sadsad x
asdasd

Gösterişli 10 Yatak Odası Takımı Önerisi

EKLENME TARİHİ: 11 Mayıs 2022

Evlerin en özel alanları olan yatak odaları, hem yorgunluğumuzu atıp dinlendiğimiz hem de huzur bulduğumuz mekanlardır. Dolayısıyla yatak odası dekorasyonunda evin diğer odalarından daha çok konfor aradığımız yadsınamaz bir gerçek. Huzurlu hissetmenin anahtarı ise dekorasyonun istenilen gibi yapılması ile doğru orantılı. Yatak odası mobilyalarını rahatlık ve şıklık ekseninde yapmak için tavsiye edilen stil ise genellikle lüks yatak odaları oluyor. Bunun nedeni luxury mobilyaların son derece ergonomik ve kaliteli olması. Görkemli bir görünüm elde etmenin anahtarı ise lüks mobilyaların yanında klasik modellerden de geçiyor. Biz de bu doğrultuda Evgör’ün konforu ve ihtişamlı görünümü ile öne çıkan 10 yatak odası takımını sizlere öneriyoruz.

 barcelonayatakodası

Barcelona Lüks Yatak Odası

Luxury mobilyalar, kalitesi ve rahatlığı ile bilinir. Ayrıca bu mobilyaların ihtişamlı olması da öne çıkan özelliklerinden biridir ancak lüks mobilya çeşitlerinin sadece klasik tarzı yansıttığı doğru değildir. Bu stil, modern tarza kayan modelleri de barındırmaktadır. Modern mobilyaların sadeliği ile klasiğin görkemini birleştiren lüks yatak odası çeşitleri arasında Evgör’ün en çok tercih edilen modeli Barcelona Lüks Yatak Odası takımı ilk önerimiz olacak.

 bentleyyatakodası

Bentley Lüks Yatak Odası

Klasik stilin estetiği ve modern tarzın sade güzelliğini birleştiren yatak odası modellerinden biri de Bentley Lüks Yatak Odası. Metal ayrıntıları ile ışıldayan bu model ruh okşayan rengi ile de dikkat çekiyor. Yatak odalarında huzur ve rahatlık ile şıklığı bir arada bulabileceğiniz Bentley Lüks Yatak Odası takımını dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz.

 gucciyatakodası

Gucci Lüks Yatak Odası

Evgör’ün lüks mobilya takımları içinde gold ayrıntıları ile ayrı bir yere sahip olan Helena Lüks Yatak Odası takımı hem gösteriş hem de sadelik arayanlar için ideal bir seçim. Gucci Lüks Yatak Odası takımı karyola ve karyola başlığının yanında dolap, şifonyer, şifonyer aynası ve iki adet komodin içeriyor.

 hazaryatakodası

Hazar Klasik Yatak Odası

Yatak odalarında göz alıcı bir güzellik ve yoğun ayrıntıları bir arada görmeyi arzu edenlerin tercihi Hazar Klasik Yatak Odası takımı oluyor. Oymaları ile göz dolduran bu model saray mobilyalarını andırıyor. Otantik bir esinti sunan Hazar Klasik Yatak Odası takımına Evgör avantajları ile sahip olmanız mümkün.

 livornoyatakodası

Livorno Lüks Yatak Odası

Yatak odası takımlarını yenilemek isteyenler ve yeni evlenenler için bir diğer lüks model ise Livorno Lüks Yatak Odası. Bu model yatak odası dekorasyonunda koyu renkleri kullanmak isteyenlerin gözdesi oluyor. Ahşap ayaklıkları ve parlak kumaşı ile dikkat çeken Livorno Yatak Odası sade çizgileri ile de dengeli bir görünüm sunuyor.

 valityatakodası

Valit Lüks Yatak Odası

Luxury yatak odalarında hem ahşap renginin hem koyu renk kumaş kaplamalarının yer aldığı Valit Lüks Yatak Odası modelini de yatak odalarında asalet arayanlar için öneriyoruz.

 zerafetyatakodası

Zarafet Klasik Yatak Odası

Şık olduğu kadar fonksiyonel bir kullanım da sunan Zarafet Klasik Yatak Odası takımı altın rengi oyma detaylara sahip bir ürün. Beyaz renk seçeneği de bulunan bu yatak odası takımı görkemli gardırobu ve yatak başlığındaki ayrıntıları ile yatak odalarınıza göz alıcı bir güzellik katacak.

 aledoyatakodası

Aledo Klasik Yatak Odası

Geniş gardırobu, aynalı şifonyeri ve iki adet komodini ile birlikte sahip olabileceğiniz Aledo Klasik Yatak Odası takımı yatak odalarında ihtişamlı bir hava yaratmayı mümkün kılan ürünlerden.

 kayıhanyatakodası

Kayıhan Klasik Yatak Odası

Çarpıcı oyma desenlerinin en güzel örneğini sunan Kayıhan Klasik Yatak Odası takımının farklı renk seçenekleri bulunuyor. Gold oyma detayları ve beyaz karyola ile desenli mobilyaları içeren Kayıhan Klasik modelin yanı sıra siyah gardırop, şifonyer ve komodinden oluşan modeli de seçebilirsiniz. Kayıhan Klasik Yatak Odası takımının ayrıca siyah ve mavinin uyumu ile oluşturulan bir diğer modeli de yatak odalarınızda ihtişamlı bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

rallesyatakodası 

Ralles Klasik Yatak Odası

Gösterişin tam karşılığı olan Ralles Klasik Yatak Odası takımı yatak odanızda saray havası yaratacak bir model. İhtişamlı bir estetiğin ve konforun birleştiği Ralles Klasik Yatak Odası takımını Ralles yemek odası, koltuk takımı ve TV ünitesi ile birlikte Evgör’den edinebilirsiniz.


Bu blog yazımıza da göz atabilirsiniz: Küçük Mutfakları Daha Kullanışlı Hale Getirmek İçin 7 Yöntem

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.