sadsad x
asdasd

Baza Modelleri

Baza, hem şıklığıyla hem de fonksiyonel yapısıyla dikkat çeken bir üründür. Yatak odalarında, çocuk odalarında ve misafir odalarında kullanılan bazalar, yatağınızın ömrünü de uzatır. Tek ve çift kişilik baza çeşitleri geniş bir saklama alanına sahiptir. Giymediğiniz kıyafetlerinizi, sık sık kullanmadığınız nevresim takımlarınızı bazanızın sandık kısmında muhafaza edebilir ve gerektiği zaman kolayca çıkarıp kullanabilirsiniz.

Şık bir yatak başlığı ile beraber sunulan ürünler, son derece kaliteli bir yapıya sahiptir. Ürünleri uzun yıllar herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanabilir; bakım ve onarım maliyetlerini sıfıra indirebilirsiniz.

Baza Seçimi Nasıl Yapılır?

Tek ve çift kişilik bazalar, farklı ebatlara sahip olarak üretilir. Aynı zamanda tasarımsal özellikleri yönüyle de modeller birbirinden farklıdır. Kendiniz için hangi ürünün uygun olduğuna karar verirken birçok kriteri göz önünde bulundurabilirsiniz. Siyah, kahverengi, bordo gibi farklı renklere sahip baza çeşitlerini duvarlarınızın rengine ya da halı ve perdelerinizin rengine uygun şekilde seçebilirsiniz. Bu, özellikle sadece bazasını yenilemeyi planlayan ve yatak odası önceden dekore edilmiş kişiler için uygundur. Eğer tüm eşyalarınızı birlikte alacaksanız; dolaplarınızın, şifonyerinizin ve komodininizin rengine göre de seçim yapabilirsiniz.

120x200 baza çeşitleri, tek kişi olsa bile geniş bir yatağa sahip olmak isteyenler için uygundur. Çift kişilik kullanımlarda daha geniş bir model seçmenizde fayda vardır. Bu ürünlerde ayak yüksekliği de önemli bir kriterdir. Yerden yeterince yüksek olmayan ya da ayak kısmı parkeleri çizen ürünler, temizliği zorlaştırdığı gibi evinize de zarar verir. Evgör’ün mobilya seçkisinin en değerli parçalarından olan bazaları tercih ederek, bu tarz sorunları bertaraf etme şansınız vardır.

Baza Çeşitlerinin Özellikleri

Çift ve tek kişilik baza çeşitlerinin güvenli kullanım özelliklerine sahip olması da son derece önemlidir. Ürünlerde bulunan amortisör ve kilit mekanizması, baza kapağı açık konumdayken sabit durmasını sağlar. Kilit mekanizmasında meydana gelen küçük bir arıza, çok ciddi boyutlarda yaralanmalı ya da ölümlü kazaların yaşanmasına sebep olur. Bu nedenle Evgör’ün kaliteli ahşap sandıklı bazalarını tercih ederek tüm aileniz için güvenli bir kullanım şansı elde edebilirsiniz.

Birinci sınıf malzemeden üretilen ürünlerde sunta kırılması, çökmesi ya da ayak kırılması gibi problemler meydana gelmez. Bu noktada sizin de kullanım talimatlarına uygun şekilde bazanızı kullanmanız son derece önemlidir.

Baza Çeşitlerinde Tasarımsal Detaylar

Sandıklı baza çeşitleri, artık klasik bir yapıdan sıyrılarak birbirinden özel tasarım harikalarına dönüşmüştür. Özellikle başlık kısmında ve yanlarda kullanılan kumaş kaplamalar ve özgün ayak tasarımları ürünleri tam bir dekoratif eşyaya çevirir. Modern çizgilere sahip bazalar arasında komple kapitone kumaş kaplamalı modeller vardır. Yatak başlıklarının yumuşak iç materyaller ile desteklenmesi, uyku sırasında kafanızı korur.

Ayak yüksekliği modellere göre değişiklik gösterir. Ayaklarda ahşap kullanımının yanı sıra ana gövdede kullanılan kumaşla ayağın kaplanması da göze çarpan özel bir detaydır. 1,5 kişilik baza ile sadece çiftler değil, yalnız yaşayanlar da keyifli bir uykunun tadını çıkarabilir. 90x190 baza ise tek kişilik ebatıyla özellikle dar yatak odaları için iyi bir seçimdir. Uzun boylular ve uykusunda sık sık hareket edenler, maksimum ölçülere sahip 200x200 bazaları kullanabilir.

Farklı Ebatlara Sahip Bazalar

Baza yatağı seçimi de bazanın ebatlarına uygun şekilde yapılmalıdır. Evgör’de yer alan ürünlerin birbirinden farklı ebat seçeneklerine sahip olması, işinizi oldukça kolaylaştırır. Dar bir eviniz varsa tekli bazalarda minimal ölçülere yönelebilirsiniz. 100x200 baza da tek kişilik baza arayışında olanlar için uygundur. Çift kişiliklerde ise 160x200 baza ideal olmaktadır. Bu ebat, rahatlığı ve konforu aynı anda yaşamanız için yeterli gelir.

Cazip Baza Fiyatları

180x200 baza ve diğer ürünler, avantajlı fiyatlardan satışa sunulur. Tek kişilik baza fiyatları, çift kişiliklerle kıyaslandığında daha uygundur. Buna rağmen uzun ömürlü bir kullanım için çift kişilik baza fiyatlarından yararlanarak geniş ebatlı modelleri seçebilirsiniz. Bütçeniz, çok geniş ürünler için yeterli gelmiyorsa 140x190 baza sizin için iyi bir seçim olabilir. Baza fiyatlarının oldukça uygun olması sayesinde yeni eviniz için tüm ihtiyaç duyduğunuz mobilyaları Evgör’den kolayca satın alabilirsiniz. En ucuz çift kişilik baza fiyatları sayesinde siz de geceleri geniş bir alanda, en rahat uykunuzu uyuyarak Evgör kalitesini her an hissedebilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
Sandıklı Karyola
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.