sadsad x
asdasd

Banyo Dolapları ve Banyo Takımları

Banyo dekorasyonu yaparken kullanacak ilk mobilyalar banyo dolabı ve banyo takımlarıdır. Banyo dolapları, genellikle üst modül ve alt modülden oluşacak şekilde iki parça dizayn edilir. Üst modülde ayna ve raflar yer alırken alt modül evyenin yerleşeceği kısım ve kapaklı dolap bölümlerini içerir. Fakat banyo dolaplarının tek başlarına ve evye ile aynalardan bağımsız olarak da dizayn edilmiş modelleri de bulunmaktadır. Küçük banyolarda yerden tasarruf etmenin yollarından biri banyo dolaplarının duvar raflı olan çeşitlerini tercih etmektir. Ayrıca küçük banyoların dekorasyonunda aynalı banyo takımları ile raflı banyo dolabı modellerini kullanmak mekânı daha geniş gösterir. Geniş banyolar için ise banyo takımlarına ek bir mobilya parçası olan bağımsız banyo dolapları seçilmelidir. Banyonuza konumlandıracağınız ekstra bir banyo dolabı depolama alanlarını büyütmek açısından avantaj sağlayacaktır.

Evgör’ün Banyo Takımları ve Banyo Dolabı Modelleri

Banyolarında estetik bir hava yaratmayı ve ergonomik ürünler ile banyolarında konforu yakalamayı arzu edenlerin tercihi Evgör’ün banyo takımları ve banyo dolabı çeşitleri oluyor. Hem minimal hem de klasik tarza uygun ürünlerin bulunduğu Evgör’ün özenle hazırladığı bu koleksiyonunun en gözde parçalarından biri Enura Klasik Banyo Takımı. Aynalı üst modül, alt modül ve Verde Guatemala mermer tezgâhı içeren bu takımdan başka özel el işçiliği ile tasarlanmış ve birinci sınıf malzemelerden üretilmiş Almina Klasik Banyo Takımı, Sinar Klasik Banyo Takımı, İkrar Klasik Banyo Takımı ve Bergora Klasik Banyo Takımı ile de banyolarınızda gösterişli bir hava yaratabilirsiniz. Daha sade ve minimal bir stil için tekli banyo dolaplarının yanı sıra evye, alt modül ve aynadan oluşan Elizan Klasik Banyo Takımı, Merola Klasik Banyo Takımı ile Avanas Klasik Banyo Takımını tercih edebilirsiniz.

Banyo dekorasyonunda şıklığı ve konforu yakalamak isteyenler için üretilen Evgör’ün banyo takımları ve banyo dolabı modelleri uygun fiyat avantajı ile sizlerin olabilir.

devamını oku...
kapat...
banyo dolabı modelleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.