sadsad x
asdasd

Klasik TV Üniteleri

Klasik mobilyalar, yaşam alanlarının daha konforlu kullanılması için yapılan dekorasyon çalışmalarında ortama güzel bir estetik dokunuş yapılmasını sağlar. Fonksiyonel kullanımın yanı sıra, şık görüntüsüyle kendinizi daha değerli hissetmenizi sağlar.

Klasik TV ünitesi modelleri, lüks yaşamayı seven ve ev dekorasyonunda lüks ürünlerden hoşlananların her dönem olduğu gibi son dönemde de tercih ettikleri ürünler arasındadır. Televizyonlar, evin baş köşesinde yer alan, her açıdan herkesin göz hizasına denk gelebilecekler yerlere konulan elektronik aletler olduğu için, seçilen TV ünitesinin şık görünmesi büyük önem taşımaktadır.

Klasik bir salon takımı ve klasik yemek odası takımı almak istediğinizde bakacağınız TV sehpası klasik TV sehpası olmalıdır. Ev dekorasyonu için seçeceğiniz tarz klasik ise başka tarz bir TV sehpası modeli ile hoş bir görüntü elde edemezsiniz. Bu nedenle TV sehpası tercih ederken, salonun diğer eşyalarıyla uyumlu olmasını da gözetmelisiniz.

Tarzınıza En Çok Yakışacak Klasik TV Üniteleri Evgör Mobilya’da!

Gösterişten ve lüksten hoşlanan herkesin tercih edeceği, hem şık hem fonksiyonel TV sehpası modellerini Evgör Mobilya’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı tarz ve renk seçenekleri ile büyük beğeni toplayan klasik TV sehpası modelleri ile evinizde büyüleyici bir atmosfer oluşturmanın keyfini çıkarın.

Klasik TV ünitesi fiyatları, kullanılan malzemeler ve işçilik nedeniyle diğer TV sehpalarına göre biraz daha pahalı seçenekler olabilir. Ancak Evgör Mobilya’da olabilecek en uygun fiyatlarla dilediğiniz TV sehpası modelini uygun fiyat ve ücretsiz montaj avantajlarıyla satın alabilirsiniz. En çok satılan ve dikkat çeken modelleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Tandiya Klasik TV Ünitesi: Asaletli ve gösterişli yapısıyla herkesin beğenisini toplayan bu model, 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve sağlığa zararlı kanserojen maddeler kullanılmamıştır.

Petra Klasik TV Ünitesi: Evinizin ambiyansını güzel bir şekilde değiştirecek olan bu model, sağlam malzemelerden üretilen dayanıklı bir TV ünitesidir.

Altay Klasik TV Ünitesi: Rakipsiz bir fiyatla Evgör Mobilya’dan satın alacağınız bu modelde kullanılan ahşap 1,5 - 2 cm kalınlığında sıvama poliüretan dökümden üretildiği için ağacın çatlama riski ortadan kaldırılmıştır.

devamını oku...
kapat...
Klasik TV Ünitesi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.