sadsad x
asdasd

Köşe Takımında Modern Tasarımlar

EKLENME TARİHİ: 18 Şubat 2019
Yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olan koltuk takımları köşe şeklinde kullanıldığında daha kullanışlı olmaktadır. Modern ve şık tasarım çeşitleriyle görsellik sunan köşe takımları modaya uygun renklerde tasarlanmaktadır. Detayların bilinmesi, doğru şekilde kombinlenmesi de son derece önemlidir. Modern tarz dekorasyon her dönem popülerliğini devam ettirmketedir. Eski dönemlerden beri var olan köşe takımları farklı, modern tarzlarda karşımıza çıkıyor. Gösterişli ve kullanışlı olması da tercih edilme sebepleri arasındadır.

modern köşe takımları

Ev Tipine Uygun Köşe Takımları
Köşe takımları seçilirken yerleştirilecek alan, oturma odasının büyüklüğü de son derece önemlidir. Küçük köşe takımları da yerleştirileceği alan bakımından zorluklara sebep olabilir. Odaların daha ferah ve büyük görünmesi de köşe takımının renklerine bağlıdır. Odalarınızı ferah ve büyük göstermektedir. Modern mobilyalar evin genel dizilişi ile uyumlu olmalıdır. Avangart tarz her dönem klasik şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Köşe takımlarının bazalı olması kullanışlılığı da sağlayacaktır. Köşe takımlarının fantezi yastıkları, rengarenk kumaşları da her dönem uyumlu kombinler oluşturulmasında etkili olacaktır.

Konforlu Köşe Takımları
Rahatına düşkün kişilerin tercihi pofuduk tarzda, konforlu köşe takımlarından yana olmaktadır. Kumaş seçimlerinde parlak modeller ve desenli kumaşlar tercih edilmektedir. Naturel tonlar tercih edildiğinde köşe takımları da daha şık bir hava kazanacaktır. Köşe koltukların yerden yüksekliği de oldukça önem taşımaktadır. Avangart nedir diyenler için klasik tarzı ifade ettiğini söylemeliyiz. Yüksekliğine karar verilirken köşe takımının kullanılacağı alan da önemlidir. Yerde oturuyor gibi hissetmek konforunuzu da etkileyecektir. Yerden yüksek olması bu sebeple önem taşımaktadır. Hem klasik hem de konforlu yapıdadır.

modern köşe takımı modelleri

Klasik Tarza Uygun Köşe Takımları
Oturma odasına köşe koltuk takımı seçilirken açık renge sahip, yumuşak dokulu kumaşlar tercih edilmelidir. Avangart tarza sahip köşe takımları klasik yapısı ve aynı zamanda modern görüntüsü ile de kullanışlı olacaktır. Büyük oturma alanlarında kullanılan ağır köşe takımları oldukça şık bir görüntü sunmaktadır. Avangart mobilya takımı şıklığı ile tercih edilmektedir. İkili ve üçlü modellerde ki deri koltuklar konforundan taviz vermeyenler için de hoş bir seçim olacaktır. Koyu renkte olan köşe koltuk takımları odayı da olduğundan büyük göstermektedir. Avantaj olarak kullanılabilen renk karışımları çok fazla olduğunda dezavantaja dönüşebilir.

Şık ve Rahat Chester Stil
Günümüz mimarisinin şık seçimlerinden olan köşe takımları klasik detaylar ile kombinlendiğinde daha da kullanışlı olmaktadır. En kaliteli malzemelerden oluşan deri detaylı chester köşe takımları her tarz odaya rahatlıkla yerleştirilebilmektedir. Avangart tarza sahip köşe takımları yastıklar ile kombinlendiğinde canlılık da katılmaktadır. Chester döşenmiş evler kendine has tarzı ile şıklığı bütünleştirmektedir. Şıklığı köşe takımları ile birleştirmek isteyenler için firmaların oldukça şık tasarımları piyasada yer almaktadır. Chester tarz mobilyalar köşe takımında kullanıldığında daha klasik bir görüntü elde edilmektedir.
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.