sadsad x
asdasd

Confidentialité et Sécurité

Kredi Kartı ile Alışveriş Güvenli mi?
Evgör, evgor.com.tr sitesiyle internet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasını amaçlamaktadır. Bu amacın gerçekleşmesinin önündeki en önemli engellerden biri de internet kullanıcılarının web sitelerinden yapılan alışverişi güvenli bulmamasıdır.
Biz bu güveni sağlamak için, bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları tamamen RapidSSL marka 256 Bit SSL Güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir.
Sipariş aşamalarına geçtiğimizde adres bölümünün "https://" başladığını göreceksiniz. Bu, yaptığınız alışverişin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir.
Kredi Kartı Bilgileriniz Kaydediliyor mu?
Sipariş aşamarında kullandığımız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan İşlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiç bir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır.
Evgor.com.tr' ye Nasıl Güvenecek siniz?
Ziyaretçiler, bazı alıveriş sitelerinde muhattap bulamamaktadırlar. İlgili alışveriş sitesinde iletişim için bir telefon numarası olmadığı gibi ziyaretçiler gönderdikleri maillere de cevap alamamaktadırlar. Bu da ziyaretçiler üzerinde o siteyle ilgili güvensizlik oluşturmaktadır.
Evgör, bünyesinde yer alan Müşteri Hizmetleri departmanı ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli olarak hizmet vermek için çalışmaktadır.
Site ziyaretçilerinden gelen mailleri mümkün olan en ksıa sürede cevaplamaya gayret etmekteyiz. Ayrıca telefonla da siz değerli ziyaretçilerimizin aklına takına soruları cevaplamak için çalışmaktadır. Müşteri Hizmetlerine ve satış temsilcilerimize Cumartesi ve Pazartesi günü dahil her gün Türkiye 'nin her yerinden 444 888 6 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını (tel,adres, e-mail vs) bulabilirsiniz.
Haftanın 7 günü mağazamızı ziyaret edebilir, bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Mağazamız hafta içi her gün ve Cumartesi günü 09:00 - 19:00 arası ve Pazar günleri de 11:00 - 19:00 arası açık bulunmaktadır. Bahsedilen mesai saatleri içinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Sizi aramamız için telefon numaralarınızı bırakabilir veya 24 saat mail ile iletişim kurabilirsiniz. E-postalarınız mümkün olan ilk fırsatta cevaplanmaktadır.
Yine de internetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, bize telefon ediniz. Müşter temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaklardır. Ya da mağazalarımıza geliniz size yardımcı olalım.
İletişim Formu

Veuillez s'il vous plait vérifier les coodonnées de votre contact.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.