sadsad x
asdasd

Özel Tasarım Kitaplık Modelleri

Kitaplıklar, bulundukları alanın atmosferini farklılaştıran özel dekoratif ürünlerdendir. Bu mobilyalar ev ve ofis dekorasyon ürünleri içerisinde, en çok tercih edilen seçeneklerdendir. Kitaplıklar, bulundukları alana farklı bir hava katar. Bu sebeple özellikli, tarz tasarımlarla, kitaplık arayışında olan herkes, tasarım kitaplık modelleri sunan mobilya adreslerine yönelirler. Çünkü alışılmış modellerin dışında, dikkat çekici nitelikte olan özel tasarım kitaplık modelleri, farklı ambiyanslara olanak sağlayan ev ve ofis gereçlerinin belki de en önemli parçalarından biridir.

Kullanılacak alana göre seçenekleri çeşitlendiren bu mobilyalarda geniş mekânlarda kullanıma uygun büyük, daha fazla kitap alabilen alışılmışın dışında tasarım kitaplık ya da küçük odalarda kullanılabilecek olan ince, dar ve daha az yer kaplayan kitaplık tasarımları tercih edebilmektedir.

Raf sayısına, kullanılan malzemenin niteliğine göre metal ya da ahşap kitaplıklar, hasır kitaplıklar gibi pek çok model ve farklı renklerle tasarlanmaktadır. Bu sebeple, kitaplık modelinde tercihlerinizi sıralarken bazı kriterleri de göz önünde bulundurmalısınız. Evgör Mobilya klasik kitaplık tasarımları ya da alışılmışın dışında vurguya ve modele sahip özel tasarım kitaplık modelleri ile bu tercih aşamasında sizlere farklı seçenekler sunmaktadır.

Tercih Edilecek Kitaplık Modelleri Nasıl Olmalı?

Kitaplıklar, farklı ya da klasik tasarımlarla sunulabilen, bulunduğu ortamda özel ve derli toplu bir alan oluşturan mobilyalardır. Sadece kitaplar için değil, farklı pek çok eşya ile raflarında dikkat çekici sunumlara da olanak sağlayan, bulunduğu ortamı zengin bir görselle bütünleştiren, önemli dekoratif ürünlerdendir. Bu denli etkin olan kitaplık modellerini seçerken, kimi önemli noktaları göz önünde bulundurarak hareket etmek gerekmektedir. Öncelikle kitaplık modelinizi belirlerken, koltuk takımları, tv üniteleri gibi diğer pek çok eşya seçiminde alan büyüklüğü ne kadar önemli ise kitaplık seçiminde de kitaplığınızı kullanacağınız alan oldukça önemlidir. Büyük alanlarda kullanıma uygun olan, duvara monte edilebilen, çok raflı kitaplıklar tercih edilebileceği gibi, daha dar ya da kullanım alanı sınırlı alanlarda dar raflı ve yer değiştirmeye uygun kitaplık modelleri tercih edilmelidir.

Kitaplıkların raf sayısı da önemli bir ayrıntıdır. Kitaplarınızın sayısı fazla, okumayı seven, kitaplara düşkün iseniz çok raflı kitaplıklar tercih edebilirsiniz. Birkaç kitap ve farklı dekoratif eşyalarla dikkat çekici görseller oluşturabileceğiniz kitaplık modellerini seçerken, 4 ya da 5 raflı modelleri ya da 3 raflı özel tasarım kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun dışında kitaplık seçimlerini etkileyen bir diğer özellik ise kitaplık modellerinin üretiminde kullanılan malzemedir. Son dönemlerde özellikle modern kitaplık tasarımları arsında dikkat çeken metal kitaplık modellerini, klasik çizginin vazgeçilmezliğini yansıtan, sıcak ve nostaljik havası ile ahşap kitaplık modelleri, kullanılan malzeme ve kalitesine göre tercih edebileceğiniz modellerdendir. Evgör Mobilya, sadece alışılmış kitaplık modelleri ile değil, Veksa ve Vira gibi ilginç kitaplık tasarımları ile de tarz yaratan, şık ve tarz kitaplık modellerini, kalite ile sizlere sunmaktadır.

Evgör Mobilya Kitaplık Modelleri Nelerdir?

