durumlarda oval toplantı masası tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Oval toplantı masalarının toplantıda bulunanların birbiriyle iletişimini sağlayan yapısı, organize olunması gereken görüşmelerde en sık tercih edilen model olmasını da beraberinde getirmektedir.

Ofis İçin En İdeal Toplantı Masası Nereden Alınır?

Ofis için gerekli olan toplantı masası ve sandalyeleri konusunda sağlıklı tercih yapabileceğiniz bir adres olan Evgör Mobilya, üretimde kullanılan malzeme kalitesi, şık tasarımıyla toplantı salonlarınızda farklı bir atmosfer yaratacak seçenekler sunmaktadır. Evgör Mobilya, klasik toplantı masası dışında bir tercihte bulunmak isteyenler için oldukça şık tasarımları üretirken, ofis toplantılarında aranılan görsel zevki de dikkate aladığı modelleri ile ofis ihtiyaçlarınızı şık ve konforlu bir bakış açısıyla karşılamaktadır. Şık tasarımlar içerisinde yer alan Hünkar toplantı masası takımı, şıklığı ile dikkat çeken bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu model, oval tipi masa oluşu sebebiyle toplantı sırasında, katılımcılar arasındaki iletişimin sürekliliğini sağlayan bir yapıya sahiptir. Oval tasarlanmış toplantı masa takımı içerisinde, opsiyonel olarak 22 adet sandalye bulunmaktadır. Oyma kısımlarında poliüretan kullanımı, masa tasarımında oldukça şık bir sunum sergilemektedir.

Üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi, sağlığa zararlı herhangi bir malzeme kullanılmamış olması sebebiyle Evgör Mobilya'nın toplantı masaları, sizler adına hem şık hem sağlıklı bir tercih oluşturacaktır. Ayrıca Evgör Mobilya, tasarlanan modeller üzerinde farklı renk tercih edebilme imkânı da sunmaktadır.

Evgör Mobilya’da Toplantı Masası Fiyatları

Ofisleriniz, şirketleriniz için gerkli olan toplantı masalarını seçerken, kalite ve ince zevkler içeren tasarımları bir arada bulacağınız Evgör Mobilya, toplantı masası fiyatları açısından da oldukça cazip teklifler sunmaktadır. Evgör Mobilya, farklı kredi kartları kullanma imkânı, taksit seçenekleri gibi fırsatlarla kaliteli tasarımlar edinmeniz için sizi, ideal tekliflerle karşılamaktadır.

devamını oku...
kapat...
toplantı masası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.