sadsad x
asdasd

Fiskos Sehpa Modelleri

Evler dizayn edilirken hem görüntüye hem de evde kullanılacak eşyaların kullanım amacına göre ürünler seçilir. Amaç bulunulan ortamda rahatlığın sağlanmasıdır. Evde konfor alanları çok önemlidir. Ev dizayn edilirken tercih edilen eşyalarda fayda sıralamasına önem verilir. Evde kullanılan ortak alanlar, ev sakinlerinin ortak kullanabilecekleri ürünlerle donatılmalıdır. Bu eşyaların başında fiskos sehpalar gelmektedir. Fiskos sehpalar, hem evin görüntüsünü güzelleştirir hem de son derece pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Farklı renklerde ve modellerde üretilen fiskos sehpalar bulundukları ortamın havasını kolaylıkla değiştirmektedir. Kolaylıkla taşınabilmesi sebebiyle, servis yaparken en gerekli ev eşyasından biridir.

Ev Dizayn Ederken Tercih Edilebilecek Fiskos Sehpa Modelleri Nelerdir?

Fiskos sehpalar sadece evlerde değil, cafe, işyeri hatta mağazalarda bile sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Evinizi veya işyerinizi dizayn ederken tercih edeceğiniz eşyalar son derece önemlidir. Eğer nostaljik tasarımlardan hoşlanıyorsanız ve ev dizaynınızı bu yönde yapacaksanız antika fiskos sehpa modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sehpa modellerini tercih ederken bütünlük sağlaması için pikap ve plakları tercih edebilirsiniz. Daha çok doğa ile uyumlu bir ortama merhaba demek istiyorsanız kütük fiskos sehpa modelleri tam size göre. Eğer daha genç ve dinamik bir ev dizaynı istiyorsanız seçeceğiniz fiskos sehpada canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Pembe, sarı, mavi, mor, turuncu gibi.

Fiskos Sehpa Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar Nelerdir?

Tercih ettiğiniz fiskos sehpa ahşap veya kütük gibi materyaller kullanılarak üretildiyse bu ürünler belirli aralıklarla temizlenmeli ve bakımı yapılmalıdır. Bulundukları ortamda sıklıkla kullanılan ürünler oldukları için ömürlerini uzatmak için bakım yapmak şarttır. İçecek ve servis için sık kullanılan fiskos modelleri su ile temas ettirildiği zaman kullanım ömrü azalmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığı zaman dikkat edilmesi gereken püf noktaları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Bardağın içerisinde yer alan sıvının sıcak ya da soğuk olmasına bakılmaksızın her koşulda bardakların altına bardak altlığı kullanılmalıdır.
 • Yine bardaklar gibi içerisinde sıcak ya da soğuk yemek olup olmasına bakılmaksızın tabakların altına da kumaş örtüler serebilirsiniz.
 • Yüksek sıcaklığa sahip olan tava ve tencere gibi materyalleri de sehpanın üzerine direkt olarak bırakmamak gerekmektedir. Altlık kullanarak bu konuda yaşayacağınız sıkıntıyı sıfıra indirebilirsiniz.
 • Fiskos sehpaların sadece üzerine sıcak bir şeyler koymamak onları korumak adına yeterli değildir. Bu sehpaları çok sıcağa yaklaştırmamakta son derece önemli bir önlemdir.

Ahşap, dayanlıklı bir malzeme olsa da, üzerine gelebilecek darbeler sonrasında sehpa üzerinde çizikler olabilir. Her ne kadar bu durum ürünün işlevselliğine zarar vermese de, görüntü olarak pek hoş görünmeyecektir.

Ahşap mobilyalarda temizlikte son derece önemli bir konudur. Ahşap için üretilen özel ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer bu ürünlerden elinizde yoksa, doğal sabunlu bir bezle eşyalarınızı kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Evgör’de Yer Alan Fiskos Sehpa Modelleri Nelerdir?

Evlerin küçük ama etkili eşyası fiskos yan sehpa modellerinin en güzel seçeneklerini uygun fiyatlarla Evgör Mobilya’dan temin edebilirsiniz. Evinize en çok yakışacak olan yuvarlak fiskos sehpa seçenekleri ile ev konseptinizi en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ürün renk çeşitlerine göre ve ürün modellerine göre Evgör’de yer alan fiskos sehpa seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Zenra Yan Sehpa: Altın ve siyahın muhteşem uyumunu evinizde görmek için bu sehpa modelini tercih edebilirsiniz. Şıklığıyla göz dolduran fiskos sehpa uygun fiyatlarla Evgör Mobilya’da sizleri bekliyor.
 • Veyzona Yan Sehpa: Nostaljik ev eşyalarından hoşlananların tercih edebilecekleri en güzel fiskos sehpa seçeneklerinden biridir.
 • Radeya Yan Sehpa: Yine nostaljik ev eşyalarından hoşlananların çok beğeneceği yan sehpa modellerinden biri ile karşınızdayız. Bu sehpa seçeneğini uygun fiyatlarla Evgör Mobilya’dan satın alabilirsiniz.
 • Presta Yan Sehpa: Moders çizgilerin ahşapla muhteşem uyumu. Hem modern hem de doğal bir fiskos sehpa arıyorsanız bu model tam size göre.
 • Kengera Yan Sehpa: Farklı ve dikkat çekici ev eşyalarından hoşlananların çok beğeneceği bu fiskos sehpa seçeneği son derece uygun fiyatlı.
 • Kussi Yan Sehpa: Farklı çizgilere sahip, farklı tasarımlar arayanların aşık olacağı güzellikte bir fiskos sehpa seçeneği.
 • Pefol Yan Sehpa: Yan sehpalar görünüş açısından eve zenginlik katar ancak bunun yanı sıra son derece işlevsel ürünlerdir. Sizde evinizin enerjisini değiştirecek güzel bir seçenek arıyorsanız Pefol yan sehpa tam size göre.
 • Cerma Yan Sehpa: Klasik modellerden vazgeçmeyenlerin tercih edebilecekleri en güzel fiskos sehpa seçeneği.
 • Elena Kare Fiskos: Eski tarz sehpaların günümüze uyarlanmasından hoşlananların bir numaralı tercihi.

En Güzel Fiskos Sehpa Seçenekleri Evgör’de!  

Birbirinden güzel ve dikkat çekici, evinize muhteşem bir hava ve enerji katacak fiskos sehpa seçeneklerini uygun fiyatlarla Evgör Mobilya’dan temin edebilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
Fiskos Sehpalar, Presta Fiskos Sehpa
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.