Evinizde ya da ofisinizde kullanabileceğiniz en güzel kitaplık tasarımları için Evgör Mobilya’yı tercih etmek en tarz, en dikkat çekici ve zevkinize göre tercihlerde bulunmanıza olanak sağlayacaktır. Evgör Mobilya’da kitaplık kategorisinde sunulan ürünlerde karşılaşacağınız kapaklı, çekmeceli, açık raflı, tasarım harikası geometrik şekillere sahip kitaplıklar, tarz tasarımlar olarak sizlerle bir araya getirilmektedir.

Kitaplık modellerinin, metal ya da ham ahşap, renklendirilmiş ahşap modelleri ile sunuluyor olması tercihlerinizde etkili olmaktadır. Kendi tasarımlarınızı renk seçeneğinizi de belirleme fırsatı sunmaktadır. Sadece kitaplar için değil, farklı objelerle de dekoratif bir ortam sağlayabileceğiniz kitaplıklar, pek çok modelle ve farklı tasarımlarla sizlere sunulmaktadır. Dikey kitaplıklar, daire şeklinde tasarlanmış kitaplıklar, zigzag modeller, Evgör Mobilya’nın tarz tasarımı ile dikkat çekmektedir.

Evgör Mobilya’da kitaplık kategorisinde yer alan ürünler içerisinde birbirinden farklı tasarımlara sahip olabilirsiniz. Bu modeller içerisinde yer alan Rubi kitaplık, hem kapaklı oluşu hem de ahşap tasarımı ile dikkat çekerken modelin ayak detayındaki zarafet, ahşap malzemenin kalitesi ve nostaljik yansıması ile bulunduğu ortamda bambaşka bir havayı sergileyecek ürünlerdendir. Yine ahşap oluşu ile tercih edilen ürünlerden olan Cevani kitaplık modeli, sağ ve sol kısımlarındaki çapraz iki yan tasarımı ile dikkat çekmektedir. Açık raf tasarımı ve raf genişliğinin yanı sıra, ürünün ham ahşap oluşu sayesinde, dilediğiniz rengi seçebilme imkânı sunmaktadır. Bu modelde ham ahşap tasarımından yana tercihlerde bulunabileceğiniz gibi, Lake ahşap, silme ahşap, varak ahşap modeli gibi farklı modellerinden yana da tercihlerde bulunabilmektesiniz.

Yine lake, varak ya da silme ahşap, ham ahşap modelleri içerisinden tercihte bulunabileceğiniz Vira ahşap kitaplık oldukça farklı bir tasarıma sahiptir. Özellikle bu farklı tasarımın kitaplarla bir aradalığının yansıttığı hava evlerinizde bambaşka bir ortama olanak sağlayacaktır. Evgör’ün özel tasarım koleksiyonları arasında ye alan ve ağaç tasarımı ile dikkat çeken Vira ahşap kitaplık modeli evlerinizde, odalarınızda ya da ofisinizde farklı bir hava oluturabileceğiniz tasarımlardandır.

Ahşap kitaplıklar kadar ilgi gören bir diğer tasarım kitaplık modeli ise Toler kitaplık modelidir. Bu tasarım, hem metal hem ahşap malzeme ile tasarlanırken, sadece kitaplar için değil dekoratif pek çok ürün için zemin oluşturmaktadır. Tasarımıyla dikkat çeken bir diğer ürün ise Verya kitaplık modelidir. Şık tasarımı ile dikkat çeken bu ürün de yine hem kitaplar hem objeler için kullanılırken, evinizi zengin bir zevk görseli ile bir araya getirecektir. Derinliği kadar genişliği de oldukça rahat bir kulanım alanına sahip olan bu model, konforlu ve şık bir görsel oluşturmaktadır.

120 cm derinlik ve genişliği ile oldukça ferah bir alana sahip olan Veksa metal kitaplık, şık tasarımı, benzersiz tarzı ile dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır. Sadece klasik kitaplıklarla ya da oturma odaları için değil, genç odası kitaplık tasarımları içerisinde de değerlendirilebilecek pek çok ürün ile sizler de evleriniz de çocuklarınızın odaların da ya da huzurlu bir çalışma ortamı için, çalışma odalarınızda tarz tasarımlarla dekor sağlamak istiyorsanız, Evgör Mobilya’nın kitaplık kategorisindeki ürünlerine mutlaka göz atmalısınız.

devamını oku...
kapat...
tasarım kitaplık
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.