sadsad x
asdasd

Yurtdışına Mobilya Gönderimi

Yurtdışına Ürün Gönderimi Hakkında

1-) Ödeme işlemlerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Siparişlerinizle ilgili ödemelerinizi, internet sitemiz üzerinden kredi kartı veya banka havalesi ile tamamen güvenli bir şekilde, sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

2-) Fiyatlarda herhangi bir değişiklik oluyor mu?

Siparişleriniz, sitemizdeki Türkiye içi satış fiyatıyla hesaplanmaktadır. Dolayısıyla bilginiz dışında herhangi farklı bir fiyatlandırma söz konusu değildir. Tüm alışverişlerinizde sitemizde belirtilen fiyatlar geçerlidir.

3-) Siparişim hangi lojistik firması ile gelecek?

Dünyanın her yerine sorunsuz teslimat gerçekleştirebilmek adına, ülkeye ve bölgeye göre değişmekle beraber, her biri alanında uzman, kurumsal lojistik firmaları ile işbirliği yapıyoruz.  Dolayısıyla siparişlerinizin gönderimini, bulunduğunuz bölgeye en uygun, kaliteli ve sorunsuz hizmet veren lojistik firması üzerinden sağlıyoruz.  Bununla birlikte dilerseniz alıcı anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi ile gönderim gerçekleştirebiliyoruz.

4-) Siparişim kaç günde teslim edilir?

Siparişinizdeki ürünleri 20 gün içerisinde, anlaşmalı lojistik firmasına çift kat paketleme ile teslim ediyoruz. Yol süreci ile birlikte ürünlerin tarafınıza teslim edilmesi ise ortalama 45 gündür. Bu aşamadan sonra, konusunda uzman kurumsal lojistik firmaları, ürünlerinizi kapınıza kadar hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

5-) Gönderim ücretlendirmesi nasıl yapılıyor?

Anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları, müşterilerimize toptan fiyat üzerinden en uygun kargo bedeli ile yardımcı olmaktadır. Almak istediğiniz ürünleri belirleyip bizimle iletişime geçmeniz halinde, mobilya ölçülerine ve ağırlıklarına veya metreküplerine göre taşıma bedeli hesaplanır ve tarafınıza bilgi verilir.

6-) Taşıma ücretinin içine gümrük bedeli dahil midir?

Taşıma bedeli içine Türkiye içi tüm masraflar dahil olup örneğin (Almanya) vergi sistemine göre KDV oranı baz alınarak belirlenen gümrük bedeli fiyata dahil değildir. Ürünler ülkenize geldiğinde bu bedeli ödedikten sonra kapınıza kadar teslimatınız güvenli bir şekilde yapılır.

7-) Ürünümün hasarlı ulaşma ihtimali var mı?

Yurt dışına gönderdiğimiz tüm mobilyaları, çift kat paketleme yaparak, güvenli biçimde adresinize kadar sorunsuz ulaştırıyoruz. Bununla birlikte taşıma aşamasında meydana gelebilecek olası herhangi bir olumsuzluğa karşın, lojistik firmaları ürünlerinizi sigortalı olarak taşımaktadır.

8-) Hangi ülkelere gönderim yapıyorsunuz ?

Dünyanın tüm ülkelerine, anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları aracılığı ile ürün gönderimi yapmaktayız.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi, sipariş işlemleri ve gönderim süreci hakkındaki tüm sorularınız için [email protected] mail adresimizden veya 444 888 6 numaralı telefondan dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.