sadsad x
asdasd

Banyo Mobilyaları Modelleri

Yaşam alanlarında en çok vakit geçirilen alanlarından biri kuşkusuz banyolardır. Evde yaşayan tüm bireylerin gün içinde mutlaka birçok kez kullandığı banyolarda bazı mobilyaların bulunması şarttır. Her banyoda yer alan bu mobilyalardan aynalar ve banyo dolapları, banyo dekorasyonunun temel unsurları kabul edilmektedir. Ayrıca banyolardan lavabolar da eksik olamaz. Bu ürünleri ayrı ayrı edinmek yerine lavabo, ayna ve banyo dolaplarının bir arada sunulduğu banyo takımları kullanıcılara pratik bir çözüm sunmaktadır. Banyo takımları, bütünlüklü bir görünüm sunarak banyolarda ahenk yarattıkları için özellikle son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak banyo takımlarının popüler olmasını sağlayan tek özellikleri estetik bir görüntü yaratmaları değildir. Bu takımların her birinin işlevsel nitelikleri de bulunur. Banyo takımlarında yer alan banyo dolapları, işlevsellik açısından oldukça gerekli mobilyalardır. Banyolar için özel olarak tasarımı yapılan banyo dolapları, banyolarda birer depolama alanı yaratır ve alandan tasarruf edilmesine yardımcı olur. Banyoların vazgeçilmezi olan aynalar ise sadece konfor sağlama değil, alana perspektif katarak geniş gösterme özelliğine de sahiptir.

Banyo Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo dekorasyonu yaparken banyo mobilyalarını zevke göre seçmek birinci öncelik oluyor. Banyolarınızın dekore edilmesinde zevkleriniz kadar işlevsellik ve banyonuza uygun seçimler yapmak da önemlidir. Ayrıca banyo dekorasyonu için kullanacağınız mobilyaların neme ve suya dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması da elzemdir. Banyolarda mobilyalar kadar aydınlatmaya da dikkat edilmesi gerekir.

Sadece banyolarda değil, yaşam alanlarınızın her yerinde dekorasyonun ilk şartı mekâna uygun tercihler yapmaktır. Banyonuza uygun mobilya seçmek ise doğru ölçüleri belirlemekten geçer. Yani banyo takımlarını ya da tek tek edineceğiniz banyo mobilyalarını banyonuzun ebatlarını dikkate alarak seçmeniz şarttır. Eğer küçük bir banyonuz varsa duvar raflarına ve içine ayna gömülmüş üst modüllü modelleri seçmeniz önerilir. Ayrı bir banyo dolabı alanı daralmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

Küçük banyolar için tavsiyemiz Evgör’ün aynalı üst modül ile alt modül ve mermer tezgâhtan oluşan Bergora, Elizan, Fenomen, Alegna, Merlin ve Avanas banyo takımları olacak. Ayrıca İkrar Klasik banyo takımı gibi çift aynalı modellerle banyonuzu daha ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Banyolarınız geniş ise ekstra bir depolama alanı sunan banyo takımlarını tercih edebilirsiniz. Bu takımlar, banyolarınızda estetik bir hava yaratmanın yanında ergonomik bir kullanım da sundukları için tercih edilmektedir. Örneğin Evgör’ün Roma Klasik Banyo takımı ile geniş bir depolama alanına sahip olmanın yanı sıra ayrıca takımın bir parçası olan harici banyo dolabını da edinebilirsiniz. Sadeliği ve ferah görünümü ile banyonuzu olduğundan daha geniş gösterecek Merola Beyaz Klasik banyo takımına da ayrıca takım ile uyumlu banyo dolabını ekleyebilirsiniz. Evgör Mobilya’nın diğer banyo takımı modellerine göz atarak banyolarınız için en doğru seçimini yapabilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
Klasik Banyo Dolabı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.