sadsad x
asdasd

Koltuk Takımlarında Moda Renkler

EKLENME TARİHİ: 24 Nisan 2018
Mevsim geçişlerinde evinize taze bir hava katmak istiyorsanız, ya da evlendiğiniz için yeni bir koltuk takımına ihtiyacınız varsa, seçim yapmadan önce 2018 koltuk takımlarında moda olan renkleri de gözden geçirmeyi unutmayın.

Koltuk Takımlarında Moda Renkler

Bu yıl koltuk takımı seçerken kırmızının güzelliğine kendinizi kaptırmamanız mümkün değil. Kırmızıyı siyah gibi baskın renklerle kombinlemek, oturma odalarınıza ve salonlarınıza feminen ve egzotik bir hava katacaktır.

Gri sakinliği ve yumuşaklığı, açık grinin bulunduğu ortamı rahatlatan etkisi ve yan yana durduğu her renkle, adeta bukalemun gibi müthiş uyum sağlaması en tercih edilen moda renklerden biri olmasına neden oluyor. Yazın yaklaştığı bu günlerde, yazlık evler için ideal renk kombinasyonlarından biri olan gri ve beyazın rahatlatıcı uyumu, grinin popülaritesin 2018 de her gün biraz daha arttırıyor.

Açık mavi koltuk takımları, bir tutam bulutlu gökyüzü rengiyle birleştirmek oturma odanızda dengeli ve huzurlu bir ortam yaratmak için kullanılabilecek dingin bir renk uyumu yaratır. Bu anlamda Mavinin her tonu zaman zaman duvarlarda, zaman zaman mobilya nızda, bazense halı ve perdelerinize yansıyarak bu yılın moda renklerinden biri olarak kendini gösteriyor ve sakinliği oturma odalarına taşıyor.

2018 in moda renklerinden biri de kahverengi. Kahverenginin karizmatik görüntüsü ile bu yıl şık bir denge sağlayabilirsiniz. Kahverengi koltuk takımlarınızın, sonbahar yapraklarının hüzünlü renkleri ile kombini ise, doğayı evlerinize taşıyan modern ve güven duygusu yaratan oturma odaları yaratıyor.

Bu yılın moda renklerinden biri de pembe. Sakinliği biraz kırmak için koltuk takımlarında pembeden yardım alabilirsiniz. Pembeyi tek başına kullandığınızda bile oldukça etkili ve feminen bir görüntü yaratacaktır. Pembeyi yine bu yılın moda rengi olan gri ile dengeleyebilir ya da pembenin tonları ve koyu bordo mor gibi renklerle daha da canlı odalar yaratabilirsiniz .
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.